• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 81

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Tady pokud se vybliješ, tak to bude brzy smazáno a při opakování dostaneš blokaci. Nemá to smysl, nezměníš to.
Jejda! Narazili jsme na nějaké problémy.
Byl(a) jsi zablokován(a) z následujícího důvodu: Spam. Pokud k tomu došlo omylem, kontaktuj administrátora..
Byl(a) jsi zablokován(a) z následujícího důvodu: Urážka člena DK Týmu. Tvá blokace skončí dne 30. srp 2022 v 23:00.

Já tomu rozumím, když má někdo moc máčknout na tlačítko a umlčet lidi, kteří nezpívají jejich písničku. Bohužel mým záměrem není urážet support, bohužel někdy mi ujedou nervy, protože někdy je toho prostě moc. Jednou bych si s nimi chtěl reálné pohovořit a zjistit, co o hře ví.
Je to hra, může mi to být jedno. Nicméně u toho trávím čas, tak bych chtěl, aby to fungovalo tak jak má.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ano, unikátní je, ale dává šanci hráčům, kteří hrají déle, mají jasné vztahy a na svět už přišli s jasnými vazbami a rovnou utvoří pár spolupracijících kmenů (což se samozřejmě stalo).
Kdybych chtěla svět 81 hrát a hrála bych DK poprvé, tak mne to naprosto odradí. Prostě svět, kdy nemá nově vytvořený kmen z hráčů bez velkých zkušeností vůbec žádnou šanci. Jistě, tu nemá velkou ani na jiných světech, ale tohle je hodně hraniční.
Ale proč ne, uvidíme, jak to dopadne.

To ale platí a vždycky platilo o jakékoliv hře, málokterá hra je přívětivá pro nováčky, a i když vytvoříš sebelepší tutoriály a návody jak hru hrát, nemůžeš udělat pro hráče nic z pohledu toho jak vypadá komunita, tvoje... nebo lépe řečeno pro kohokoliv kdo hraje kratší dobu je největší šance, když se sám proaktivně bude zkoušet dostat ve svém okolí do kmene který už vypadá že o hře něco ví a když kmen není dobrý, nemá dobré zázemí co nejrychleji odejít protože je to jen oddalování jisté smrti (pak jsou tady tací kteří své umístění v tom kmeni umí prakticky využít ve svůj prospěch ale to je otázka svědomí každého hráče...) tohle bych přál každému kdo hraje kratší dobu aby zjistil co nejdříve, aby se za každou cenu nedržel v kmenech který na to kašlou a připojí se jednou za den poklikat pár budov ... protože takhle to prostě hrát nejde, stejně jako jakákoliv hra kterou chceš hrát na úrovni vyžaduje hodně času aby to bylo vidět na skillu hráče tak DK vyžadují hodně času až tak ne kvůli skillu ale kvůli nějakému teoretickému úspěchu, není problém tady během pár dnů naučit hráče úplně cokoliv, ale musí hrát aktivně po celou dobu trvání serveru nebo se minimálně naučit spolupráce skrze zástupy a podobně... a i když tady máme kmeny které vznikají z ostřílených hráčů tak není problém se mezi ně dostat, protože to není jen o známostech, na té české scéně se z hráčů co to hrají 10 let znají snad úplně všichni a všichni hráli s každým a stejně jsme na několika různých barikádách:) a to jak ty barikády vypadají se rozhoduje až tady na světě kdy se potkáváme... mně třeba napsal zelí a vůbec jsem nevěděl s kým budu dalším hrát :D a i když jsou na opačných barikádách hráči s kterými se znám tak prostě teď jsou nepřátelé a ať vyhraje ten lepší ... trpaslík :Dwarf

Když na tomhle světě vidím některé aliance tak mi z toho dvakrát taky není dobře protože mám dojem že se pokouší rozhodnout svět během chvilky a pak se požerou mezi sebou navzájem ale doufejme že to je i jejich achillova pata :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Upřímně fórum je mrtvé, oproti ostatním verzím, což je škoda - nevím proč. Češi jsou podivíni v mnoha věcech, raději si vyblejou své srdíčko někde na sociálních sítích, takže to možná chápu.
Nechápu ale proč není možné to alespoň vyzkoušet ten průzkum na fórum?


Proč nemůže být hlasování na fórum a ve hře se to zapromuje? Kolik já jsem za život dostal nevyžádaných zpráv od hry nesmyslných na nějaké eventy akce, fb apod?

Logicky hráč, kterému na tom nastavení záleží se na fórum přihlásí a ten, komu je to jedno to ignoruje a nechá to na těch, kteří jsou ochotni hlasovat. Furt je to nějaký přínos do herní komunity, než když si to nastavení vyvěštíte z křišťálové koule a následně vyvěsíte ostatním na fórum.

