• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 82

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.300
Připravujeme pro vás nový svět a v této sekci můžete volně diskutovat ohledně nového světa.
 
už se nedbá na názory hráčů? Prostě se tam něco flákne bez diskuzí co by si hráči přáli?
 
Však vidí jak luxusně kupovali hráči surky na 81, že jim možná nedošlo proč tomu tak bylo (Ukončení asi 3 světů před tím světem), tak by rádi rejžovali podobně :-D jen nasadili vyšší rychlost luky, aby byl zajímavější :-D, kostel už jsme neviděl pěkně dlouho třeba :-D
 
Kostel obecně mezi hráči nepatří mezi oblíbená nastavení, proto jen nastavujeme jen zřídka, ale určitě se k němu v budoucnu vrátíme.
 
Když jsme dělali dva roky zpátky velký průzkum, jaké nastavení by hráči chtěli, tak pro kostel se vyjádřilo 18,5 % a proti kostelům 81,5 %, takže lze s jistotou říct, že kostely mezi hráči moc oblíbené nejsou. Ale říkám, určitě od nich úplně neupustíme, stále budou součástí hry na některých vybraných světech.
 
Když jsme dělali dva roky zpátky velký průzkum, jaké nastavení by hráči chtěli, tak pro kostel se vyjádřilo 18,5 % a proti kostelům 81,5 %, takže lze s jistotou říct, že kostely mezi hráči moc oblíbené nejsou. Ale říkám, určitě od nich úplně neupustíme, stále budou součástí hry na některých vybraných světech.

Ono to byla reakce na komentář že kostely do hry nepatří, jen jsem zapomněl citovat :) Jinak to chápu, je to stejné jako s dominancí, pro tu je taky většina lidí pokud se nepletu, ale občas si hráči rádi zahrají i jiné typy ukončení..
 
a duvod proc tam paladin neni jestli se mohu zeptat?:) jaky duvod mel tym supportu k tomu ze na jinych svetech byl aktivni a ted neni ?:) dekuji

ale jinak ta rychlost sveta 1.6 se mi libi to chvalim :) 1 je pomale ale 1.6 je vyhodna :)
 
Zpět
Nahoru