• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

Ezio Auditore

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
67
jaka aliance 15 kmenu to plácáš blbosti…
3x kmen TOI
2x kmen ziravin
Yakuza
GS
4x kmen Šmoulů
Kmeny IMT asi 6x (dokud jste jim nevypověděli spojko a nešli po nich)
Dark 2x

To máme 19 kmenů, bez imt "jen" 13.

Nepočítám jedince, kteří vám ještě pomáhali na lokální úrovni z menších kmenů jako K034 apod.

Takže kde jsem psal blbosti? :D
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ja nastavil práva hrací našeho kmene… a kdo měl čekat ze daji můj účet xxx
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nahlášeno to bylo… bez postihu hrací se mi vysmali

Zneužití zástupu v dovolené je poměrně snadno dohledatelné. Pokud jste to nahlásili, tak to členové našeho supportu prověřili a pokud by k porušení pravidel došlo, hráč byl určitě potrestán. Mrzí mě, že naše vyřešení nahlášení nedopadlo podle toho, jak ty by sis asi přál, ale ne každému nahlášení porušení pravidel dáme za pravdu. V některých případech se o porušení pravidel nejedná. Bližší informace k nějakému konkrétnímu nahlášení však samozřejmě nemohu poskytovat.
 

luk3s11

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Hozmic ban nedostal… ještě se mi vysmali… smutný od vás
 

1Rici

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
170
Já chápu, že práce support týmu je těžká a dost nevděčná, ale zrovna u tohoto jsou ty pravidla tak nejasná a děravá, že si to můžete vykládat absolutně jak chcete a dávat random tresty, což se přesně děje. Každý, kdo hraje delší dobu moc dobře ví, že v kontextu všech banů co na dk zažili za tohle prostě ban má být na 100 %. A moc dobře to ví i dotyční, proto je tu najednou ticho po pěšině a všichni ti, co tu volali po banu sifoxe (který byl naprosto správný) teď mlčí.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Podle pravidel hry je zakázáno na fóru řešit tresty. Takže zde se může jen obecně diskutovat, aby se hráči poučili, do jaké míry důvěřovat při zadávání zástupů.

Pokud mu to použití hráč v nastavení zástupu nezakázal, je to nemorální, že mu tak vybrakoval inventář, ale souhlas od hráče k tomu měl. Je opravdu potřeba pečlivě zvažovat, co zástupci povolíte, pokud se osobně neznáte.
Zobrazit přílohu uživatele 7424

A nahlásil jsi to? Zveřejnit zde nesouhlas s tím, co se na Tvém účtu dělo, nestačí. Ovšem musí jít opravdu o zneužití v kontextu s pravidly hry.
Dobře tedy. Vždycky chyba hráče, který předává zástup... píšu si. Běda jak teď dostanu zase další lístky na dovolenou, to už spolu fakt kámoši nebudeme
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
to ne, já s ním jinak souhlasím, protože support má dlouhodobě dvojí metr :D ale je to pitomec :D
 
Nahoru