Zobrazit přílohu uživatele 6986

Tohle nikdy nefungovalo a asi nebude. Navíc hlasování na fórum je transparentní a patří ke hře.
Hráče tím donutíte se přihlásit do mistního fóra a dost lidí o tom ani neví, že to tady je.

Nedával bych tady za vinu českému DK týmu něco co nejsou schopní ovlivnit, oni jen spravují českou jazykovou mutaci, nevlastní ji a nemají žádná rozhodovací práva, pokud tuším tak snad všechno dělají zadarmo nebo za nějakou almužnu ale rozhodně to většina z nich dělá pro komunitu ... jinak bychom tu českou mutaci nemuseli mít vůbec:) vlastník rozhoduje o nastavení serveru... jen nám tady občas dají pocit že něco můžeme ovlivnit a ať si navrhneme vlastní nastavení načež si stejně vymyslí něco co je napadne... opět si myslím že za těch +/- 8/10 let co to někteří z nás hrají (možná i dost déle) se tady různí členové českého DK týmu pokoušeli tlumočit naše přání ať už že bychom chtěli sami rozhodovat/navrhovat nastavení nebo minimálně tlumočit naše přání toho jak by aspoň částečně mělo nastavení vypadat, jestli chceme něco změnit tak bychom museli asi jít cestou hromadného spamu na Innogames přímo :D

Ale nemyslete si že vždycky se vším souhlasím ... např. myslím že buzerace s tím v jakém jazyku budu mít na obsah profilu pokud to nikoho neuráží, nepropaguje to cokoliv zakázaného atp. mi přijde ze strany CZ DK týmu zbytečná... zvláště když se spousta věcí dá jen těžko přeložit tak aby to významově sedělo k tomu co bylo řečené například v angličtině, dokonce bych řekl že v tom je krása použití cizích jazyků kdy se dají myšlenky formulovat jinak a snaha za každou cenu to přeložit to akorát kazí, protože člověk se neučí jen cizí jazyk, člověk se učí v něm myslet:)
 
Naposledy upraveno:

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Nedával bych tady za vinu českému DK týmu něco co nejsou schopní ovlivnit, oni jen spravují českou jazykovou mutaci, nevlastní ji a nemají žádná rozhodovací práva, pokud tuším tak snad všechno dělají zadarmo nebo za nějakou almužnu ale rozhodně to většina z nich dělá pro komunitu ... jinak bychom tu českou mutaci nemuseli mít vůbec:) vlastník rozhoduje o nastavení serveru... jen nám tady občas dají pocit že něco můžeme ovlivnit a ať si navrhneme vlastní nastavení načež si stejně vymyslí něco co je napadne... opět si myslím že za těch +/- 8/10 let co to někteří z nás hrají (možná i dost déle) se tady různí členové českého DK týmu pokoušeli tlumočit naše přání ať už že bychom chtěli sami rozhodovat/navrhovat nastavení nebo minimálně tlumočit naše přání toho jak by aspoň částečně mělo nastavení vypadat, jestli chceme něco změnit tak bychom museli asi jít cestou hromadného spamu na Innogames přímo :D

Ale nemyslete si že vždycky se vším souhlasím ... např. myslím že buzerace s tím v jakém jazyku budu mít na obsah profilu pokud to nikoho neuráží, nepropaguje to cokoliv zakázaného atp. mi přijde ze strany CZ DK týmu zbytečná... zvláště když se spousta věcí dá jen těžko přeložit tak aby to významově sedělo k tomu co bylo řečené například v angličtině, dokonce bych řekl že v tom je krása použití cizích jazyků kdy se dají myšlenky formulovat jinak a snaha za každou cenu to přeložit to akorát kazí, protože člověk se neučí jen cizí jazyk, člověk se učí v něm myslet:)

Hynku, já jim nedávám vše za vinu ale jednoduše pokud hráči něco kritizuji existuje k tomu i normální odpověď s odůvodněním proč daná věc nejde.
Já pracuji v energetice jako IT vývojář a jsem zvyklí věci připomínkovat a dostávat na to odpověď proč to případně nelze. Pokud něco lze vylepšit a já to navrhnu a z jejich strany je ticho po pěšině tak mě to prostě štve. Hraji všude možně po světě již roky, znám ten proces v cizině a prostě v každé zemi je ten přístup ke hráčům jiný a v ČR za poslední dobu tuplem. Chápu, že každá jazyková verze má možná rozděleny jiná pravidla, dle kterých se mají řídit ale od toho tu ty administrátoři jsou. Mají odepsat že to takhle nelze, proč to takhle nelze a nebránil bych se i jednotnému topicu, kam support tyhle odpovědi uvede, aby se na to neptal xy lidí stejně tak, jako se doptávají kdy začne classic.

