• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Smažený sýr, podle čeho soudíš že neprávem ? Za svými obviněním si stojím.. a nemyslím si že to je hloupost.
 

zeuz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Dobrý deň prajem všetkým. Hlasim sa prvý krat takto verejne pretože to čo sa stalo dneska by sa nemalo diať. Skúsim tor ozpisať stručne ale vecne.
včera dna 14.12 vo večerných hodinach ja a moji dalši dvaja kamarati (spolukmenovci luvis a Shadow500 sme dostali spravu od našho zakladatela jack komora správu že musime pre prijatie do noveho kmeňa dať zastup so všetkymi pravami na nejaky novozaložený nick worldwideway ktory nam mal skontrolovač či splňame všetky podmienky pre prijatie do spolukmeňa ktorym mal byť cukrovavata. kedže sa mi to moc nezdalo dal som mu par otazok že mi to moc nesedi ale trval natom že mu zastup musim dať na noc aby to do rana skontroloval . tak som tak spravil stym že posledny mesiac sme si pomahali pri akciach a nemal som ani raz podozrenie na zradu. zastup prijal približne v čase 0:30 15.12 dnes. po hodine približne o 2 rano mi prišlo upozornenie že ide na mna 70 utokov od jack komora a Georgekush. to iste sa stalo spominanim mojim spolubojovnikom len stym že sa k utokom pridal aj hráč Alkoholyk. hned nato som ukončil zastup a skontroloval situáciu. bohužial všetky moje jednoky cca 100 000 defu a niečo malo ofky mi poslal na druhú stranu sveta konkretne do tejto vesky 598/608 kde cestuju cez 120 hodin. kedže utoky boli poslane tesne potom ako sa už obrana nedala vratiť bol som vystaveny na pospal všetkym utokom bez obrany. snažil som sa skontaktovať s vela členmi tohoto kmena aj sspojencov ako napriklad stuchlaa sktorym som vyborne vychadzal a pomahal mi ked išlo nanho cez 200 utokov. jeho odpoved bola že mi to je luto a že na fb v skupine im vynadal za to čo spravili. ako mi potom napisal že to bolo planovane touto trojicou hračov čo su teda jack komora , alkoholyk a georgekush. bojužial ked som žiadal o pomoc bolo mi povedane že mu to je luto ale nejde sa zapajať kedže su to spojenci. posledne 2 defky ktore som stiahol od spoluhrača som využil na chytenie všetkych utokov a snažim sa im doteraz zabraniť prebrať moje vesky. kedže som mal len okolo 25000 defu prisiel som už o 5 vesiek zo 16 . ide na mna dalšich 50 utokov takže predpokladám že do rana mi ic huž moc neostane.. len chcem povedať že ja nemam nič proti tomu ked ma zradi člen kmena a chce ma prebrať. ide oto že to spravil tymto spôsobom a všetko mi poslal preč. vela ludi mi povedalo že to je proti pravdilam že aby som to riešil. budoval som si to tu 4 mesiace stravil som tu velmi vela hodin pri akciach vo dne aj v noci a tyto traja hrači mi to nečestne pokazili za par minut.. tak isto ako mojim dvom kamaratom. verim že tu nastane spravodlivosť a podpora to nejako vyrieši aj ked nam to už dediny nevrati a bohužial musime skončiť na tomto svete kde sme to mali velmi dobre rozbehnute.. dakujem každemu z vas kto mi dneska chcel pomocť alebo ma len podporil spravou a verim že takychto hračov bude čim dalej tym menej .. nemalo by sa to diať. viem priložiť cely chat aj všetky utoky a časy ako to mali naplanovane.

 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Napsal jsi ticket na support? Při zneužití zástupu mohou útoky zrušit. Ale to zneužití musíš věrohodně prokázat. A hlavně, je potřeba napsat hned, jak to zjistíš.
Kdybys pročítal toto fórum, našel bys tu mnoho mých příspěvků s varováním, aby hráči tzv. preventivní zástupy nedávali. Vedení kmenů má přímo ve hře nástroje jak vše může zkontrolovat. Pokud jste si zprávy o zástupu psali ve hře a nevymazali Ti je, pošli je formou nahlásit na support. A znovu všem opakuji:
NIKDY NIKOMU NEDÁVEJTE PREVENTIVNÍ ZÁSTUP, POKUD SE OSOBNĚ NEZNÁTE. NEVSTUPUJTE DO KMENU, CO TO VYŽADUJE. VEDENÍ MÁ PŘÍMO VE HŘE MOŽNOSTI, JAK MÍT PŘEHLED O STAVU VESNIC A VOJSKA. A PIŠTE SI JEN VE HŘE O TAKOVÝCH VĚCECH. PSANÍ MIMO HRU UŽ SAMO O SOBĚ JE ZNÁMKOU NĚČEHO NEČESTNÉHO, PROTOŽE TO, CO JE NAPSÁNO MIMO HRU, NELZE JAKO DŮKAZ POUŽÍT. TOTO NEPOCTIVCI MOC DOBŘE VĚDÍ, PROTO KOMUNIKUJÍ JEN NA JINÝCH PLATFORMÁCH, NE VE HŘE.
 

zeuz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
ano vedenie mi vratilo ukradnute vesky a poslalo mi defku naspäť. bohužial ten učet nieje priamo spojeny s tymi hračmi takže asi nebudu mať žiadne postihnutie ale som rad že sa tu jedna ferovo aj ked to bola aj naša chyba uveriť takto niekomu. ale aj zla skusenosť je skusenosť.. dakujem tym čo natom popracovali
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Celou záležitost se již podařilo supportu vyřešit. Neprávem získané vesnice jsou zpátky u majitelů a přímí hříšníci byli potrestáni. Bližší informace na fóru určitě poskytovat nemůžeme.
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
Kdyby ste nehráli takovým stylem tak by se toto nemuselo stát . Doufám ze dostalo perma ban . Pan komurka si to zaslouží a spol .
 

Smažený sýr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Neřeším co kdo udělal, nemám s tím nic společného. Za to ty o tom víš nějak moc, až se vam vybanujou multaky, taky tu budeš psát jak hrajeme?
 

Smažený sýr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
A pointa mého příspěvku byla že support vůbec nemá co tohle psát na forum, ale v cz je možný vse
 

Paseracek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
16
ano ví toho dost . Protože me ti dva kontaktovali na DK co se jim stalo . Poradil sem jim aby to nahlásili . Sem v klidu , já nemám žádný jiný účet ;) ale myslím že u Vás by se těch účtu naslo vic ( ať žije VPN ze )

Nevidím důvod proč by toto nemohli napsat . Aspoň každý ví ze toto nikomu neprojde .
 
Nahoru