• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Shedde měl by sis uvědomit, že umazáním určitých pasáží v tvém textu, jsem ochránil především tebe, od případného banu, jelikož ani to že se na fóru uvolnila atmosféra, ještě rozhodně neznamená, že zároveň přestala platit veškerá pravidla, většina lidí to pochopila, ale jsou samozřejmě vyjímky, které se za každých okolností snaží jakákoli pravidla obcházet.
 

DeletedUser27494

Guest
Oslavujte !

Tak od včerejšího večera, mají hráči na sv.16 důvod k oslavě , takovej malej vánoční dárek!
Každý kdo tvrdil že sem závislák, a že nedokážu skončit,se mohou přesvědčit, že můj život na sv 16 už skončil. MOHL SEM JEŠTĚ PÁR MĚSÍCŮ VZDOROVAT, měl sem stále přes 2000 vesnic a než by jste je všechny rozebrali, tak bych oslavil své další narozeniny. ale proč bych měl cpát peníze do premia a dokazovat sám sobě, když nikomu jinému, jak se statečně bráním, . Skončil jsem a UZNÁVÁM SKONČIL SEM POZDĚ, měl sem to tam zrušit už na jaře, spletl sem se , myslel sem že mne to tam bude bavit, ale už sem ztratil motivaci dál pokračovat.
Přeju vítězům sv16 ať si to užijou, já už nemohl dosáhnout více, budu na zen svět rád vzpomínat,protože když ještě existoval =MoW= (myslím ten původní nebo ten "klasický" = než vznikl kmen .:NZ:. tak jsem byl v nejlepším kmenu toho světa, a lidi co tam hrali a někteří hrají, mi moc krát pomohli , přesto že nikdo neuzná, že i já nebyl ten "co se vezl" a v rámci možností, sem se aspoň trochu snažil být kmenu prospěšný, kmen mi moc krát zachránil kůži,
a nebýt kmenu =MoW= nebyl bych tam kde jsem byl do konce.

Vzpomínám na ten den kdy jsem začali hrát svět v 5 lidech ,
přátelé co jsem se moc neznali ale šli jsem do toho společne:
Ludvik72, SkyCrusader25CZE, Lucy.tonks, douala a já.

Zůstal z nich nejdéle a stejně tak nikdy nezapomenu na ostatní členy =MoW= byl by to dlouhý seznam ,
vyzdvihnu snad jen . Jarča, brumlov, Sondaw, Don Kendy,Bája,Charl-y,
ale jak píšu ten seznam by byl dlouhej,
VŠEM DĚKUJI ZA VŠE CO KDY PRO MNE UDĚLALI,
VÍM ŽE JÁ K NIM NEBYL VŽDY FÉR, HLAVNĚ V POSLEDNÍM PŮL ROCE SEM POKAZIL
VŠE NA CO JSEM SÁHNUL,
ALE TO JE ŽIVOT, CO SE STALO NEVEZMU ZPĚT,
PŘESTO NA VŠECHNY JÁ BUDU VZPOMÍNAT JEN V DOBRÉM!
Měj te se hezky, a užij te si ten konec, ať vyhrají ti lepší!
Přeju všem čtenářům tohoto mého proslovu, krásný víkend hezké vánoce,
a ať se vám daří, nejen zde na DK,
ALE ZEJMÉNE V REÁLNÉM ŽIVOTĚ!
 

DeletedUser28674

Guest
Epitaf

No pěkný Jirko :) Jskalka je na s16 mrtvý,ať žije Jskalka:yes Nikdo netvrdil,že jsi se v =MOW= vezl. Odvedl jsi svůj kus práce,což se rozhodně nedalo říci o všech ostatních členech. Budeš mi chybět,býval jsi zdrojem silných negativních i pozitivních emocí :cry Kdo mě teď bude každý den otravovat? :scratchJe jedno kdo tenhle svět vyhraje,na s16 bohužel prohráli všichni,kdo tady kdy hráli,snad vyjma těch co jsou tu noví.

Přeji ti hodně štěstí v reálu a výhru na jiném světě,kde nebudude mít hořkou pachuť opakované manipulace,ze strany bývalých strážců hry.
To co se stalo,už nikdo nevrátí,stejně jako ty nevrátíš své zrušení účtu.
Takže pic pane Skalko a až na tebe někde jinde narazím,určitě tě ve tvých vesničkách navštívím :bye
 

DeletedUser27494

Guest
No pěkný Jirko :) Budeš mi chybět . . . .Kdo mě teď bude každý den otravovat? . . . až na tebe někde jinde narazím,určitě tě ve tvých vesničkách navštívím :bye

Svet 34 je stále otevřený,jeste stále se tam da slušně uchytit . . . :) :) :)
Nebo svet 38 i tam jsem aktivní hráč,ale ne pod svým nickem protoze mam jeste jeden účet na jinou emailovou adresu.
Na muj druhy nick treba někdo prijde,ale rozhodně vam to neusnadňim ! :) :) :)
 

DeletedUser39764

Guest
Jirko, máš pravdu, po rozpadu kmene =MoW= ten svět ztratil smysl a kmen .:NZ:. si jen čeká na dominanci, po rozpadu to ztratilo smysl i pro mě. Na nějakém jiném světě se určitě uchytíš, jsi dobrý hráč.
 