Když vidím, že něco v cizině funguje, kladu si otázku, proč to nemůže fungovat tady? Zkoušelo se to? Ne.
Já osobně v ČR již nehraji, pokud by byl nějaký classic zašel bych jistě. Nic méně i herní komunita tak nějak zakrněla a neporozumněla principu hry divokých kmenů, v dnenšní době je to parta, co hraje server co server, hrají společně a reálné dlouhodobé boje nejsou. Dělají se sesterské kmeny, obnože kmenů a pak to dopadne tak, že tam chodí ta stejná parta proti druhé partě.
V Německu a jiných verzích to takhle vůbec není. Sejde se kmen 30 hráčů a 30 hráčů hraje proti ostatním kmenům bez jakýchkoliv vazeb prostě fér hru.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To: Hynekzalesak - cituji: " např. myslím že buzerace s tím v jakém jazyku budu mít na obsah profilu pokud to nikoho neuráží, nepropaguje to cokoliv zakázaného atp. mi přijde ze strany CZ DK týmu zbytečná... " - i toto je striktně dáno majitelem hry - v každé jazykové mutaci jsou na profilech povoleny dva jazyky (ale na betě třeba striktně jen angličtina) - my jsme zvolili češtinu a slovenštinu. Třetí jazyk od majitelů hry povolen není. Jen proto, že je teď moderní do všeho cpát angličtinu, nebudeme utiskovat nám bližší slovenštinu.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Biblosi, „To: hynekzalesak“ a palce místo uvozovek? Až takhle okatě tu porušuješ pravidla fóra a cpeš do všeho angličtinu?:Facepalm
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
To: Hynekzalesak - cituji: " např. myslím že buzerace s tím v jakém jazyku budu mít na obsah profilu pokud to nikoho neuráží, nepropaguje to cokoliv zakázaného atp. mi přijde ze strany CZ DK týmu zbytečná... " - i toto je striktně dáno majitelem hry - v každé jazykové mutaci jsou na profilech povoleny dva jazyky (ale na betě třeba striktně jen angličtina) - my jsme zvolili češtinu a slovenštinu. Třetí jazyk od majitelů hry povolen není. Jen proto, že je teď moderní do všeho cpát angličtinu, nebudeme utiskovat nám bližší slovenštinu.

Z tvého textu úplně srší, že anglicky moc neumíš. Kdybys potřeboval doučit alespoň základy, tak se ozvi. Angličtina je jazyk, který je univerzální po celém světě tzn lingua franca. Musí to být otravné i pro Vás jako administrátory a stejně nemáte snahu tam dát angličtinu.
Snad každý Čech i Slovák dokáže napsat zprávu v opačném jazyce a v tom případě nerozumím, proč to takhle je.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
To: Hynekzalesak - cituji: " např. myslím že buzerace s tím v jakém jazyku budu mít na obsah profilu pokud to nikoho neuráží, nepropaguje to cokoliv zakázaného atp. mi přijde ze strany CZ DK týmu zbytečná... " - i toto je striktně dáno majitelem hry - v každé jazykové mutaci jsou na profilech povoleny dva jazyky (ale na betě třeba striktně jen angličtina) - my jsme zvolili češtinu a slovenštinu. Třetí jazyk od majitelů hry povolen není. Jen proto, že je teď moderní do všeho cpát angličtinu, nebudeme utiskovat nám bližší slovenštinu.

Uf, bylo by bývalo lepší kdybyste slovenštinu vůbec neřešili protože té dneska rozumí každý běžný obyvatel české republiky a když se nebudeme bavit o extrémních případech slov u kterých mne fakt nenapadá jejich význam, tak jsou si fakt na první pohled velice podobné... nejde o utlačování jazyka... pokud by se slováci báli diskriminace za jejich jazykové odlišnosti tak mají vlastní mutaci, v praxi by to ale nikdo nikdy neřešil ... cpát všude angličtinu není moderní, angličtina je a bude nejrozšířenějším jazykem který se používá úplně všude po světě, film nebo seriál ti někdo může přeložit do titulků, ale existuje například řada dobrých básní, textů písní atp. a ty jsou jen těžko přeložitelné, protože abys je chápal tak nejenom že se musíš naučit jazyk, ty se musíš naučit myslet v tom jazyku, doslovně a kvalitně to přeloží jen lingvistický mág:)
Po tvém vysvětlení nevím co mně děsí více, jestli to že šikanujete lidi za angličtinu, nebo představa toho že by někdo v německu řešil pár hráčů divokých kmenů na CZ serverech kteří by komunikovali slovensky... už jen když vezmeme v potaz kolik různých nářečí je v češtině samotné.
 
Nahoru