• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser27494

Guest
S tím souhlasím, ale otázka je, zda tomu opravdu věříš i ty.

Moje rodina můj syn a moje přítelkyně jsou pro mne to nejcennější co mám, nic jiného pro mne není tak důležíté , věř nebo ne to je tvoje věc, ale moje rodina je pro mne víc než jakákoliv hra , po rodině si pak cenním práce, protože pokud mám práci tak bydlím, ,souvisí to jedno s druhým, pokud pracuji ,nejen že uživím sebe, ale také syna a pomůžu finančně i přítelkyni.
Já to mu nejen věřím, ale je to pro mne povinost, pokud ztratím , práci, ztratím bydlení, ztratím rodinu a skončím na ulici, . takže , klidně tomu nevěř ale rodina a práce jsou pro mne to co mít musím (záměrně sem dal na rpvní místo rodinu a zaní práci, protže , pokud je člověk zdravej a chce pracovat /respektive musí pracovat/tak si zaměstnání vždy najde, ať už je jakékoliv a jsou situace když nemůžu přemýšlet jen nad tím co a kde budu dělat ale jestli zato budu mít nějaký pravidelný plat/v mém případě i střechu nad hlavou), co má přednost před vším ostatním !
 

DeletedUser

Guest
co hrajou trav a rádi by si na rozjetém dk účtu zablbli :D
Když jsem hrál konkurenční trav. hráli jsme účet i 3. ,
[SPOIL]už len pametnici si vspominaju,ake to tu bolo tažke ,ked tu ešte desiatky,stovky ludi brázdili tieto svety,ako to tu bolo 7 rokov,od nástupu tohto vedenia kozmicz,biblos,pavouk.
spomínam na casy,cca 1-2 roky spat,pri podobnej skratke ktoru som napisal,si vyziadalo ban 5 ludi,o kartickach ani nehovorim,žabomyšie vojny a znechutenie hry,pri starom vedeni,by si si za to uz neskrtol a viac sem nepisal,tak by ti to znechutili,som o tom presvedceny ze 30 per hracov by tu bola aj do teraz,keby jedna mudra hlava nevymyslela karticky a buzeracie hracov.
pravidla sa este viac sprisnili,ako boli niekedy,podstata je ale ta,ze nie je to zneuzivane vedenim,pri kazdom slove a zlom vyklade.
pred cca 3-4 rokmi by tu skalka nepisal o rodine,svojom zivote a okrem hry by ste v kaviarni nesmeli pisat o inom,ako o danom svete,podobny hraci ako angelino,k.iller a im podobny by vam poslali minimalne kartickovy pozdrav a znechutili vam toto pisanie,mohli by ste im vysvetlovat,ze ste v kaviarni,ze dk nie je len o bojoch,ale aj o tom sa spoznat a o reale popisat,teraz mi je to vsetko smiesne,vtedy to ale nebolo nikomu.
admin a zast. admina toto forko nepoznali,hl. mod tu bol vačšinou na urovni toho,že ked niekoho nevyhresim,nevykartičkujem,odvadzam svoju pracu spatne,samozrejme ked tato trojica nefungovala spolocne a pre ludi,roky to tu nefungovalo ako malo.
som ale velmi rad,ze dnesna trojica a vedenie,je konecne na vysokej urovni,aj ked sme si na to museli fakt dlho počkat,ale zjavne to ludi viac bavý sem písat,aj ked stare vedenie kopec ludi odtial vyhnalo.
v podstate mi šlo o to,pochvalit terajsie vedenie za dobru pracu,ktoru odvadzaju :hi.

nenechajte sa rusit,kludne piste dalej,cita to tu viac ludi,ako sa vam zda ;)[/SPOIL]
 

DeletedUser34317

Guest
Tak pokud to tak opravdu je, tak je to jen dobře.

Ale tím pádem bys měl změnit své vystupování zde na fórku, děláš si image totálního závisláka, který už nedokáže rozlišit hru od reality.

