• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 100

Toho šaška xxoxx mi ani nepřipomínej. Ten by prodal vlastní mámu za digitální placku na serveru.;)
Hraje si na frajera, ale ve skutečnosti je to prospěchářskej krysař s egem větším než jeho skill. :D
Lže jak tiskne, myslí jen na sebe a kdyby měl šanci, podrazí i kámoše, jen aby se mohl pochlubit v kmeni. :D

Neumí ani rozumně a slušně tvořit věty, tak píše přes umělou inteligenci :D
 
a to vsechno vis jak? ty jsi snim uz hral? a nebo to mas od jedna pani povidala ?
 
když vidím to video tak jsem rád že jsem to tak brzy odpálil :D cíl jste si splnili, vyhráli jste S100 protože to byl jubilejní svět ale tohle by mě ani nebavilo hrát, nechápu tu hromadu lidí kteří se vám dobrovolně ještě před začátkem světa rozhodli dělat neplacený komparz.
 
Gratuluji Karmě k ovládnutí světa ... akorát že vůbec.

Jen pro lidi, které to zajímá. Karma vyhrála svět, protože se ŽÁBY proti nim neotočili a šli s němi do spojka. Byla možnost jít tři kontinenty proti Karmě, ale Žáby ukázali pojem LOAJALITA. Karma za to dohodla, že ve VK budou mít ŽÁBY 12 míst.

Včera bylo od Karmy oznámeno, že dostanou žáby 3 místa ve VK a ještě si ty tři hráče vybere sama KARMA.

Gratulujeme, xoxi ten diplom si doma záramuj jako jedinej úspěch ve svém životě :))

Třeba se toto bude hodit kmenům, které budou v budoucnu chtít s tímto ....klučinou.... spolupracovat :)

VYUŽÍT - NAMAZAT MED KOLEM HUBY - ODHODIT
 
Gratuluji Karmě k ovládnutí světa ... akorát že vůbec.

Jen pro lidi, které to zajímá. Karma vyhrála svět, protože se ŽÁBY proti nim neotočili a šli s němi do spojka. Byla možnost jít tři kontinenty proti Karmě, ale Žáby ukázali pojem LOAJALITA. Karma za to dohodla, že ve VK budou mít ŽÁBY 12 míst.

Včera bylo od Karmy oznámeno, že dostanou žáby 3 místa ve VK a ještě si ty tři hráče vybere sama KARMA.

Gratulujeme, xoxi ten diplom si doma záramuj jako jedinej úspěch ve svém životě :))

Třeba se toto bude hodit kmenům, které budou v budoucnu chtít s tímto ....klučinou.... spolupracovat :)

VYUŽÍT - NAMAZAT MED KOLEM HUBY - ODHODIT
Jen reality check – za předpokladu, že by Žáby byly schopné aktivně hrát a dokázaly by UZB seknout samy bez pomoci KARMY, a pak by se šlo společně na nože, tak je to jiná písnička. Ta místa by fakticky získaly. Bohužel (pro některé) to dopadlo tak, že ani zdaleka nezahrály to, co jsme očekávali. UZB jsme jim z velké části vymlátili my a bohužel se „trápily“ s jedním kmenem randomů tak dlouho, zatímco my jsme zabrali celý kontinent nepřátel. :D


V tomto ohledu – až na pár světlých výjimek – nezahráli ti hráči lépe než náš 40. hráč. To je prostě fakt, který se nemusí líbit, ale bohužel. Nebýt tam náš def, naše útoky, naši lidé na zástupech, tak by teď s velkou pravděpodobností žádný jejich člen nezůstal. Již na začátku bylo jasně řečeno, že se nebude brát do VK někdo skrz kamarádičkovství, ale za celou dobu hraní, proto taky mají možnost mít 3 členy ve VK, kdyby to bylo jak píšeš "využít - namazat med kolem huby - odhodit" nebyl by tam nikdo, protože každý uzná, třeba se tu vyjádří i nepřátelé, kolik útoků na ně šlo kdy od žab, i kmenové staty si lze vyjet a pak by šlo hezky vidět to, kdo je ve VK zaslouženě a proč.
 
Zpět
Nahoru