• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 86

Human69

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Prostě jeden random člověk tady napíše ze srandy, že chce pomalý svět a vy ho fakt dáte??? :D :D to si dobrou srandu z lidí děláte... :D

1. Dlouho pomalý svět nebyl? Co je s85? takový hlemýžď tady už dlouho nebyl....

2. Logika "adminu cz dk týmu" Přes léto, kdy je hezky a lidi nemají čas u hry sedět sem hoďme nastavení, které bylo např. na s83 kde, tu bylo zapotřebí být 24/7, aby se ten svět dal dobře hrát a být na něm aspoň nadprůměrný. A přes zimu, kdy lidi nemají co dělat sem dáme nějaké hlemýždě, kde ani nevíte, jestli vám ty jednotky někde nezabloudili než tam dojdou.

Administrátoři této hry mě nepřestávají překvapovat, co dokáží vymyslet... že neznají mechaniku hry, kterou "šéfují" jsem si zvykl už pár let dozadu, ale že nemají ani racionální uvažování nad tím už bohužel rozum zůstává stát. :D

Chcete názor tady ho máte jsem připravený, že tu zase dostanu na měsíc - rok ban. gl
I kdyz jsi to ty xoxi, tak musim vicemene souhlasit, chtelo by to nejaky zivejsi svet, 85 je hroznej loudák a celkem nuda, i kdyz tu nekdo bude namitat rychlosti 1,8, zkuste si tam jit zahrat, fakt se to moc nehybe. Chtelo by to neco akcniho na dlouhé zimni vecery..
 

xxoxx

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Však rychlost 85 je 1.8
Ano to je, ale na nastavení světa je potřeba se dívat z globálního hlediska všech nastavených mechanik, které dají výsledný celek. Ano je tam stavba + zvášené surky na 1.8 celkem zajímavě nastaveno sám jsem byl zvědavý co to způsobí..... Jestli se to dá považovat za úspěch/neúspěch je brzo ještě hodnotit svět je v plenkách na druhou stranu jsou na s85 nastavené pomalé jednotky + věže a toto je kombinace, kterou jsem nikdy nepochopil? proč když už tam ty věže chtějí cpát proč je nezkusí na rychlý svět, tam by to mohlo být zajímavé a ne na svět, který je díky jednotkám pomalý tzn. dává to velkou výhodu obránci a aby ten obránce neměl ještě málo výhod tak mu dáme ještě věž.... Proto je tento svět brán jako pomalý...

na co ti bude, že ti díky produkci budou téct sklady, když budeš chtít zabírat vesnice a šlechta ti jde xy hodin + ten obránce vidí třeba už 10h dopředu kam jde full a kam fake a v klidu ti to defne?
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
67
Prostě jeden random člověk tady napíše ze srandy, že chce pomalý svět a vy ho fakt dáte??? :D :D to si dobrou srandu z lidí děláte... :D

1. Dlouho pomalý svět nebyl? Co je s85? takový hlemýžď tady už dlouho nebyl....

2. Logika "adminu cz dk týmu" Přes léto, kdy je hezky a lidi nemají čas u hry sedět sem hoďme nastavení, které bylo např. na s83 kde, tu bylo zapotřebí být 24/7, aby se ten svět dal dobře hrát a být na něm aspoň nadprůměrný. A přes zimu, kdy lidi nemají co dělat sem dáme nějaké hlemýždě, kde ani nevíte, jestli vám ty jednotky někde nezabloudili než tam dojdou.

Administrátoři této hry mě nepřestávají překvapovat, co dokáží vymyslet... že neznají mechaniku hry, kterou "šéfují" jsem si zvykl už pár let dozadu, ale že nemají ani racionální uvažování nad tím už bohužel rozum zůstává stát. :D

Chcete názor tady ho máte jsem připravený, že tu zase dostanu na měsíc - rok ban. gl
Tak 83 byl pro legendy já jsem rád za pomalejší svět, potřebuju nasbírat PB
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
zajimave ze zacina svet pred koncem mesice a sber surovin neaktivni no nevim..smisene pocity mam proc zvolili tuhle moznost admini @Kozmicz mohu vedet ? dekuji
 

Šuťa

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Taky si říkám že je zajímavé nastavení, ale proč bez sběru ? A jeden hrdina vážně ?

Děkuji za odpověď.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
svet s pomalejsi rychlosti je lepsi pro vydelavani pb ze ano ? nebo spis rychlejsi svet ? prosim kdo vi tak me muzete poucit ;)dekuji
 
Nahoru