Neber to nějak zde, že bych tě chtěl urážet nebo něco takového, ale mě to bohužel tak připadá.
 

DeletedUser

Guest
ja sa vam divim ludia,skalka ma svoje problemy a vylozene to nie je vasa krvna skupina,čo sa tyka inteligencie,kazdy sme nejaky,mozno je skalka daleko lepsi otec,rodic,mozno ma ine priority,vediete s nim boj,ktory ste vopred vyhrali,od začiatku pisania je to jasne,vysmievate sa mu,je to smutne,kazdy sme nejaky,rieste to,co dokazuje na dk,je to otec,rodič,nech je aky je,dost smutne je ako ho tu vsemozne ponizujete,je lahke kopat,do niekoho,kto sa nevie slovne dobre branit,nemam rad ponizovanie ludi,takeho to charakteru,aj octupous a hlavne shedd,mate daleko na viac,ako sa tu prezentujete.
obaja ste vyššia liga,prečo sa tvarite ako dk amateri :scratch,je lahke slapat po niekom,čo sa nevie dobre branit,neponizujte sa,aspon nie v mojich ociach.
 

DeletedUser34317

Guest
My ho neponižujem, maximálně upozorňujem, jak on zesměšňuje sám sebe.
 

DeletedUser33829

Guest
ja sa vam divim ludia,skalka ma svoje problemy a vylozene to nie je vasa krvna skupina,čo sa tyka inteligencie,kazdy sme nejaky,mozno je skalka daleko lepsi otec,rodic,mozno ma ine priority,vediete s nim boj,ktory ste vopred vyhrali,od začiatku pisania je to jasne,vysmievate sa mu,je to smutne,kazdy sme nejaky,rieste to,co dokazuje na dk,je to otec,rodič,nech je aky je,dost smutne je ako ho tu vsemozne ponizujete,je lahke kopat,do niekoho,kto sa nevie slovne dobre branit,nemam rad ponizovanie ludi,takeho to charakteru,aj octupous a hlavne shedd,mate daleko na viac,ako sa tu prezentujete.
obaja ste vyššia liga,prečo sa tvarite ako dk amateri :scratch,je lahke slapat po niekom,čo sa nevie dobre branit,neponizujte sa,aspon nie v mojich ociach.
[SPOIL]Ano, máš pravdu, bylo to ode mne pokleslé a nedůstojné.:( Ale nedalo mi to.:(

Když to tu začalo někdy před tři čtvrtě roku, tak se mi to opravdu nelíbilo, když zde několik lidí šlo jskalkovi obrazně řečeno po krku a přišlo mi to nejen sprosté, ale pomalu jako nějaká internetová šikana. Já jsem se ho zde několikrát zastával.

Jsou ve světě horší věci a i na tomto virtuálním světě se staly daleko horší věci. IK-Boris vyhrál fakticky 2 světy, které mu nakonec neuznali, zakladatele kmene Sarmatských rytířů přejelo auto, bylo mu 21, nebo 22 let, byl o nějaký ten rok starší jak já a je to už několik let, Majka.Kor není jediná kdo umřel.:( Na tomto světě se stala spousta špatných věcí a řada z nich i kvůli supportu, dnes se už o tom tady může psát, počínaje sonikemCZ a konče kdoví kým, konec konců =MoW= přece založili supporťáci a dokonce tam i hrála (to je spíše nadsázka, protože ona nikdy nehrála, ale byla tam) Indigra. Jak jsem tu kdysi napsal, já jsem jenom rád, že jsem z toho světa vypadl už před lety, protože tady byl fakticky boj severu proti jihu a ti z toho severu skončili, nemám nejlepší přehled, ale myslím že všichni co tu hrají začínali na jihu mapy, já tu hrál na severu. Mluví se tu o tom, jestli jskalka nehraje duál, přitom kdo tu vlastně hraje? Bylo tu myslím že přes sto tisíc hráčů, dnes tu není ani sto účtů, kdoví jak jsou některé kontrolované, další jen účty uměle udržují a v neposlední řadě hodně zdejších účtů změnilo svoje majitele. Kolik lidí tu hraje aktivně a jsou tu od začátku? Spočítal bys je na rukách, bylo mi řečeno, že se jim nemám do toho plést, u mě jsou to šašci, kteří tu prodlužují mrtvý svět a libují si v tom a to nejen jskalka. Ono to totiž tady hraje dost lidí právě ze světa 7, svět byl přece formálně ukončen, i když měli 100 % mapy a zbytečný time end, který měl vypršet dříve, vypršel až na DK srazu 19. 4, a vítězové toho světa hrají přece tady, jednak tu psal kdysi kukin15 a z textu šlo odvodit, že tu hraje, ale určitě pod jiným nickem a jednak proto že jsem s těmi lidmi tam prohodil slovo a jeden na mě ukázal prstem s tím, že to je Shedd, ten se zastává na fóru Skalky. Možná by tu měli proklepat více účtů.:D Mimochodem Jiří Skalka měl na sraz přijet, nepřijel a teď nám tu pořád předhazuje, že jej neznáme, mohl přijet a mohl poznat své nepřátele na s16 a nejen přátele kdysi na srazu =MoW=.

