• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 87

papajik

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
22
U xxx teď hraje i Rashal Ghuls, který kdysi provedl to samé. Ve zkratce: Na S63 založil kmen, pozval tam lidi, vyžádal si PZ. Mezitím na klasiku hrál s lidmi, kteří si založili kmen i na S63 vedle nás (Bobík). Když dostatečně vyrostl, náš kmen rozpustil, přešel k Bobíkům. Měl se mnou zapnuté sdílení příkazů, tak jsem nic extra nehrotil, že jsem mu na začátku světa dával PZ jsem zapomněl. Poslal na mě vlak s malým doprovodem, do vesky jsem si poslal podpory a byl jsem v pohodě. 5 minut před dopadem mi vlezl přes PZ na účet, podpory stáhl, deff poslal na sběr. Oznámení o stáhnutí podpor, přijetí zástupu smazal. Ale zapomněl, že v oznámení se objeví i ukončení zástupu...

Na FB skupině bývalého kmene se mi vytlemil a napsal, že se zná osobně s Kosmiczem... Moc jsem tomu nevěřil, ale když po mě pak support chtěl, abych dokázal, že jsem ten zástup nedal za účelem mého rozebrání, tak to už moc vtipný nebylo. Ani nevím, jestli byl tehdy nějak potrestaný. Body mu pořád rostly, takže jestli měl ban, správce účtu mu pořád jel. Možná mu zmizela ta zabraná vesnice, ale podle tw stats všechny vesnice, které mi sebral, existují
 

CheGuevara

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
46
U xxx teď hraje i Rashal Ghuls, který kdysi provedl to samé. Ve zkratce: Na S63 založil kmen, pozval tam lidi, vyžádal si PZ. Mezitím na klasiku hrál s lidmi, kteří si založili kmen i na S63 vedle nás (Bobík). Když dostatečně vyrostl, náš kmen rozpustil, přešel k Bobíkům. Měl se mnou zapnuté sdílení příkazů, tak jsem nic extra nehrotil, že jsem mu na začátku světa dával PZ jsem zapomněl. Poslal na mě vlak s malým doprovodem, do vesky jsem si poslal podpory a byl jsem v pohodě. 5 minut před dopadem mi vlezl přes PZ na účet, podpory stáhl, deff poslal na sběr. Oznámení o stáhnutí podpor, přijetí zástupu smazal. Ale zapomněl, že v oznámení se objeví i ukončení zástupu...

Na FB skupině bývalého kmene se mi vytlemil a napsal, že se zná osobně s Kosmiczem... Moc jsem tomu nevěřil, ale když po mě pak support chtěl, abych dokázal, že jsem ten zástup nedal za účelem mého rozebrání, tak to už moc vtipný nebylo. Ani nevím, jestli byl tehdy nějak potrestaný. Body mu pořád rostly, takže jestli měl ban, správce účtu mu pořád jel. Možná mu zmizela ta zabraná vesnice, ale podle tw stats všechny vesnice, které mi sebral, existují

Člověk, který je v kontaktu s lidmi a tak nějak objektivně vnímá, jak se chovají, ten divokými kmeny nemůže být až tak zaskočený. Koneckonců, pusťte si některé české seriály. Kdyby například Ordinace v růžové zahradě neměla sledovanost, tak to nevysílají tak dlouho. A o co v tom seriálu jde? Lži, podvádění, intriky. Takoví jsou prostě lidé v Česku. To chtějí, baví je to, dělají to.
 

Eu4io

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
58
U xxx teď hraje i Rashal Ghuls, který kdysi provedl to samé. Ve zkratce: Na S63 založil kmen, pozval tam lidi, vyžádal si PZ. Mezitím na klasiku hrál s lidmi, kteří si založili kmen i na S63 vedle nás (Bobík). Když dostatečně vyrostl, náš kmen rozpustil, přešel k Bobíkům. Měl se mnou zapnuté sdílení příkazů, tak jsem nic extra nehrotil, že jsem mu na začátku světa dával PZ jsem zapomněl. Poslal na mě vlak s malým doprovodem, do vesky jsem si poslal podpory a byl jsem v pohodě. 5 minut před dopadem mi vlezl přes PZ na účet, podpory stáhl, deff poslal na sběr. Oznámení o stáhnutí podpor, přijetí zástupu smazal. Ale zapomněl, že v oznámení se objeví i ukončení zástupu...

