• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 104

jasan a zrovna 150 hracu se rozhodlo okamžitě po tom co se přihlásily na svět a nepostavily jedinou budovu kliknout hned na přesunout pres položku a všichni chtěli jit na stred a všichni v ten samy čas hmm to musí byt opravdu velice stmelena komunita hráčů v tak velkem množství ,uplne neuvěřitelné ze by se tohle stalo jen tak
Zeptej se supportu. Oni mají spolehlivé nástroje, kterým nic neunikne. Potvrdí ti, že se jedná o autentické účty. Sám uvidíš.
 
Pezape, máš možnost stejně jako kdokoli jiný požádat support o prověření..
 
Pezape, máš možnost stejně jako kdokoli jiný požádat support o prověření..
myslim ze prave na tohle mate uz nejméně 10 tiketu aspoň co ja vim ze psaly hrací. Z vaším přístupem ještě dostanu ban za vytvoření tiketu ze spamuji vas ticket system. A radši k tomu nic nepiš. nebo me bude stat za ban tady postnout nejméně 20 tiketu kde me vyhrožujete banem za spamováni ticket system
 
myslim ze prave na tohle mate uz nejméně 10 tiketu aspoň co ja vim ze psaly hrací. Z vaším přístupem ještě dostanu ban za vytvoření tiketu ze spamuji vas ticket system. A radši k tomu nic nepiš. nebo me bude stat za ban tady postnout nejméně 20 tiketu kde me vyhrožujete banem za spamováni ticket system
10 tiketů je k ničemu. Musíte najít toho gaunera, co to založil, a dotáhnout ho za uši ke Kubinovi, aby se přiznal osobně. Jinak je to marná snaha a ztracenej boj.
 
Proč tu naříkáte? Na clasiku jich bylo 3x tolik a aj tak jsme je porazili Sice nechceš schytat na startu katovačky ze 150 proxies, ale je to hra
 
Proč tu naříkáte? Na clasiku jich bylo 3x tolik a aj tak jsme je porazili Sice nechceš schytat na startu katovačky ze 150 proxies, ale je to hra
tady nikdo nenaříka ,pouze poukazujeme na fact ze tohle se deje uz nejméně na 4 světě a nas báječný support s tim nic nedala ,ale zkus si napsat nějaký název vesnice co by evokoval nějaké egosuportovske myšlení a mas okamžitě ban na 3 dny a on ti pak support řekne ze to neudělil on ale system :-) ,no snad nedostanu ban na forum ted, protože se nesmís na fóru veřejné vyjadřovat kriticky na adresu suportu , tady je musis jenom chválit jinak jim udělas bebi na jejich egosuport dušičce
 
nastaveni super(rychlost sveta ideal) ale chybi mi tam proste obchodni bonus ;)
 
Zpět
Nahoru