DeletedUser28674

Guest
=mow=

Po rozpadu? :D Ten kmen se rozpadal roky... Byl to jen důsledek toho,že tam hralo 10-15 hráčů co kmen táhli a zbytek (90.-85.členů kmene) se vezl. Mow zabili jeho vlastní hráči,což byl vlastně důsledek vzniku kmene NZ.
Budiš to poučením pro všechny,kdo se chtějí poučit.
Kmen je tak silný,jak je silný jeho nejslabší článek.Pokud se kmen skládá z převážně slabých článků,dopadne jako starý =MOW=.
 

DeletedUser27494

Guest
Nepis tady veci které nejsou pravda !

NESOUHLASÍM S TEBOU,mej mne za hlupáka,ale vloni na srazu části hráčů kmenu =MoW= ten kmen fungoval,ne na 100% je pravda ze část hráčů se jen vezlo.ale minimálně ti co byli na srazu,plus dalších cca 5 kterým se nepodarilo dorazit,byli aktivní silná stránka kmenu.Kmen dostal prvni ránu ve chvili kdy se těsně po srazu pohádalo část vedení a rebelové založili .:NZ:. prvni co udělali dáli hromadný útok na gargamela ktery se sel na chvili uklidnit mimo kmen a ja spolu s Tyrelllem jsme byli prvni dva co ho zacali branit a poslední úder byl ze strany Ren,Slavuši a osoby co převzala účet po Jakubovi Stranskem =ti tri obešli zbytek rady / Sondaw,Milano666,Mirtala.Fukyho včetně vudce Brumlova a zakladatelů Jarci a Kendyho. Zejména Ren s Lenkou za to můžou.teprve potom začali hromadné lidí odcházet do KvS ! Kdyby ty dve "dámy" neuradovali proti vsem.nikdy by se MoW nerozpadl ! ANO JA JSEM CHTEL PO TE CO JSEM TAM ZŮSTAL SAM S JEDINÝM POCTIVÝM MOWAKEM ( Charl-y) / Mírtal uz v te době byl rozhodnutý skončit / KMEN ROZPUSTIT A LITUJI TOHO ZE SE MI TO NEPOVEDLO. Tak nepíš lži ze se ten kmen rozpadál roky-v loni v listopadu,byl navrcholu a chybělo 7% k tomu aby dosáhl podmínky k vítězsti ! TEN KMEN ZNIČILI DVĚ OSOBY A TRETI JIM V TOM POMÁHAL,NIKDY JIM TO NEODPUSTÍM !
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28674

Guest
Mimóza je hrozná věc :p

Skalko,zase plácáš páté přes deváté :D

Vloni byl ten kmen v troskách a Lenka (Jakub stránský) udělala poslední pokus o jeho záchranu.Nevěděla bohužel,že ti 100% aktivní budou barbařit jak na běžícím páse.Nevěděla,že ti "tahouni" hrají x-megové účty bez prémiáku na telefonech. Brrr až z těch tahounů jde strach :p Nejsem žádná hvězda,ale těmto "hráčům" se klidně postavím sám a vyhraji. Každý,kdo to trochu umí hrát toto chápe:yes

Odešli dobrovolně,nikdo je k tomu nenutil,pouze se po nich chtěla aktivita a standart,který panuje v každém konkurenceschopném kmenu!!! Natož v kmenu co by chtěl svět vyhrát...

Gargamel si odešel odpočinout mimo kmen? Tvl. kdyby na něj nezaútočili oni,zaútočil jsem já.Odešel mimo kmen několikrát (to se v pořádném kmenu trestá rozebráním) Navážel se do všech,hrál si na borce.Byl borec,když mu naskočily kříže,rozbil se mu počítač,nebo dostal nějakou záhadnou nemoc :angry Většího sraba jsem na D.K. nepotkal a mrzí mě,že jsem byl tak dlouho slepý :( To že ho =MOW= opakovaně vzal z5 pod útoky,zmařilo jakoukoli další diplomacii s kmenem NZ,do kterých se nejvíc navážel.

Co se týká Ren(aty).Nemyslím si,že má na to být vůdcem,její jednání je velmi unáhlené a jedná bez porady s ostatními.Nicméně je exelentní hráčka.Takových je jako šafránu.Zamysli se nad tím co pro kmen mow udělala a pak zkus obviňovat znova ;)

Nikdy jsi v radě mowu nebyl a o spoustě věcí nevíš.Já ano,účty bez majitele,dlouhodobé zástupy... Nevíš nic Jirko.Ten kmen měl problémy víc jak dva roky a poslední rok,to byla smrtelná křeč.