Na FB skupině bývalého kmene se mi vytlemil a napsal, že se zná osobně s Kosmiczem... Moc jsem tomu nevěřil, ale když po mě pak support chtěl, abych dokázal, že jsem ten zástup nedal za účelem mého rozebrání, tak to už moc vtipný nebylo. Ani nevím, jestli byl tehdy nějak potrestaný. Body mu pořád rostly, takže jestli měl ban, správce účtu mu pořád jel. Možná mu zmizela ta zabraná vesnice, ale podle tw stats všechny vesnice, které mi sebral, existují

Všichni víme že lidi v xxkach jsou looseri a sami ví že nám nesahá ani po paty.. Jsou to lidi co bez vyprosenych vesnic a multaku neuhrajou ani ránu..


Nezvládli by férové porazit ani podprůměrný kmen. Mají podprůměrný hráče, kterým k průměru dopomahaji Pb, bez kterých jsou bezmocni.

Proto jsme je nikdy neviděli ani na clasik světech, protože ví že aby to vyhráli museli by umět hrát..


I tady už dávali ultimata hozmicovy že to jinak můžou pustit když jim nepomůžou. A když se musíte spoléhat na ziraviny, proti naším kmenům, tak už jste prakticky prohráli.


Doufám že to nepolozi hnedka, abych si mohl vyzkoušet pár forem akci který sem si připravoval ve svy hlavě.. Ty lidi se tam už mentálně hroutí a to na ně nebyla ani jedna akce lul
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Musím te vyvést z omylu tady byly pouze videa co dneska hrací používají
Nikde tu nebyl script uveden tudis ho nikdo nemohl zkopírovat a použit
Ten kdo zveřejnil pravé tohle video ukázal pravé nám hracím co nejsme technicky vyspělý jak je třeba možné ze někdo dokáže posílat tak perfektně načasované útoky v tak velkém množství a nebo další vychytávky které hrací jako já nedokážou pochopit jak to jiní dělají .
Já po zheldnuti těch videí jsem absotne nechápal ze by něco takového bylo mozne

Cituji te: "Pokud máš podezření na to, že nějaký hráč používá nepovolené skripty, můžeš jej nahlásit a my jej prověříme v rámci našich možností."

A tady prave prichazi to logicke rozhodovani,
pokud napisu do ticketu ze na me uz pres 1 hodinu v kuse v pravidelnych intrvelech jedne vteriny naskakuji utoky tak ze je to pokazde z jine vesnice na pokazde jinou mou vesnici z presnymy dopady do 100 ms coz je lidsky neproveditelne a vy me na to pak napisete ucet bude proveren a stejne se nic nestane presto ze je zcela jasne ze tohle proste clovek nemuze posilat neni to v lidskych moznostech ,ale protoze hrac pouziva script ktery nejde momentalne dohledat tak uz jen to by melo byt nejakym zpusobem trestano kdyz je zcela zrejme ze takove ukony clovek neni schopen zvladnout
pak nastavaji situce kdy si 10 hracu takhle pouzije sript automat za ne naposila stovky utoku aniz by vubec hrac byl na ucte a vy to stejne nechate protoze nejste schopni to dohledat.
a na druhe strane banujete hrace s tim ze jste se domnivaly (skoda ze nemuzu zverenit ticket) . Takze nechate bezet ucty ktere evidente pouzivaji zakazane veci a to podle domenky nebanujete.
A nebo z oblibou tvoje pouzivane slovo evokuje coz take je jen domenka date ban a to prave jen na zaklade evokovani tvojim slovnikem receno za neco co se nelibi nekomu z hracu a nebo supportu.
jednim z tech hracu co znam a posila takove utoyk co neni sance ubranit jak zminujes je hrac osgood96 :) ale jinak s tebou souhlasim mas pravdu ;)
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
strašne sa mi páči ako všetci všetko viete ako by ste každého zabanovali a podobne ale už druhá strana sa nepovie že ? že chlapci z TOI podostávali free dedinky, že lukes zradil vlastný kmeň lebo mu z ničoho nič preplo a podobne :) to nevidíme že ? je lahké ukázať na ixka akurát viete prd o tom ako to v prípade lukesa bolo, to vedia len ludia z Žiravin a nie chytráci z toiek a cobry ale samozrejme vypočuť si len lukesa a jeho prepnutú verziu je jednoduchšie :D ste smiešny .. fakt si myslíte, že by dotyčný hráč z X riskoval ban za zneužitie zástupu spojenca ? fakt si myslíte, že my Žiraviny by sme riskovali, že lukes dojde na účet a predá dedinky TOIKAM ? (čo vlastne aj spravil) ak si toto myslíte tak potom asi moc velké IQ nemáte ...
 

Divotvorce

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
14
strašne sa mi páči ako všetci všetko viete ako by ste každého zabanovali a podobne ale už druhá strana sa nepovie že ? že chlapci z TOI podostávali free dedinky, že lukes zradil vlastný kmeň lebo mu z ničoho nič preplo a podobne :) to nevidíme že ? je lahké ukázať na ixka akurát viete prd o tom ako to v prípade lukesa bolo, to vedia len ludia z Žiravin a nie chytráci z toiek a cobry ale samozrejme vypočuť si len lukesa a jeho prepnutú verziu je jednoduchšie :D ste smiešny .. fakt si myslíte, že by dotyčný hráč z X riskoval ban za zneužitie zástupu spojenca ? fakt si myslíte, že my Žiraviny by sme riskovali, že lukes dojde na účet a predá dedinky TOIKAM ? (čo vlastne aj spravil) ak si toto myslíte tak potom asi moc velké IQ nemáte ...
A jak že to tedy bylo? Čekám až to někdo vytáhne na slunce:)
 

Diablov syn

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
10
nechce sa mi to vysvetlovať preto skopírujem vysvetlenie od jedného môjho kolegu :)

Jednoducho stalo sa to tak, že lukes chcel nechať hranicu a pustiť to. (Nešpecifikoval,ktoré dediny). Tak odovzdal zástup a začalo sa rozdeľovať dediny kde sa dalo. Aby sme zachránili aspoň nejak frontu. V tom sa vrátil lukes a začal vyšaľovať, prečo tam mu použil skoro všetko z inv zástup a prečo mu idú vlaky aj na pláž (ktorá je blízko frontu). Tak začal robiť naprieky naším a nechávať to TOI. A pritom to všetko vzniklo takto len kvôli tomu, že nevyjadril, ktoré dediny chce prenechávať. A zase zástupca nebol informovaný o tom, že ten hráč ešte chce pokračovať ale v zázemí. (Preto ten inventár nešetril). Takže sa proste stala chyba v komunikácii. No hneď jak sa vyjadril jasnejšie lukes, že nechce nechávať tú pláž, sme mu zistili, čo tam xXx poslali a povedali sme mu nech to chytí a vysvetlili sme mu prečo k tejto situácii došlo. (Zlá komunikácia každí si domyslel trošku svoje.) Ale to už lukes mal štuplíky v ušiach nabehla tá druha jeho osobnosť (Balabachova choroba). A už ani naším nič nenecháva. Už len zlostí naších na discorde blbími rečmi. Sklamal som sa v ňom. A to som si myslel. Že som si našiel ďalšieho fajn hráča do party na ďalšie svety.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A přesně o té komunikaci to je. Je potřeba ji vést řádně a zprávami ve hře, ne mimo. A nedávat preventivní zástupy. A pokud už ho nastavíte, tak nenastavovat žádná práva, pokud by se hráči stala nějaká nepředvídanost a nemohl si zástup řádně vyjednat, tak pak stačí, když zástupce bude mít jen možnost budovat budovy a cvičit armádu, aby účet nezbarbařil.
 
Nahoru