• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 82

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Bohužel balíčky nemáme v plánu. Jednou z podmínek nových běžných světů - a to mají již všechny verze - je nastavení zlatých mincí v systému šlechticů. InnoGames již chce od tohoto systému zcela upustit. Globálně systém balíčků nemá moc velkou podporu u hráčů, takže to na běžný svět nebudeme nastavovat.

Možná bychom to mohli nastavit na Classic svět, pokud to bude možné (zatím jsem nezjišťoval, zda by nám to povolili).
 

Deleted User - 4100157

Guest
Díky za odpověď, @Kozmicz , kdyby nechtěli, tak jim řekni, že v Německu balíčky spouští pořád (čas od času doteď).
 

kovimar

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
zdravím veškerou komunitu DK jdu to zase vyzkoušet po dlouhých letech asi 5 až 10.:( nevím přesně.
Jen otázka na slušné hráče furt tu je běžná praxe vynášení informací zrady a obsazování vlastních spoluhráčů i když hrají?
Převážně kvůli tomu jsem přestal to mě přestalo bavit i když chápu k diskuzi světa se to asi nehodí, ale když už to chci tady vyzkoušet tak se jen tak ptám.
Jinak nastavení super a to nastavení vlastního nočního bonusu boží i když bez paladinů škoda, ale nevadí nepotřebuji se toho učit zase víc než je nutné.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
zdravím veškerou komunitu DK jdu to zase vyzkoušet po dlouhých letech asi 5 až 10.:( nevím přesně.
Jen otázka na slušné hráče furt tu je běžná praxe vynášení informací zrady a obsazování vlastních spoluhráčů i když hrají?
Převážně kvůli tomu jsem přestal to mě přestalo bavit i když chápu k diskuzi světa se to asi nehodí, ale když už to chci tady vyzkoušet tak se jen tak ptám.
Jinak nastavení super a to nastavení vlastního nočního bonusu boží i když bez paladinů škoda, ale nevadí nepotřebuji se toho učit zase víc než je nutné.

Je to úplně běžná praxe a myslím, že to hráči ještě více vyšperkovali.
 

kovimar

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
nádhera no za chvilku to začne tak se nechám překvapit jak dlouho mě to bude bavit
 

kretasz5

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Ani nevím kde začít všechno to začalo jednoho dne kdy přistoupil hráč jménem Temný Berserk byl aktivní a chtěl i práva v kmenu aby vylepšil fungovaní kmene. Ze začátku jsem měl obavy říkám si co kdyby nějak ty práva zneužil. Ale pak pak byl aktivní zkoušel i aktivitu kmene např. tím že v 23:00 napsal na forum podpory a chtěl poděkovaní at ví kdo je kdy aktivní . Potom chtěl sdílení jednotek atd :) . V tu dobu jsem si to ještě neuvědomil ale už plánoval jak vyvolat v kmenu vzpouru a zabrat si zadarmo vesnice v den kdy jsem dál sdílet své vojenské jednotky v ten den jsem byl nahraný. Přijdu jeden den práce klasicky poklekám divokekmeny mám migrénu a jdu si lehnout. Najednou mě budí telefon jdou na tebe utoky vztavej asi to jsou šlechty v 23:30. říkám do telefonu nedělej si ze mě srandu já spím a klapnu telefon a jdu spát dal. za 5 minut znova zvoní telefon vstávej rychle to musíš řešit ( a nechápejte mě špatně ale v tu chvílí mělo na serveru pansky dvůr tak 5 procent hráčů a nejblíže to možná ke mě měl někdo s panským tak 16 hodin +++ ) koukám hráč Temný Berserk na mě poslal 5 šlechticů něco neuvěřitelného pro mě ( asi platinová kreditka ) a já se sám sebe ptám co se to vlastně stalo to opravdu i když je to jenom hra se k sobě chováme takhle ? Opravdu kvůli par bodům v nějaký hře se zachováme takhle podrazíte hráče kterému kdyby jste zavolali ve 4 ráno tak by vstanul a poslal by vám podpory ? V okolí žádná hrozba všichni jednotky na sběru znáte přesný počet jednotek kdy kdo je online . Tohle je nová strategie opravdu nevím je mi s toho trochu smutno a poprvé v životě jsem to chtěl s někým sdílet. Hraju divokekmeny od světa 1 když jsem ještě chodil na základní školu. Do dneška si pamatuji svůj první vyhraný speed když jsem si dával noční blesk a ráno jsem měl jet na praxi v prváku a usnul jsem v autobuse a dojel jsem až do polská :-D ... Doufám že se nad tímhle aspoň někdo zamyslí zrady už jsem zažil přechod do jiných kmenu atd ale tohle byl uplně jiný level. Tenhle člověk opravdu se nebojí jít až za hranice. Mě už jen zustává čekat na nový server s heslem znovu a lépe a já doufám že pro ostatní tohle bude upozorněním ať si dávají pozor koho mezi sebe berou za hráče nezaleží jen na bodech ale i na tom jaký ten člověk je :)
 

Jedi87

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Začni znovu a máš aspoň motivaci mu to vrátit. Svět běží chvilku.
A jinak tohle je normální na dk, takže s tím musíš počítat. Bohužel
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Tohle je normální jen v ČR, taková mentalita podvodníčků, podrazáků a hraní jen pro svůj prospěch. hi.gif
Svůj charakter a styl hry ukázali na classicu a stačilo unknown.gif

Nicméně pokud jim to hráči tolerují, tak jejich plus bye2.gif
 
Nahoru