• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 83

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
3,2,1... NASTAVENÍ OZNÁMENO!

Děkujeme za všechny nápady na nastavení nového světa, nakonec jsme zvolili návrh od hráče 1Rici (návrh zde) s jedinou změnou, kdy nebylo možné vypnout morálku po 6-8 týdnech. Morálka však bude závislá nejen na bodech, ale také na času hráče. Vše ostatní se v nastavení nového světa objeví! Máte se určitě na co těšit...

Nastavení světa si můžete prohlédnout zde!
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
165
LOL

To mě podrž a já vůbec neměl v úmyslu jít hrát další svět. To by byl asi docela trapas, kdybych si vyškemral mé vysněné nastavení a ani se tam neukázal.
To je nějaký podlý trik, jak mě udržet při hraní zrovna, když už jsem byl odhodlaný jít do DK důchodu?
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
67
Tak to už vím teď kdo vyhrál a bude to trvat asi tak do konce srpna. Kobro tak gratuluji k výhře 77 a 83 xdd
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
3,2,1... NASTAVENÍ OZNÁMENO!

Děkujeme za všechny nápady na nastavení nového světa, nakonec jsme zvolili návrh od hráče 1Rici (návrh zde) s jedinou změnou, kdy nebylo možné vypnout morálku po 6-8 týdnech. Morálka však bude závislá nejen na bodech, ale také na času hráče. Vše ostatní se v nastavení nového světa objeví! Máte se určitě na co těšit...

Nastavení světa si můžete prohlédnout zde!
To je sice pěkný, ale classic se vám dávno už dohrál a nejspíš o tom ani nevíte :) a běží vesele dál.
 

TORUKHAN

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Ahoj, jak to bude s teleportem? Může se portit na hráče?
 

Tony Torsi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Hľadám si kmeň od štartu ak by mal niekto voľné rád sa pridám :)
 
Nahoru