• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
V tom případě chci mít možnost se adekvátně bránit, protože jsem si na 100000% jistý, že jsem nepoužíval, ba dokonce ani jednou na tom světě nepoužil zakázaný skript, natož ho měl v rychlém náhledu. Na světě, kde jsem hrál drtivou většinu času přes mobil.
Ty jsi spadl z višně, já byl blokován tisíckrát důvodně ale tehdy ta éra začala tak, že jsem byl blokován absolutně bezdůvodně a nikdy mě nikdo neodblokoval a neomluvil se. Tehdy mě bylo třeba 11-14 a utrácel jsem za premium mé tězce ušetřené peníze a nikoho to nikdy nezajímalo, nikdo jiný než oni pravdu nemají =D
 

44Monty44

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
29
Ty jsi spadl z višně, já byl blokován tisíckrát důvodně ale tehdy ta éra začala tak, že jsem byl blokován absolutně bezdůvodně a nikdy mě nikdo neodblokoval a neomluvil se. Tehdy mě bylo třeba 11-14 a utrácel jsem za premium mé tězce ušetřené peníze a nikoho to nikdy nezajímalo, nikdo jiný než oni pravdu nemají =D
Nespadl, znám jejich praktiky a BANy jsem měl taky několikrát, povětšinou, že jsem neudržel emoce a leckdy byly oprávněné a nemám s tím problém se k tomu přiznat, že jsem si je zasloužil. I jsme některé zakázané skripty vyzkoušel na jiných světech, to všechno kozmicz ví, ale přesto mi tvrdí ale nemůže poskytnout důkaz, že jsem použil na s84 myslím zakázaný skript a to je 1000% lež. Karlovarská losovačka opět v akci.. mě ten BAN na 3 dny bolel ze všech BANů nejméně, protože mi to bylo defacto jedno, ale jde o princip.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
@Kozmicz zjistíte i ty co používají pro nákupu surovin na prémiovým trhu ty hráče co používáji svoje praktiky NP. jak tu někdo nademnou zmiňoval se ohledně toho?


Ikdyz člověk klika pořád aby nakoupil tak prostě přez to nemá sebemenší někdy šanci něco koupit na trhu danou surovinu
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Určitě zde nebudeme říkat, co dokážeme odhalit a co nedokážeme. Ale to je určitě pochopitelné.

Pamatuj, že na každého, kdo podvádí, jednou přijde řada a podvádění odhalíme.
 

Dragonsired1

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Prémiový trh refreshuji skoro každých 5 sekund. Když se ukáže nabídka je to rychleji pryč, než jsem schopný naklikat kolik chci nakoupit. To není možné aby to byl nějaký člověk schopen naklikat rychleji, to prostě musí být bot. To s tím fakt nejde nic dělat? Je to frustrující, zvláště když jde o způsob získání výhody za reálné peníze. Není možné třeba nastavit 5-10 sekundový cool down když někdo něco koupí?
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Prémiový trh refreshuji skoro každých 5 sekund. Když se ukáže nabídka je to rychleji pryč, než jsem schopný naklikat kolik chci nakoupit. To není možné aby to byl nějaký člověk schopen naklikat rychleji, to prostě musí být bot. To s tím fakt nejde nic dělat? Je to frustrující, zvláště když jde o způsob získání výhody za reálné peníze. Není možné třeba nastavit 5-10 sekundový cool down když někdo něco koupí?
Přesně tak ..tohle přece mám na mysli a nademnou jeden taky právě ptal na to ....je to prostě o štěstí někdy něco koupit :)

@Kozmicz
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
Prémiový trh refreshuji skoro každých 5 sekund. Když se ukáže nabídka je to rychleji pryč, než jsem schopný naklikat kolik chci nakoupit. To není možné aby to byl nějaký člověk schopen naklikat rychleji, to prostě musí být bot. To s tím fakt nejde nic dělat? Je to frustrující, zvláště když jde o způsob získání výhody za reálné peníze. Není možné třeba nastavit 5-10 sekundový cool down když někdo něco koupí?
Týpek si otevře PT v hlavním účtu, pak na multiúčtu. Z multiúčtu prodá a z hlavního vedle v okně okamžitě kupuje. Množství už má předvolené a uložené ve schránce, takže pouze ctr+v, enter, enter. Normální hráč na to nemá šanci zareagovat. Troufám si říct, že na začátku světa většina transakcí jde směrem multiúčet -> multiúčet. Obyčejné farmáře zastihneš těsně před spaním (někdy večer) nebo po probuzení (brzy ráno). V té době máš šanci se dostat k surovinám z PT.

Té hře by neuvěřitelně prospělo, kdyby se ty suroviny na PT neobjevovaly okamžitě při prodeji, ale až po náhodně vygenerovaném počtu sekund (např. max 5 minut). Ono by to těm mulťákům ten život dost zkomplikovalo a vyřešil by se problém s farmením PB přes multiúčty a potom skrz PT převáděním těchto PB na hlavní účet.

P.S.: Zámek na PT ve chvíli, kdy klesne objem transakcí pod 25 % špičky. Byl bych rád, kdyby to podpora probrala a tento návrh postoupila na vyšší místa.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Týpek si otevře PT v hlavním účtu, pak na multiúčtu. Z multiúčtu prodá a z hlavního vedle v okně okamžitě kupuje. Množství už má předvolené a uložené ve schránce, takže pouze ctr+v, enter, enter. Normální hráč na to nemá šanci zareagovat. Troufám si říct, že na začátku světa většina transakcí jde směrem multiúčet -> multiúčet. Obyčejné farmáře zastihneš těsně před spaním (někdy večer) nebo po probuzení (brzy ráno). V té době máš šanci se dostat k surovinám z PT.

Té hře by neuvěřitelně prospělo, kdyby se ty suroviny na PT neobjevovaly okamžitě při prodeji, ale až po náhodně vygenerovaném počtu sekund (např. max 5 minut). Ono by to těm mulťákům ten život dost zkomplikovalo a vyřešil by se problém s farmením PB přes multiúčty a potom skrz PT převáděním těchto PB na hlavní účet.

P.S.: Zámek na PT ve chvíli, kdy klesne objem transakcí pod 25 % špičky. Byl bych rád, kdyby to podpora probrala a tento návrh postoupila na vyšší místa.


@Kozmicz o tomhle tady mluvime :) doufam ze tohle vyresite a tim zlepsite hranim hracum co jedou normalne:)

jinak co znamena zkratka PT?
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
755
Vysvětlení volného obchodování:

Volné posílání surovin je možné po 30 dnech v rámci kmene, po 120 plně neomezené.
Obchodovat na tržišti lze bez omezení poměru.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru