• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Pedro de la Vedro

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Dáte prosím akci na nákup PB ? Ty vaše balíčky jsou dražší než aktuální papriky červený v globusu :)

díky moc
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Cena červené papriky v Globusu je 129 Kč/kg a cena našeho balíčku 200 prémiových bodů je pouhých 100 Kč. Ovšem za 200 prémiových bodů si můžeš aktivovat prémiový účet, který ti vydrží 30 dní, což se o paprikách z Globus říct nedá.
 

Pedro de la Vedro

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Musíš být trošku prozákaznický, já se tu nebavím o nejchudších produktech které máte v portfoliu DK. Chci utratit spoustu peněz aby bylo na výplaty a administrace se mohla hezky rozvíjet a ty mi tu píšeš o prémiovém účtu za 200,-

Máš mi napsat "Pedro" děkujeme za tvůj dotaz a jistě něco vymyslíme, aby jste byl spokojen.

Přeji hezký večer
 

Woo Woo

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
145
Cena červené papriky v Globusu je 129 Kč/kg a cena našeho balíčku 200 prémiových bodů je pouhých 100 Kč. Ovšem za 200 prémiových bodů si můžeš aktivovat prémiový účet, který ti vydrží 30 dní, což se o paprikách z Globus říct nedá.

made my day
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Pedro, Pedro, však ty naše akce ignoruješ, proč ti je máme stále dávat? Akce na výhodnější nákup prémiových bodů se ti zobrazila začátkem února, byla dostupná 24 hodin, ale ty jsi nevyužil. Pozor ať nedopadneš jak ti důchodci, kteří nadávají na papriky, že nejsou v cenové akci, ale když cenová akce přijde, tak si je stejně nekoupí. :D
 

blanin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Zdravím, zatím jsem na to nedostal odpověď, tak to zkusím zde...
zabíral jsem aktivního hráče podotýkám aktivního, který když jsem ho začal zabírat, a zůstala mu oddanost 12 tak dal smazat účet a během sekundy z něj byla barbarka? mohu se zeptat, jak je to možné? s tímto nastavením na s88 je to celkem prekerní situace která ti tu hru celkem pokazí :) .
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Zdravím, zatím jsem na to nedostal odpověď, tak to zkusím zde...
zabíral jsem aktivního hráče podotýkám aktivního, který když jsem ho začal zabírat, a zůstala mu oddanost 12 tak dal smazat účet a během sekundy z něj byla barbarka? mohu se zeptat, jak je to možné? s tímto nastavením na s88 je to celkem prekerní situace která ti tu hru celkem pokazí :) .


ten hráč dal začít znovu :D jednoduchá odpověď
 
Nahoru