Když si tohle člověk vezme, jak tragické události, které se přihodily, tak jskalka už je opravdu jen odlehčení situace. Jeho problémem je to, že lže, komusi tu kdysi napsal, že neví levá ruka co dělá pravá, u něho to vypadá, že levý ukazováček neví co dělá levý prostředníček a pravý ukazováček neví, že má vedle sebe palec. U něho přesně platí, že lež má krátké nohy. On tady tvrdí několik měsíců, že hraje jen z veřejně přístupných počítačů, přitom jej vidím online ve tři v noci a v neděli v sedm hodin Ti píše zprávu, a pak mi tu napíše, že má telefon a jestli nejsem hloupý, že mě to nenapadlo. Tak ať pak nelže.
[/SPOIL]
nikdo z vas neví kdo jsem
[SPOIL]Třeba toto je další hláška, která mě dostává na zem. Jeho virtuální nick je jeho skutečné jméno, napsal nám tady svoji poštovní adresu, napsal v které obci bydlí jeho rodiče a jak vyznělo zrovna nemá s nimi dobré vztahy, víme kde bydlí jeho přítelkyně se synem (pamětníci si ještě vzpomenou na jeho starší fotku, kde byl v modrém svetříku a v rukách měl svého synka), víme kde pracuje a kde se zdržuje, dal nám odkaz na FB a kam chodil na základní školu a kdy ji ukončil, chybí jen číslo kreditní karty s VPN kódem, abychom si za jeho peníze kupovali PB. Napsal tu za celou dobu existence DK o sobě snad ze všech statisíců lidí, kteří tu kdy hráli nejvíce, u drtivé většiny nevíme kromě virtuálního nicku zhola nic a on nám tu tvrdí, že o něm nic nevíme. To není k smíchu, to už jsou perly největšího kalibru, Skalka by mohl jít dělat komika a hned by se mu zlepšila i životní situace.

