• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
Tak nevím já je předtím neviděl :D třeba maš jinou zkušenost, ale tady byli fér z toho co sem viděl :D
 

zelí999

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Ezio, který kmen někdy někoho alespoň trochu nevyužil. Ví, jak to občas musí člověk vést. Občas se mu to sejde a nemusí nikoho využívat a jede kmen jak hodinky a když to nejde, tak se musí trochu popostrčit :D, samozřejmě. Zaútočit na spojence ve 3 ráno s tím, že mám člověka u nich ve vedení je za hranou. Otočit diplomacii, protože Další 2 spojenecké kmeny s Vámi nepočítají do VK mi ale zase přijde třeba v pořádku atd. Pak se stává, že na jeden kmen slyšíš jaké jsou krysy i když s Tebou hráli úplně normálně na jiném. :D
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Jednou tak podruhé onak, mít příležitost jako oni a vědět, že to zvládnou bez problémů taky bych to udělal. Jde o to co je dobré pro tvůj kmen o který se staráš ne co je dobré pro ostatní.
 

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
70
Však já nic neříkám :D jak jsem psal, jen jsem nevydržel si nerýpnout, když se tu psalo o tom, jak strašně moc dodržují dohody :D ale netvrdím, že to jiní nedělají a že to někdy není pro kmen potřeba :D
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Jo je to prdel :D celej svět se snažili vymyslet jak a kdy nas zradit, akorat že narazili na férovej kmen.. Big up TOI , že jsou jeden z mála kmenu kterej drží dohodu a nevymění boty jen protože by mu na konci mohli slušet více :D

Franto ono je ve vysledku jedno co si mysliš, všichni jsme tam hrali a víme jak to bylo, takže tvoje pohadky vycucany z prstu ( se kterym jsi se nejspiše šťoural v zadku, jinak si do nedokažu vysvětlit) , kde pišeš jak jsme to měli v planu celou hru atd, jen aby jsi si tu tvoji realitu překrotil nějak tak aby jsi nebyl za tu krysu, jsou uplně mimo a neuvěři ti to snad ani vlastni hrači :D

Přijde mi to docela usměvny :D Proč to vlastně dělaš ? mysliš že ti to zachrani reputaci ? však na každym světě kde jste tak dělate totalně ubohý věci, a ještě ty světy ani nevyhrajete :D tak co ti je


ty seš fakt degenerát :D jakou reputaci? čteš vůbec co píšu než se tu začneš vyjadřovat? :D nebo se prostě zhulíš a jak vidíš můj nick, tak se změníš na generátor náhodných slov? :D
 
Nahoru