• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser27494

Guest
http://www.obecdolnivestonice.cz/kontakt/, i když na wiki píší č. 7 tak všude jinde i mimo stránek obce jsem našel jen č. 67, na adrese kterou jsi uvedl dle katastru nemovitostí leží rodinný dům.



každopádně tak či tak jsi tu uvedl adresu kde bydlí nějaká rodina, která s Tebou možná nemá ani nic společného, ale rozhodně tam nesídlí Obecní úřad.[/QUOTE]

Mas pravdu ted sem se díval do své občanky neni to 8 ale 7 A NE 67 ale skutečně mam v občance napsané 7 jinak protoze mi Pavouk dle pravidel smazal odkazy tak pokud mas facebook najdi si mne tam pod jménem Jirka Skalka Ml. a najdeš tam i v mych přátelích par lidí z DK včetně Kozmice a jeho bratra Gisma a dalsich dale si najdi stranky spoluzaci a hledej skolu DOLNI VESTONICE tridu 8A rok ukonceni 1994 , dále ti uvedu adresu kde bydlela moje rodina včetně mne nez táta dům prodal a ted je tam penzión je to Dolní Vestonice 135 a na katastrálním úřadě kdy vis jak si tam zjistít informace se podívej kdo byl prvni majitel toho domů - byl to muj táta. a nejednodussi je také zavolat na obecní úřad v DV a zeptat se na me jméno také ti tam potvrdí ze tam nebydlím ale bydlel sem driv a to pres 25 let! chces jeste nějaké důkazy? Nápis mi na muj email jskalka@seznam.cz tam se mne muzes zeptat na cokoliv a ja ti mohu odpovědet aniž by hrozilo ze zde porušíme nějaké pravidla!
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
115
Ahoj,
Pravidla zrejme zadna neporusujes... Ale jeste tu uverejni cislo sveho founu a bankovniho konta s heslem, a... uz to bude kompletni :mocking

Jinak neboj - je nas vic, co mame adresu trvaleho bydliste na MeU. Nevidim v tom zadnou drastickou zalezitost.
 

DeletedUser33829

Guest
Mas pravdu ted sem se díval do své občanky neni to 8 ale 7 A NE 67 ale skutečně mam v občance napsané 7 jinak protoze mi Pavouk dle pravidel smazal odkazy tak pokud mas facebook najdi si mne tam pod jménem Jirka Skalka Ml. a najdeš tam i v mych přátelích par lidí z DK včetně Kozmice a jeho bratra Gisma a dalsich dale si najdi stranky spoluzaci a hledej skolu DOLNI VESTONICE tridu 8A rok ukonceni 1994 , dále ti uvedu adresu kde bydlela moje rodina včetně mne nez táta dům prodal a ted je tam penzión je to Dolní Vestonice 135 a na katastrálním úřadě kdy vis jak si tam zjistít informace se podívej kdo byl prvni majitel toho domů - byl to muj táta. a nejednodussi je také zavolat na obecní úřad v DV a zeptat se na me jméno také ti tam potvrdí ze tam nebydlím ale bydlel sem driv a to pres 25 let! chces jeste nějaké důkazy? Nápis mi na muj email jskalka@seznam.cz tam se mne muzes zeptat na cokoliv a ja ti mohu odpovědet aniž by hrozilo ze zde porušíme nějaké pravidla!

[SPOIL]Asi jsi zapomněl napsat, že při zadávání ev. č. p. obecního úřadu jsi se jen překlepl. No bohužel, tady už Ti málokdo uvěří, to bys musel ofotit občanský průkaz, ale ne, opravdu to nedělej, prosím.