Pajcline, kdybych si tu z něho chtěl pořádně utahovat, tak bych tu mohl napsat jak vypadá systém jeho vesnic o tom tu bylo sice často psáno, ale já bych jej mohl i konkrétně rozepsat, taky napsat s čím vším nám spamuje v kmenu na s34 poštu, dokonce nás odkazuje do síně slávy tohoto světa, ale nedá odkaz, a jak vypadají jeho žádosti o podporu. Když si z Tebe dělají srandu nepřátelé je to logické, ale že jej na s34 nemá ráda většina kmene je na pováženou a mimochodem sám jsem se ho tam zastal, a jak tady sám přiznal v kmenu je jen díky šéfové, která jej toleruje přes nevoli většiny kmene a i když tu píše, že na s16 by jej nikdo nikdy nezničil, na s34 by byl už na okraji mapy. Ale já si ho i přesto cením, protože jeho vytrvalost a vůle v prostoru DK je opravdu obdivuhodná, téměř se nevidí (většina to zapíchne a ještě napíše, že to postrádá smysl a nejsou fanatici - prostě každý se snaží z toho udělat ctnost, jak ti co hrají, tak ti co to balí) a on je hráč o kterém je daleko pravděpodobnější, že s Tebou hrát vydrží, přeci jenom je tato hra o vytrvalosti a ne o bojovnosti, je to o něčem jiném a všichni jsme to už dávno pochopili.
Já si ho z některých hledisek velice cením a nelíbí se mi, když na něho se už útočí, jenže jskalka k tomu přímo všechny provokuje, já se domnívám, že se jedná o chytrého člověka anebo je to s ním jako se Švejkem, že člověk už neví, jestli je tak hloupý, nebo tak vychytralý, ale udělejme si rekapitulaci, pan Skalka mohl tento svět vyhrát, mohl být v síni slávy, vše po čem 5 let touží mohl mít, sám svojí vlastní povahou si zavinil, že do něho buší celý svět (pak nám tu se snažil nakukat, že má nejaktivnější kmen, abychom se jen o pár dní dozvěděli, že je jediný kdo hraje, navíc si vzpomínám, že měl ve Spartě minimálně 19 účtů, ne-li více a má jich teď jenom 9), zavinil si to tu především sám, a tak hledá jiné cesty jak dosáhnout vítězství, já to od něho beru jako dobře vypočítaný chladnokrevný kalkul aby se zapsal u všech jako vítěz světa, aby když se vzpomene tento svět si jako první všichni asociovali jeho nick, jeho jméno, jeho, a pak kdo že to vlastně vyhrál. Navíc i přes svoje bombastické projevy, že je nezničitelný si uvědomuje, že to tak není, že by se třeba mohlo stát, že bude vymazán, restart nedá, účet zmizí, zmizí pak i z tabulek ranků, z TW Stats, ale tady z fóra nezmizí a proto tady tak lpí na Síni slávy, je to jediné místo odkud je skutečně nezničitelný a kde bude věčný (tedy do existence tohoto fóra) a proto na tom tak lpí a chce aby se na tuto síň všichni dívali, nebo pokud možno ti co mají chuť se do ní podívat, a proto na tom lpí a všem o tom píše, pro svoje vítězství je schopen udělat cokoliv a u něho slovo cokoliv vystihuje téměř do puntíku význam tohoto slova oproti jiným situacím, kdy jsou to daleko větší nadsázky.

Pajcline, já jsem udělal jenom kompilaci jeho příspěvků, které jsem nijak neupravoval, jestli to přijde lidem směšné, pak lidem přijde směšné to co Skalka píše sám, nic jsem o něm nenapsal v tom příspěvku já, jen že bych si to dal na tričko. Přijde mi daleko urážející, když muže, kterému je osmatřicet let jej tu někteří oslovují zdrobnělinou Jiříku a to ještě v kontextu, kde se mu smějí.[/SPOIL]

jskalka napsal/a:
ANO TO JE BOREC CO DOKÁZAL SKALKU VYHNAT Z KMENŮ . TENHLE BOREC SKALKU TAK POTUPIL ZE TO SKALKA NEVYDRŽEL Z NERVAMA A KONECNE ODSUD ZMIZEL
Jiří, tomu sám nevěříš.

