• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Trepkyn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Hloupost, poctiví hráči jsou zcela běžně i docela vysoko v žebříčku.
Tahle hraje je o aktivitě, kolik tomu dáš času, co tomu obětuješ. A taky o tom, jakou potkáš partu a jak dokážeš hrát sociální hru.

A teda nikdo tu podle mě nenapsal, že mulťáky jsou v pohodě, jen je to už standard.

To máš pravdu.

Já myslel i ty co nesypou surky za PB, a udělají si je rabováním apod. Hráče co si platí max. PÚ, SÚ, pomocníka a bonusy na surky.

Takových starých pardálů už asi moc nenajdeš v TOP 20. Samozřejmě rabování jen s pomocníkem bez skriptů a botů...
 

INVINCIBLE DEATH

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Příspěvek byl smazán, protože obsahoval nepovolené skripty a navíc to byla vyloženě nabídka na šíření těchto skriptů. V případě, že se tu podobná nabídka objeví znovu, bude autor takového příspěvku vyloučen z fóra. Na tomto fóru není prostor pro nepovolené skripty.

Ve hře existují stovky skriptů, to není žádné tajemství. Některé odhalíme hned, jiné po delší době a o některých možná ani nevíme. Nemáme problém to přiznat. Naše systémy však neustále zdokonalujeme a aktivně tak proti tomuto stylu podvádění se snažíme zakročit. Asi se nikdy nedostaneme do fáze, kdy odhalíme 100% všech skriptů, ale věřím, že jejich počet budeme postupně eliminovat.

Pokud máš podezření na to, že nějaký hráč používá nepovolené skripty, můžeš jej nahlásit a my jej prověříme v rámci našich možností.
Musím te vyvést z omylu tady byly pouze videa co dneska hrací používají
Nikde tu nebyl script uveden tudis ho nikdo nemohl zkopírovat a použit
Ten kdo zveřejnil pravé tohle video ukázal pravé nám hracím co nejsme technicky vyspělý jak je třeba možné ze někdo dokáže posílat tak perfektně načasované útoky v tak velkém množství a nebo další vychytávky které hrací jako já nedokážou pochopit jak to jiní dělají .
Já po zheldnuti těch videí jsem absotne nechápal ze by něco takového bylo mozne

Cituji te: "Pokud máš podezření na to, že nějaký hráč používá nepovolené skripty, můžeš jej nahlásit a my jej prověříme v rámci našich možností."

A tady prave prichazi to logicke rozhodovani,
pokud napisu do ticketu ze na me uz pres 1 hodinu v kuse v pravidelnych intrvelech jedne vteriny naskakuji utoky tak ze je to pokazde z jine vesnice na pokazde jinou mou vesnici z presnymy dopady do 100 ms coz je lidsky neproveditelne a vy me na to pak napisete ucet bude proveren a stejne se nic nestane presto ze je zcela jasne ze tohle proste clovek nemuze posilat neni to v lidskych moznostech ,ale protoze hrac pouziva script ktery nejde momentalne dohledat tak uz jen to by melo byt nejakym zpusobem trestano kdyz je zcela zrejme ze takove ukony clovek neni schopen zvladnout
pak nastavaji situce kdy si 10 hracu takhle pouzije sript automat za ne naposila stovky utoku aniz by vubec hrac byl na ucte a vy to stejne nechate protoze nejste schopni to dohledat.
a na druhe strane banujete hrace s tim ze jste se domnivaly (skoda ze nemuzu zverenit ticket) . Takze nechate bezet ucty ktere evidente pouzivaji zakazane veci a to podle domenky nebanujete.
A nebo z oblibou tvoje pouzivane slovo evokuje coz take je jen domenka date ban a to prave jen na zaklade evokovani tvojim slovnikem receno za neco co se nelibi nekomu z hracu a nebo supportu.
 
Naposledy upraveno:

Divotvorce

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
Tady se člověk dozví tolik věcí,novinek, drbů a pomluv.

Děkuji za hezké zpestření pochmurného večera

A je krásné vidět že všichni výše zúčastněný jsou hodni medaile od královny a úcty za vzorné, čestné a čisté hraní
 

jalp

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
A kdo vám ty boty píše? Nebo to jste všichni nějací it meni?
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Za mě prémiové funkce jsou plně dostačující k tomu, aby člověk bez nějaké potřeby podvádět hrál TOP 10.
• pokud si někdo myslí opak, může se jít přesvědčit na Classic, kde je premium vypnuto. Rozjel jsem se i tam na TOP 10(první tři týdny), ale přišel mi projekt a 1Rici s kmenem mě zválcovali jak malého kluka - všechna čest jim, měli více času.
Konečně někdo, kdo nebrečí, že dostal v čestném souboji bez koupených výhod přes prsty :)
 

Sizzar

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Uvědomuje si vůbec někdo z této debaty že je tohle jenom hra? Tolik magorů rozčilovat se kvůli online hře jsem dlouho neviděl, pokud tedy někdy vůbec.
 

jalp

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
15
Hlavně snad všichni 30+ a ještě jsou to cheateři.
 
Nahoru