• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Svět 88

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Support si dělá co chce, protože nikdo se nemůže odvolat na to, co support udělá, takže řešit nějaké pravidla co je a není správně je tady zbytečné :)
Prostě jako hráč (vulgaritu mažu) support, dostaneš céres a smiř se s tím.
Jsi na omylu, porušíš pravidla a pokud to někdo nahlásí nebo support zachytí, dostaneš trest. Nic o osobních sympatiích nebo antipatiích.
 

El Hrocho

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
Jsi na omylu, porušíš pravidla a pokud to někdo nahlásí nebo support zachytí, dostaneš trest. Nic o osobních sympatiích nebo antipatiích.
Jojo a řekněme, že u některých to jde zachytit ihned a u některých musí brečet celá kavárna aby si supp odstranil skvrnu z obrazovky a reálně se na viníka podíval.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Jojo a řekněme, že u některých to jde zachytit ihned a u některých musí brečet celá kavárna aby si supp odstranil skvrnu z obrazovky a reálně se na viníka podíval.
Pokud chceš nechat prověřit hráče, zda porušuje pravidla, musíš napsat ticket zprávu na support. Na podněty či žádosti zde na fóru nijak nereagujeme. Kavárny jednotlivých světů slouží jako diskuzní sekce pro hráče, my zde nezachycujeme podněty k prověření, zda nebyla porušena pravidla hry.
 

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Doufám, že tebe nikde neuvidím někomu předat vesnici. Nemám teď čas abych si projel tvůj twstats, jestli si náhodou někdy neporušil pravidla a nepředával vesky
csp7 treba tam porusoval treba porad pravidla ale to je zbytecne resit kdyz prestal hrat a jen knoura na jinych svetech ti do zprav treba a ty to bloknes radsi abys ho nemusel slyset :D to je dalsi LORD ANDRIN ktery breci porad na casualech (i na svem profilu hlavne) :D
 
Naposledy upraveno:

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
csp7 treba tam porusoval treba porad pravidla ale to je zbytecne resit kdyz prestal hrat a jen knoura na jinych svetech ti do zprav treba a ty to bloknes radsi abys ho nemusel slyset :D to je dalsi LORD ANDRIN ktery breci porad na casualech (i na svem profilu hlavne) :D
počkej kápo čím jsem tam porušoval pravidla? :D tím že jsem řekl co si o tobě myslím a řekl ti nějak a ty jsi to nahlásil? :D ty screeny mám a to že jsem tě nějak nazval za něco a ty jsi to neunesl tak je věc tvá... Tam jsi byl vlezlý a já se zastával airis které z tebe tekli nervy.. :) Sám biblos si možná pamatuje za co mě tam varoval.. A tehdy jsem se s biblosem i o tom bavil co je a není hanlivé popřípadě vulgární.. :) záměrně jsem to zacenzuroval aby jsi nemohl reportovat znovu :) je to ze zpráv nikoliv z ticketu a jestli máš na mysli něco jiného máš někde o něčem důkazy? :) Popřípadě čím to podložit? Vše čím argumentuji mám podložené a jsem schopný to dokládat manču.. A to tvoje když přestal hrát :) Přestal jsem hrát z osobního důvodu... Osobní život vždy upřednostním před hrou.. Raději zahodím účet na hře než třeba vztah :)
 

Přílohy

  • 332165563_882156669740024_3017901752358195841_n.png
    332165563_882156669740024_3017901752358195841_n.png
    60,5 KB · Zobrazení: 25
Naposledy upraveno:

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
počkej kápo čím jsem tam porušoval pravidla? :D tím že jsem řekl co si o tobě myslím a řekl ti nějak a ty jsi to nahlásil? :D ty screeny mám a to že jsem tě nějak nazval za něco a ty jsi to neunesl tak je věc tvá... Tam jsi byl vlezlý a já se zastával airis které z tebe tekli nervy.. :) Sám biblos si možná pamatuje za co mě tam varoval.. A tehdy jsem se s biblosem i o tom bavil co je a není hanlivé popřípadě vulgární.. :) záměrně jsem to zacenzuroval aby jsi nemohl reportovat znovu :) je to ze zpráv nikoliv z ticketu a jestli máš na mysli něco jiného máš někde o něčem důkazy? :) Popřípadě čím to podložit? Vše čím argumentuji mám podložené a jsem schopný to dokládat manču.. A to tvoje když přestal hrát :) Přestal jsem hrát z osobního důvodu... Osobní život vždy upřednostním před hrou.. Raději zahodím účet na hře než třeba vztah :)
nebudu se radsi k tobe vyjadrovat kdyz vim co jsi delal na tom svete jako andrin...a ted vidim co tady predvadis... a mam to jak dolozit a nepotrebuji k tomu screeny treba jako ty ale neresim takove trouby jako ty jsi treba...sem rad ze uz nemusim hrat s takovymi jako ty jsi :) aloha :)

PS: Airis oproti tobe hrala a nefnukala porad jako ty to je ten rozdil ...a nelzi tu aspon ze ji se me tekly nervy kdyz to neni pravda :)
 

XkytX

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
když myslíš.. :) Mysli si... Ti co s Airis jsou v kontaktu do teď tak jako já.. Vědí nejlíp co si o tobě myslela.. Jen si tu k tomu odložím jeden screen z discordu :) kde je řeč o tobě
 

Přílohy

  • 4fa1694fcebd9fee0dbf7313f5e8c235.png
    4fa1694fcebd9fee0dbf7313f5e8c235.png
    26,3 KB · Zobrazení: 30

Eddie Brock

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
když myslíš.. :) Mysli si... Ti co s Airis jsou v kontaktu do teď tak jako já.. Vědí nejlíp co si o tobě myslela.. Jen si tu k tomu odložím jeden screen z discordu :) kde je řeč o tobě
Tvoje starosti bych chtel mit tss :D jen resis minulost a stejne s toho je plno lzi kdyz vidim jak si upravujes pravdu podle sebe vzdy..nediv se ze my jsme si nepadli do oka na csp 7 a ted resis same blbosti ktere nikoho nezajimaji a ty take... v te dobe (na csp 7) mi lezli na nervy jen dva lide nejvic a to ty a moje ex :D a pak chvili ten andrin :D ale to bylo oproti vam malo :D tak se nediv ze to tak dopadlo jak to dopadlo kdyz si za to muzes sam :)

PS: Nediv se ze sem uz s tebou ani LOL-ko nechtel hrat pak (hral sem to poprve pro ostatni) :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
... Sám biblos si možná pamatuje za co mě tam varoval.. A tehdy jsem se s biblosem i o tom bavil co je a není hanlivé popřípadě vulgární....
Za těch 11 let v týmu jsem odpověděl na stovky ticketů, jednotlivosti si nepamatuji. Ale stejně tak, jako se snažím vysvětlovat tady, tak jsem to dělal i v ticketech.
 

Skrblík

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
Mě opravdu baví, jak si vždycky "určitá" sorta lidí, chodí vyplakat něčí BAN na forum. Následně se strhne mela, pomluví tu každý každého, ale každý si hraje na neviňátko. Kdo tvrdí, že na DK nikdy nijak "neobešel" pravidla, je padlý na hlavu když si myslí, že mu toto někdo sežere. Někde jsem to už četl na foru a dotyčný měl pravdu. Když jeden, porušuje pravidla víc, než druhý, je zle. Nebo spíš, když jeden porušuje pravidla stejně, jak druhý, ale první z toho víc vytěží, je zle. Jen plačte dál, chodím se sem bavit těma řečma a bylo by mi líto, kdyby to ustalo.

PS: Biblos... ty, by jsi raději neměl už na DK CZ vůbec psát. Bude to lepší jak pro pověst CZ supportu, tak i pro náš krevní tlak. Že si support vykládá pravidla dle svého, je známá věc. Ovšem to dělají i hráči. Stačí když se hráč nechová jako prase a lze se "většinou" domluvit. Většinou... Pokud člověk nenarazí na Kubinu nebo Biblose. Biblose znám od doby co na CZ začínal a stačí mi.
 
Nahoru