• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
"...a představte si, kolik byste denně museli pálit času na tom, že byste si hráli na detektivy."
Pro představu - když to bylo třeba 50 účtů - seděl jsem u toho nejméně tři dni téměř v kuse - s pauzou na spánek a menšími pauzami na jídlo. Dohledat se to dalo, ale jak píšeš, bylo by to na bázi tvrzení proti tvrzení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
To myslíš jako já? Skripty nepatřily do mých pravomocí.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Díky, ale nechtěl. Já jsem k nedodržování pravidel netolerantní s laťkou nasazenou hodně vysoko a to se se současným stylem hry a vyjadřováním hráčů neslučuje. Už si jen tak lážo plážo sem tam na nějakém světe hraju.
 

Kubaa

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
Člověk si vytáhne popcorn a diskuse utichla :)
giphy.gif
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
no musím uznať veľmi zaujimavé čítanie ... po rokoch sa človek vráti na CZ DK a čo sa nedozvie :D z každej strany počúvam aký sú xXx neskutočný hráči makači, priam stroje a potom tu na forku čítam ako sa verejne priznávajú k botom a mulťákom :D

sklamanie veľké za mňa :D ale nevadí o to väčšia motivácia skončiť v topke aj bez týchto technických vymožeností a či už xXx alebo COBRA teším sa či ma priučíte novým veciam na DK (teraz nemyslím ovládanie botov) česť všetkým ľuďom čo to ešte hrajú ako za starých dobrých čias :)
 

Hurtmaker

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Smutné. Ale jinak to ani nejde, že ikska.
Zdravím vás
Vysvětím vám co se stalo...
Ve čtvrtek jsem byl v práci a ztratil vesnici, tak jsem dal zástup do našeho kmene za účelem bránit než přijdu z práce...
Přijdu z práce a co se nestalo... můj účet se dostal do ruk xxx hráči papucha ten dostal rozkaz od Hozmiče že končim a rozebrat mě... přijdu z práce a co nevídím vlaky na moje vesnice včetně pláže zámky od hráču xxx... na účtu bylo použito 110% v balíčkách...
Nedávalo smysl je použit na účty bylo dost surovin...
Díky němu přetekli všude sklady a za tento podraz už jsem přestal mít chut dál pokračovat hrát s tímto kmenem, který mě zradil...

Děkuji za hru
 
Naposledy upraveno:
Nahoru