Dnes jsi tu napsal příspěvky, kde bylo překlepů velice málo, dokonce jsi nám na s34 napsal zprávu, kde v textu na několik řádků kde byl snad jen jeden překlep plus nějaké problémy v čárkách a slovo krásnej, ale jinak téměř bezchybná spisovná čeština z Tebe vylezla a to jsi se tu kdysi oháněl, že jsi původem Moravák, přitom na Moravě tedy máme všeobecně k češtině lepší vztah jak v Čechách, jestli Tě nezkazili spíše tam. Každopádně jsou to důkazy, že když chceš jsi schopen napsat text minimálně bez zbytečných překlepů. A jelikož si myslím, že všechny texty píšeš Ty (jedna osoba), tak si myslím, že důvod proč často děláš překlepy je ten, že většinu textu píšeš rudy vzteklý. Nesnaž se nám tu kukat, že se snažíme o to aby Ti nevydržely nervy, protože ty Ti už nevydržely dávno.;) Jiří Skalko, sám na sobě vidíš, jak lež má krátké nohy a myslím si, že je Tebe nedůstojné z nás tady dělat hlupáky a klesat tady na primitivy z DK, zrovna na s34 před několika měsíci se mi stala situace, kdy jeden hráč rozpoutal na fóru hádku, a pak napsal, jak se u toho smíchy válí, tak jsem mu odepsal, ať nelže, dostává ode mě čočku a sedí za monitorem rudý vzteky, a když napíše, že se směje, tak mu to nezbaštím, další zpráva od něho byla plná vulgarit.;) My se nemusíme snažit o to aby Ti nevydržely nervy, protože Tobě ruply dávno, víme to všichni, nejsme hloupí a je to od Tebe opravdu nedůstojné.;)

Přeji Ti taktéž krásné Vánoce, doufám že je strávíš s přítelkyní a se synem a koupíš dárky ze kterých bude mít radost.;)

[SPOIL]Mezitím co to píši, zde dochází k mazání od pavouka123.:D[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Byl bych rád, kdyby se to tu trochu zvolnilo, chápu že sám J. Skalka zavdává dost příčin k tomu aby se do něj všichni naváželi a že je to pro některé vděčné téma, ale už to opravdu začíná zacházet příliž daleko.
Nechci do debat na fóru příliž zasahovat, ale pokud se zde bude neustále přitvrzovat, byl bych nucen téma dočasně uzavřít.
 

DeletedUser28674

Guest
Smutné jak tento svět uvadl

Jiří Skalka je provokatér a děkuji Sheed za pěkné shrnutí.Doplnil bych jen,že by pan Skalka skončil na kraji mapy,kdyby ho lidé,kteří ho teď berou nebetonovali celé roky na úkor svých účtů.To ale on ví ;)
I já jsem se podílel na jeho betonování,ale to už nepřizná :) Když jsem mu chtěl dát naposledy šanci,vrazil mě kudlu do zad.Vyžebral práva a následně vyházel hráče,kdyby měl práva na rozpuštění,nejspíš by to rozpustil... :angry
Proto jsme ted v kmenu dva a Jirko nehrajeme zatím dva,jen se tu tak míjíme a tochu to tu lechtáme:pardon

Tvůj poslední čin je důvodem mé blokace,už ti nemám co říct.Respektuji tě jako hráče s výdrží a o tom jaký jsi člověk odmítám vést polemiku.
A tak ti přeji hodně štěstí ve tvém novém údělu,zřejmě jsi se podobně zachoval i k ostatním:yes

Každý náš čin ať vědomý či nevědomý,přímo určuje náš další osud,byť se může zdát malicherným :)

Toto je svět duchů a kdyby tady nebyl Jirka,co by tady bylo zajímavé ? :D
 

DeletedUser27494

Guest
Hezké vanoce !

