- Počet poděkování
- 1
dekuju za odpoved, ja to nemyslel spatne, nikdy jsem neresil tyhle presuny a tak si to muzu vylozit jinak, chtel jsem jen jasny popis polozky. Ono to tu trochu chybí. pokud ma hra prilakat nove hrace, bylo by fajn to tu mit trochu jasneji vysvetleno. Nastaveni svetu je ruzne a kazdy mame jine mysleni. Chtel jsem jen aby to tady nebylo jak v politice ze si tu budem merit pindiky, kdyz se nekdo neco zepta, nevim proc maji lidi porebu ho nejdriv zvozit, urazet a podobne. Jaky je problem normalne druhemu odpovedet a dat mu radu? Pomoct mu pochopit co nechape? Preci ucenim druhych se posouvame kupredu, proc na sebe musime byt hruby? Ten postoj me rozcilil, proto jsem reagoval impulzivne, pokud jsem nekoho urazil, tak se samozrejme omlouvam.Jestli hraješ, jak píšeš, tak tě brzo někdo zabere.
V tu chvíli budeš mít při restartu možnost "začít znovu v blízkosti kmenu". To tě spawne tam, kde je největší koncentrace členů tvýho kmene.