Na uvedené adrese sídlí nějaký penzion, ale jen se 4 pokoji, musím říct, že na takovou vesnici je tam těch penzionů a hotelů nějak moc, ale nelze se divit, když se jedná o světově známou obec i za hranicemi státu, díky Věstonické Venuši, a taky tam máte přehradu. Na historii objektu jsem se nijak nedíval, vyžadovalo by to asi podrobnější hledaní, možná i placené, ne všechno na katastru je zadarmo, nebo pak přímo podívat se na úřad či do oblastního archivu a to opravdu dělat nebudu, to mě netrápí.

Spolužáci ještě žijí? Tedy myslím tu aplikaci, ne Tvé spolužáky. Jak jsem předpokládal chce to kontrolní otázkou a jasnovidec nejsem abych znal příjmení vaší třídní učitelky a ne, opravdu to sem nepiš, nebo se tam objeví spousta neznámých lidí.:D

Facebook nevedu a nikdy jsem nevedl, jak jsem napsal několikrát zjistil jsem tu aplikaci celkem brzo, kdy to velice moc lidí neznalo, tenkrát jsem si tam účet i založit chtěl, ale neudělal jsem to, a když se z toho stal boom, tak ani nechci, nemusím být všude.:D Účet si na Facebooku můžu založit teoreticky jaký chci, nemusí to být skutečné údaje, ale to jen tak na okraj.[/SPOIL]

Ahoj,
Pravidla zrejme zadna neporusujes... Ale jeste tu uverejni cislo sveho founu a bankovniho konta s heslem, a... uz to bude kompletni :mocking

Jinak neboj - je nas vic, co mame adresu trvaleho bydliste na MeU. Nevidim v tom zadnou drastickou zalezitost.
No toto.:mocking Pan Skalka psal jakou má životní situaci a ještě bychom jej ožebračovali o poslední haléř?:D

Trvalé bydliště na úřadě není tragédie, navíc z občanského průkazu stejně nepoznáš, jestli se jedná o adresu obecního, nebo městského úřadu či magistrátu, protože to by člověk musel znát právě adresu daného úřadu. Pan Skalka v tom taky nevidí drastickou záležitost, to já jsem psal, že mi to přijde smutné. Není se čemu divit, obzvláště pokud jsi podnájemník, protože spousta pronajimatelů si nepřeje, aby si podnájemník dal svůj podnájem jako trvalé bydliště. Bohužel, mně to smutné přijde, navíc jsem nedávno četl, že by lidem bydlícím na úřadě sebrali řidičáky. Někteří se na úřadech schovávají a je to těžké, je to jako i s jinými věcmi, jsou lidé kteří něco potřebují či nemají na výběr, pak jsou ti co toho zneužijí, rozlišovat případ od případu moc v celostátním měřítku nejde, takže výsledek buď bude takový, že se někteří svezou či situaci využijí, anebo na tyto lidi doplatí ti co za to nemůžou.
http://www.novinky.cz/domaci/351739...rijdou-o-ridicak-i-zivnostak-zadaji-obce.html
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
Jiří, že se na to nevyprdneš, dávát sem své osobní a podle mého i docela dost citlivé informace.:dunno

Ne, ty prostě musíš být v centru pozornosti za každou cenu.
 

DeletedUser28674

Guest
Pro Jirku

Jiří neblázni... Neposkytuj nikomu své osobní údaje,ani citlivé informace :mad Myslím si,že jsi marťan :D výhodou/nevýhodou těchto her je anonymita ;)
Přišel jsem s křížkem po funusu.Ty už jsi na sebe všechno řekl.:pardon
Chtěl bych jednou vidět ty vzdušné známky co vidíš ty :cool
Masíruj se prvenstvím v útoku na světě,kde se pořádně už 3 roky neútočí.Máš poměrně nízké cíle,ale to s námi nesouvisí. V jednom máš pravdu,útočíš ty,tvůj "rukopis" poznám :p
Podvody,lži a spousta blábolení :mocking
Tak přeji všem hezký večer a pěknou hru.Jsem rád,že se na s16 ještě najdou boje,co za to stojí.Bohužel ne s tebou Jiříku a mám namysli PB,kačky,nebo cigarety :)
 

