• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

blanin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
tím pádem každý aktivní hráč, co chce naštvat zabírajcího... může tohle udělat a borec je v háji...no, to je skvěle nastavený svět
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Na tomto světě není možné během prvního měsíce zabírat barbarské vesnice, takže pokud se z hráčovo vesnice stane barbarka, není možné ji dle pravidel zabrat. Na to hráči byli dopředu upozorněni v rámci nastavení světa. Z logiky věci je potřeba při útocích brát tento fakt v potaz a nastavit svoji strategii správně, tzn. ideálně posílat vlak šlechticů, aby hráč neměl šanci na to reagovat.
 

NsWh

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Nebo by bylo třeba dobré nastavit, aby nebylo možné začít znovu v případě, když budeš mít méně jak 100 oddanosti. Zrovna na začátku hry chci vidět, jak hráči budou mít k dispozici 4 šlechtice najednou :D
Protože je to velmi nemilé, když celý den pracujete na zabrání jednoho hráče a on vám pak na poslední útok jen tak začne znovu a vy máte po srandě.
 
Naposledy upraveno:

blanin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Ano, přesně neco takového jsem čekal... Přece jenom tahle hra je na trhu už dlouho, a určitě nejsem jediný kdo tuhle srandu na začátku zažil..tady těmito krůčky které jsou spíše pro PB postupně odchází lidí za konkurencí a nakonec tady opravdu zůstanou jen barbarky.
 

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
2x měř, jednou řež :) o nastavení bys věděl, kdybys nebyl líná opička a podíval se :) pokud máš problém s pb, tak to vem strategicky jako já a prostě koukej a čekej, ideálně si udělej kmen a nech to spoluhráče nasypat za tebe ;)
 

blanin

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
7
Já věděl, jaké je nastavení :) ale nevěděl jsem, že se dá "začít znovu" kdykoliv se ti zachce a tím pádem barbarka i když jde na tebe útok..,, nikdy jsem to nepotřeboval :) .
A já nepotřebuji aby lidi v mém kmenu sypali peníze do HRY . Pro mě je to pořád hra.... a pokud tam něco málo pošlu, tak spíše proto, abych podpořil tuto hru a né proto, abych si honil ego jaký jsem šampion, že jsem vyhrál svět.. ale v reálu stojím za nic :) .
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
premyslim ted jestli se pujde pak s tohoto sveta presunout na novy casual 10 jak zacne ? podle me by melo ale nejsme si jisty:)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
premyslim ted jestli se pujde pak s tohoto sveta presunout na novy casual 10 jak zacne ? podle me by melo ale nejsme si jisty:)
Ano půjde, jakmile začne Casual 10, tak bude možné pouze přesun ze světů na aktuální poslední Casual svět co poběží, nikoliv na 9 atd..
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Já bych se jen tak mezi řečí zeptal.. :) Pokud je na světě nastavený na prvních 30 dnů limit 20:1.. A někdo očividně tento limit obchází aby dotoval veskama jiného hráče(řeč je o skrblíkovi a Woo Woo).. Tak zda se to dá interpretovat jako pravidlo "4.4. Vytváření a/nebo používání jednoho či více účtů za účelem pomáhání jiným účtům (tzv. "podporující účty"), stejně jako profitování z takového činu, je zakázáno."
Dle twstats je to docela očividné co se děje a tito dva stále nejsou potrestáni... což je docela sad.. viz přiložená fotka.. :) Přišlo mi to jen jako zajímavé téma na diskusi tady na fóru
 

Přílohy

  • c502f4d82d1971942c5ec8b9a5d0e5d9.png
    c502f4d82d1971942c5ec8b9a5d0e5d9.png
    197,9 KB · Zobrazení: 29

Antíízy

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
pomoc mezi spoluhráči a multiúčet je snad docela rozdíl, nemyslíš? tímto asi můžeme toto "zajímavé téma na diskusi" ukončit, protože nerozeznáš jablka od hrušek
 
Nahoru