Sheed děkuji za shrnutí mého zivota na DK a mas ve vsem pravdu! JEN V JEDNOM JSI SE ZMÝLIL = ze nedokážu skončit prohranou bitvu! Hned jak mi dnes v noci skonci trest, udelam to po čem vsichni touží,dam vam to jako dárek k vánocům, pokud mi to teda pujde zruším účet na sv. 16 ,muj kmen byl aktivní pouze měsíc po založení ale vsichni to vzdávají, tak proc to bych nemohl i ja? BUDU SE VENOVAT POUZE SVĚTU 34 .mas pravdu nesnáší mne v kmenu většina soukmenovcu ale většina nejsou vsichni,chtel sem skončit i tam.to mi klidne never ale zeptej se Batist ji sem to psal osobne,ale jsou v kmenu -I- kteří naopak drzi pri mne a jen kvuli nim a své chutí hrat zůstanu ve hře.
Charl-y děkuji ti za přání,také se mýliš v jedné veci,UVĚDOMUJI SI ZE BEZ =MoW= BYCH NIKDY NEBYL NA TOM SVETE TAK DLOUHO,BEZ JEJICH POMOCI BYCH NEBYL TAM KDE JSEM,uznej vsak ze z původních MoWaku tam krom tebe zbývá jen par lidí,ani ja v nem nezačínal a prisel sem pozdeji,dnes vsak az jsi spočítal na prstech jedné ruky původní MoWaky, V TOM MA PRAVDU SHEED 90% aktivních účtů z tech co tam jeste hrají nema původního majitelé,včetně tvé partacky Lenky alias Jakub Stránský A VERIM TOMU ZE TECH "DUALŮ" nebo neaktivních dlouhodobě zastupovaných účtů se tam najde mnohem vice, muj uz z toho světa brzy zmizí nevim jak dlouho to trvá myslim ze tyden nez se účet smaže, JAK PÍŠE SHEED zmizím ze všech tabulek a tw stast ale síň slávy mi zůstane! Samozrejme mi ted vyse psané nevěří,to chápu, ze to skutečně udelam poznáte ve chvili kdy se z mych vesnic stanou barbarky A NEVÍNIM Z TOHO NIKOHO JE TO MOJE BLBÁ POVAHA MOJE VYSTUPOVÁNÍ MOJE LHANÍ JSEM TO JA KDO SI ZA TO MŮŽE, ZE ZMĚNIL NÁZOR,nevzdávám hru jen uz neni nic čeho bych mohl na sv 16 dosáhnout , budu venovat vice casu sobe rodine a bude=li chut sv 34 ale o vanocich nebudu řešit DK vubec, budu se synem a přítelyní a ti jsou pro mne vic nez jakákoliv virtuální hra, je mi absolutně jedno jestli mi věříte nebo ne!
 

DeletedUser33829

Guest
Byl bych rád, kdyby se to tu trochu zvolnilo, chápu že sám J. Skalka zavdává dost příčin k tomu aby se do něj všichni naváželi a že je to pro některé vděčné téma, ale už to opravdu začíná zacházet příliž daleko.
Nechci do debat na fóru příliž zasahovat, ale pokud se zde bude neustále přitvrzovat, byl bych nucen téma dočasně uzavřít.

Tak jsem to zase s tím DK Týmem přechválil, protože jsi mi smazal jen pasáže ohledně DK Týmu, tedy jen některé, abych byl nejobjektivnější, každopádně jen k němu. Je vidět koho především ochraňuješ.;)

Charl-y to napsal hezky, nemá smysl na světě duchů se hádat a dávat tak příležitosti, aby si tu mohl ještě někdo hrát na fotbalového rozhodčího.:mocking

Jiří, Tobě přeji ať se Ti daří v životě, i když to není vůbec jednoduché, a po pauze co se vrátíš aspoň na s34, tak jistě dostaneš příležitosti ukázat se v lepším světle, a že dokážeš hrát tuto hru i jinak. Musím ocenit veřejně, jak zde, tak v OZ Tvoji sebereflexi a přiznání si nedostatků, a že jsi se až nezdravě zažral do DK, to klobouk dolů,:hi tohle se na DK téměř nevidí. Však víme, více na s34, tady to nemá smysl.

Pokud si smažeš účet, pak je tam 5denní lhůta, během které pokud smazání nezrušíš, tak účet Ti hra smaže, a pak je to už nevratné.

CARPE DIEM (Užívej dne), užij si pauzu od DK, užij si čas strávený s rodinou a na DK budeš mít po odpočinku a nabrání sil ještě hodně příležitostí.;) Třeba bychom se někdy mohli sejít i na nějakém srazu, ať celých DK či kmenovém, pokud nám to oběma vyjde.:beer
 
Nahoru