• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
A dostanu zase BAN za nedovolené skripty, i když žádné nepoužiju? A mám si pro tento případ dělat audiovizuální záznam veškeré činnosti na mém účtu a v případě, že si zase budete vymýšlet bez jediného důkazu, ho použít na důkaz své neviny? Jinak to hrát nebudu. Děkuji za odpověď a ano myslím tento dotaz zcela vážně!

Nepovolené skripty nemůžeš mít ani v rychlém náhledu, takže pokud je budeš mít v rychlém náhledu a nebudeš je používat, také můžeš být zablokován.
Důkazy o používání nepovolených skriptů zasílat nemůžeme, protože to bychom ti museli zaslat screeny z našeho interního systému. To máme přísně zakázané.

bude aktivní přesun přes inventář pár hodin po přihlášení na svět?

Může na toto prosím někdo odpovědět? v nastavení světa jsem nenašel.

Díky @Kozmicz

Ano, přesun je povolen.
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Nepovolené skripty nemůžeš mít ani v rychlém náhledu, takže pokud je budeš mít v rychlém náhledu a nebudeš je používat, také můžeš být zablokován.
Důkazy o používání nepovolených skriptů zasílat nemůžeme, protože to bychom ti museli zaslat screeny z našeho interního systému. To máme přísně zakázané.



Ano, přesun je povolen.
no vzhledem k tomu, že jsi mi nebyl schopný ani napsat, který ten nedovolený skript jsem měl údajně použít, navíc na světě, kde jsem aktivně nehrál, mohu směle usuzovat, že to byla klasická fušeřina. Nejsem si vědom, že bych vůbec někdy měl v rychlém náhledu nepovolený skript. Takže asi tak..
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Na toru se stejné IP nestřídají, zřejmě to neumíš používat. Teď poučím já tebe :
https://github.com/SecOps-Institute/Tor-IP-Addresses/blob/master/tor-exit-nodes.lst
Aktuálně je k dispozici 2208 IP které jsou unikátní a lze takto založit 2208 účtů, pokud s tím budeš umět.

Teď si představ, že tu práci vykonáváš ty. Ty budeš číst tikety, kde ti hráči píšou, že někdo podvádí. Projdeš si logy hráče, podíváš se na IP, progooglíš jí a zjistíš, že je to TOR - gratulace, to asi moc omluvitelné není. Pokud to bude jakákoliv jiná PROXY tak budeš dělat co? Budeš blokovat hráče za to, že hraje z práce? Budeš blokovat hráče za to, že používá například na firemním stroji VPN a hraje kmeny? Budeš blokovat hráče, že hrají někde z obchodního centra apod? Dokážeš si představit, že bys tohle důkladně kontroloval? :-D

Tohle si představuješ trošku jako hurvínek válku, používám toho hodně a vezmu příklad běžného uživatele. Používám iMac, kde mi běží safari a v rámci prohlížeče mám zapnutý soukromý přenos tzn Apple šifruje komunikaci a anonymizuje moje surfování po internetu viz https://support.apple.com/cs-cz/HT212614 a mám být za to blokován? :D
Jen za to, že moje IP ti vypadne v proxy od iCloudu potažmo Apple?

To vůbec takto nelze brát, nehledě na to, existuje v dnešní době tolik klientů a obecně aplikací anonymizovaných, které tě neprovaří a nikde jejich veřejnou IP adresu nenajdeš.
Já to píšu spíše jen z toho důvodu, že úplně rozumím supportu, že tohle prostě nemohou nikdy 100% ohlídat, protože by to bylo na palici.
Tak, jak to píšeš ty si to představuje asi většina hráčů, realita je jiná.
O bože, tak proč tady vedeme tuhle diskuzi, ty chytrolíne? Co ti brání založit si 20 účtů, z nich prodávat suroviny přes PT a ty si pochytat na hlavní účet? PB si pak převedeš zpátky (každý ví, jak) a opakuješ, dokud nemáš surovin dost. Co tady hysterčíš kvůli poměru na trhu? Ten příležitost k podvádění pouze zesnadňuje, nikoli umožňuje.

Ze zkušenosti vím, že tyhle věci nejvíc vadí podvodníkům s důmyslným systémem podvádění. Vadí jim, že to konkurence dostane na stříbrným podnose, zatímco oni mají své jedinečné fígle, které jiné nenapadnou, což jim nad nimi dávalo výhodu.

K toru: Dlouho jsem to nepoužíval. Před 10 lety tor ve výchozím nastavení každých 10 minut měnil IP a pamatuju si, že se ty adresy opakovaly a určitě ne po 2000.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
no vzhledem k tomu, že jsi mi nebyl schopný ani napsat, který ten nedovolený skript jsem měl údajně použít, navíc na světě, kde jsem aktivně nehrál, mohu směle usuzovat, že to byla klasická fušeřina. Nejsem si vědom, že bych vůbec někdy měl v rychlém náhledu nepovolený skript. Takže asi tak..
To není o tom, že jsem nebyl schopný, to je často záměr. Vzhledem k tomu, že nechceme, aby hráči věděli o tom, jaké skripty jsme schopni detekovat, nepodáváme k tomu žádné bližší informace. Pokud hráč používá více nepovolených skriptů a my si u něj jednoho či více všimneme, nepodáváme k tomu zpravidla žádné informace. Výjimku děláme pouze u takových skriptů, které jsou na jiných jazykových verzí povoleny a často tak i využívány u nás, přestože jsou zakázané.

Vše co tedy provádíme z naší strany je záměr, nikoliv fušeřina, jak to stroze nazýváš. :)
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
To není o tom, že jsem nebyl schopný, to je často záměr. Vzhledem k tomu, že nechceme, aby hráči věděli o tom, jaké skripty jsme schopni detekovat, nepodáváme k tomu žádné bližší informace. Pokud hráč používá více nepovolených skriptů a my si u něj jednoho či více všimneme, nepodáváme k tomu zpravidla žádné informace. Výjimku děláme pouze u takových skriptů, které jsou na jiných jazykových verzí povoleny a často tak i využívány u nás, přestože jsou zakázané.

Vše co tedy provádíme z naší strany je záměr, nikoliv fušeřina, jak to stroze nazýváš. :)
A umíte odhalovat lidi, kteří podezřele často směňují na trhu suroviny v pro ně výhodném kurzu?
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
To není o tom, že jsem nebyl schopný, to je často záměr. Vzhledem k tomu, že nechceme, aby hráči věděli o tom, jaké skripty jsme schopni detekovat, nepodáváme k tomu žádné bližší informace. Pokud hráč používá více nepovolených skriptů a my si u něj jednoho či více všimneme, nepodáváme k tomu zpravidla žádné informace. Výjimku děláme pouze u takových skriptů, které jsou na jiných jazykových verzí povoleny a často tak i využívány u nás, přestože jsou zakázané.

Vše co tedy provádíme z naší strany je záměr, nikoliv fušeřina, jak to stroze nazýváš. :)

V tom případě chci mít možnost se adekvátně bránit, protože jsem si na 100000% jistý, že jsem nepoužíval, ba dokonce ani jednou na tom světě nepoužil zakázaný skript, natož ho měl v rychlém náhledu. Na světě, kde jsem hrál drtivou většinu času přes mobil.
 
Nahoru