• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 85

Peťanek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Funguje skript na sběr na tomto světě ? :) případně odkaz někdo ?
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
2x sem psal na suport, který si stížnost otevřel a bez odpovědi rovnou uzavřel..
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Prosím o pomoc, sem aktivní hráč co u toho sedí skoro pořád. A CV se mě taklenc zbavili, když mě nedokázali dobít.. a suport mě ignoruje
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Pokud si hráč sám uzavře ticket (ticket se ho jasně zeptá, zda považuje problém za vyřešený), tak ve většině případů takový ticket ani nepřečteme, protože je již uzavřený.
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Nejsem blbý abych přišel o všechny vesnice.. a pak uzavřel tickets.. podal sem nový tak prosím aspoň stavět ne ten reagovat.. a prosím o kontrolu IP adres ... 3 měsíce hraní a pak takový nabourání účtu.. a přijdu o všechny vesnice to není normální..
 

Smažený sýr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Ahoj Šůťo, věřím že tvůj problém bude vyřešen , páč máš přes celé čelo jitrnici. Stojí ti ty lži tu za to ? Kdyby jsi radši přiznal že neumíš bránit tak jsi to vzdal.
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Ahoj Smažený sýru... V tomhle to problém nebyl, za celou hru mě nedokázali dobít... A vzdávat hru kde mám plný selaky deffu. To je možná tvůj případ ne můj :D
 

Smažený sýr

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
4
Děkuji ti za odpověď. Věřím, že máš spoustu času tu vypisovat hlouposti a křivě označovat hráče, kterým nesaháš ani po kotníky. Věřím, že za zveřejňování tiketu a křivé obviňování hráčů dostaneš global ban, a všichni budeme mít klid na duši :)
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Děkuji ti za názor sympatizante, ale vidíš to nějak zkřiva, kdo je a kdo není jak dobrý hráč. Je to jen tvůj názor nad kterým se člověk může jen usmát, a myslet si to svoje :)
 
Nahoru