Aktivní se rozhodli založit NZ a já jim to snad ani nemám za zlé.

Řekni mě prosím jak se na účty jako Asisian,Jan de solis,atd. dostali hráči co tam teď hrají? :dunno Já totiž znám původního Solise,i Asisiana.

Dostali se tam tak,že původní hráči skončili,kmen měl obrovský problém to rozebrat,bylo toho tenkrát vážně moc.Tak na účty nastoupili noví hráči.Spoluhráči vorryy-ho,za ním přišli,jsou to jeho hráči a on je jejich vůdce.Nemůžeš se divit,že odešli.Šel bych taky,ale jsem asi starej trilobit,kterej hraje za team až do hořkého konce.Nemůžu za to a jiný asi nikdy nebudu :scratch

Mysli si co chceš,já se na to narozdíl od tebe koukám bez emocí,nemám na tomto světě co ztratit.Už jsem vlastně prohrál.Věnoval jsem tomu víc času než kdokoli z vás,tento svět je pro mne velkým zklamáním :(

Jakub Stránský (Lenka) vede tento kmen na s31 http://cz.twstats.com/cs31/index.ph...source=cz&utm_medium=tribe&utm_campaign=dsref.Koukni na to,takhle totiž vypadá dobrý kmen,který svět s největší pravděpodobností vyhraje.Chtěla Mowu obětovat svou energii a svůj čas.Vděk by býval na místě,ale místo toho jste jí poslali k šípkům a ODEŠLI JSTE ZE SVÉHO VLASTNÍHO KMENE = ZRÁDCI. Moje matematika je prostá a odmítám v tom hledat něco co tam není jako to děláš ty.

Ps:Nejsem jediný poctivý Mowák.Jsem jen jeden hráč,střípek toho,čím Mow kdysi býval:cry
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40012

Guest
Souhlas

Nemám moc co bych k Charlymu dodala. Souhlasím s tím, co napsal o mně a mých snahách na S16.

Když jsem přišla na účet Jakub Stránský na S16, viděla jsem, že =MOW= je kmen neaktivních hráčů a chtěla jsem to změnit. Když jsem zjistila, že kmen nikdo nevede, chtěla jsem se toho ujmout a vést kmen tak, jak se mi to jinde osvědčilo. Netušila jsem, že v tom kmeni hráči zájem hrát a obtěžuje je, když to po nich vedení kmene vyžaduje. Obtěžovalo je to natolik, že se raději rozhodli kmen opustit, než aby aktivně hráli. A proto jsme tam teď s Charlym jen sami dva.

Jirka má pravdu v tom, že jsem byla zřejmě tou, která kmen "rozložila", ale určitě nebylo to mým cílem, i když je o tom řada hráčů přesvědčena.
 

DeletedUser27494

Guest
NEBUDU SE S VAMI HÁDAT NESTOJÍ MI TO ZA TO,.B nebyl sem na žádném srazu MoW krom toho posledního,a vsichni kdo tam byli neměli v úmyslu opustit kmen, vsichni byli aktivní - tech cca 25 hráčů co dorazilo na sraz plus dalších 5 mozna vic co tam nebylo,jediný důvod proc aktivní hráči odešli do KvS byl ze Lenka s Ren připustím dobre hračky a připustím s dobrym úmyslem převzali vedení kmenu,nebyl sem v radě ale byli tam Sondaw, Brumlov . vudce kmenu . Fuky, Milano.Mírtaj a tyhle členy vedení kmenu obe dámy obešli,ano mysleli to mozna dobre.ale prave Lenka byla na tom účtů jen chvili,na srazu na mém byl JAKUB toho sem také poznal osobne. Proto i kdyz mela snad dobry úmysl.unáhlíla se,výsledek byl jinej nez chtela,to li vyčítám ze tam byla chvili a ne ona ale jeji unáhlené jednání bylo příčinou konce MoW . V listopadu 2013 kmen fungoval,ani jeden z vas na tom srazu nebyl,ja ano proto to vim.ze se o nějakém konci MoW NEMLUVILO, NAOPAK SE PLÁNOVALI DALSI AKCE AZ DO VANOC, Nebýt Lenky a Renaty byl by to boj MoW proti NZ ne KvS proti NZ a SPARTĚ . Nepopírám to ze jsou REN a LENKA dobre hračky, ale jejich snaha oživit aktivitu MoW mela opačný výsledek nez chtěli,kdyby neudělali to co udělali, kmen MoW by fungoval jako pred tim, 20-30 hráčů co byli aktivní a dalších 60-70 hráčů neaktivních co se vezli,ale kmen by díky tem 20ti byl,dnes jste tam 2 díky mne ale ja propustil cca 10 hráčů za tech zbylých cca 80 co v MoW nejsou nemuzu ja !
 
Nahoru