DeletedUser27494

Guest
Jiří V jednom máš pravdu,útočíš ty,tvůj "rukopis" poznám ::)
Děkuji CHarl-y konecne někdo,jen může vsem potvrdit kdo na mém účtů skutečně hraje. nikdo jinej neumi posílat na soupeře tak směšné male skupinky jednotek které se nedají označit za útoky,jen ja,ty jsi to poznal hned ze na mém účtů nikdo jiný neni a nikdy nebyl,a nejsi sam,stejne tak to ti i rici a dalsi 3 hráči z .:NZ:. ani jeden z ničí to nedokázal napsat jen ty,MOC TI ZA TO DĚKUJI !
 

DeletedUser28674

Guest
o Jirkovi

Mohu jen potvrdit,že útoky nesou tvůj rukopis.Nicméně jsem si všiml,že v obraně jsi se výrazně zlepšil :)
Nemohu povrdit,že ten účet hraješ ty.To je na svědomí a cti každého z nás,aby hrál poctivě a fér play... Duály nejsou povoleny.Také mám spoustu známých,co hrajou trav a rádi by si na rozjetém dk účtu zablbli :D
Když jsem hrál konkurenční trav. hráli jsme účet i 3. ,tady je to ovšem zakázané. Když uděláš chybu(to se stává jsme jen lidé),nes s hrdostí její následky:yes
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
ŽÁDNEJ problém za týden sem přišel o cca 5% vesnic , jak mi trest vyprší do vánoc to mám zpět,
takže ano udělal sem chybu (a ne jednu = těch chyb bylo spoustu ), nesu za to spravedlivý trest,
který sem si zřejmě zasloužil.ale nic si z toho nedělám, poražen zdaleka ještě nejsem!

A že sem se zlepšil v obraně? Kdepak!
Já přece své vesnice ani moc nebráním, vyjma určitých skupin, ale to asi každej brání jen něco,
když nemá kde brát podpory odjinud, a co není v centru ohrožení to prostě nebrání,
myslel sem spiše že mne pochválíš za útoky,
díky nové verzi hry kdy si mohu nastavit plnej útok a útočit jen s ním, ale asi ho mám špatně nastavenej,
že jsi si nevšiml , že ty útoky posílám už větší (až na vyjimky) , prostě neexistuje systém který by mi dovolil nastavit " moje útoky ", a tak stejně posílám útoky podle sebe , v tom se nikdy nezměním !

No nic blíží se vánoce, svět není jen o hře, život v realu je to hlavní co mne v tuto chvíli zajímá více,
takže přeju všem krásné vánoce , příjemné chvíle strávené se svou rodinou.
Užívejte si každou chvilku se svými blízkými, mít kolem sebe svou rodinu to je pro každého z vás to nejdůležitější v životě,věnujte se svým blízkým mějte se rádi, a buďte na sebe hodní,
ŽIVOT NENÍ HRA , život v reálu je první pro co by jste měli žít,
všechno ostatní včetně této hry,je až na vedlejší koleji, tak na to myslete a měj te se všichni hezky!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
No nic blíží se vánoce, svět není jen o hře, život v realu je to hlavní co mne v tuto chvíli zajímá více,
takže přeju všem krásné vánoce , příjemné chvíle strávené se svou rodinou.
Užívejte si každou chvilku se svými blízkými, mít kolem sebe svou rodinu to je pro každého z vás to nejdůležitější v životě,věnujte se svým blízkým mějte se rádi, a buďte na sebe hodní,
ŽIVOT NENÍ HRA , život v reálu je první pro co by jste měli žít,
všechno ostatní včetně této hry,je až na vedlejší koleji, tak na to myslete a měj te se všichni hezky!

S tím souhlasím, ale otázka je, zda tomu opravdu věříš i ty.
 
Nahoru