- Počet poděkování
- 36
co znamena ta novinka relikvie smrti? na co vubec je ?
nebylo lepsi dat lepsi nastaveni sveta treba rychlost 1.4 aspon ?nebo obchodni bonus aktivni,bonus surovin vetsi atp....
kdyby jste nechali aktivni ten bonus obchodni tak mate vic vydelano ...je treba i myslet na ty hrace co treba nehraji ty normalni svety aktivne ale jen jdou pro pb a pak predaji np. danemu hraci vesnici po domluve
trochu vyvazit vse to chce s tim nastavenim
...
@Kozmicz prosim o objasneni dekuji
nebylo lepsi dat lepsi nastaveni sveta treba rychlost 1.4 aspon ?nebo obchodni bonus aktivni,bonus surovin vetsi atp....kdyby jste nechali aktivni ten bonus obchodni tak mate vic vydelano ...je treba i myslet na ty hrace co treba nehraji ty normalni svety aktivne ale jen jdou pro pb a pak predaji np. danemu hraci vesnici po domluve
trochu vyvazit vse to chce s tim nastavenim
...@Kozmicz prosim o objasneni dekuji







