• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser28674

Guest
Omgomgomgomgomgomgomg :DDD

Dobrý,už dost :D
Mám jen jednu bránici a nehodlám si jí kvůli tobě protrhnout :rofl Byl jsi na jednom srazu a od pohledu jsi věděl,že jsou všichni aktivní :) Já byl na všech ostatních,i na tom od LOM,který byl nedílnou součástí Mowu.Ten kmen byla hnijící mrtvola,denně jsme ztráceli stovky vesnic a všem to bylo jedno...

Ano máš pravdu,vyházel jsi mě z kmenu 10.hráčů co chtěli hrát,byla to od tebe kapitální čuňárna a každému,kdo by tě chtěl do kmenu bych to rád rozmluvil.
Ve 12. se dá něco hrát,ve 2. je to jen otázka času.Přeji ti proto,aby se k tobě každý kmen choval tak,jak si ty na konci zachoval k Mowu.

Blábolit tady můžeš jak chceš,klidně piš o aktivním mowu,který zničila hráčka co tam byla týden s cestou a která chtěla jen aby byli hráči aktivní a hráli s prémiem (bez toho se tak velké účty hrát nedají) .

Tyhle výmluvy/výmysly/nesmysly mě fakt baví :) Svalujete vinu na jiné,ale za rozpad můžete vy "MOWáci" Zradili jste vlastní kmen!!! :angry

Ty osobně na tom neseš vinu.Tvé "blbosti" co jsi vytvářel s gargamelem rozhádaly mow.

Mluvíš o 20 aktivních,ale ti už na tvém srazu,i na tom celoDK srazu byli rozhodnuti odejít.Ty a gragamel jste na tom měli hlavní vinu.

Chytni se za nos a zpytuj svědomí...

Ps:Ty se možná hádat nebudeš,ale já se s tebou o tomto budu hádat do krve.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27494

Guest
Skoda slov mas svou pravdu ty a tva kamarádka jste dokonalý a abych nezapomej také ti co opustili MoW SMĚREM K NZ a ja plus vsichni ti co opustili kmen SMĚREM DO KVS jsme ti špatní, Tak si tomu ver,mne o tom nepřesvědcis! Ja nechci na žádném svete žádnej práva, jsem hráč,řadový člen a ta pozice mi vyhovuje,v kmenu -I- na sv 34 mam naprostou důvěru k zakladatelce kmenu Batist a verim ji stejne jako jsem věřil u MoW jarci.Ostatně i Sheed tam je,ten může osobne mne pozorovat a svou hlavou posoudit, jaký jsem hráč a zdali jsem pro kmen zátěží ci nikoliv.z rozhovoru mezi tebou a mnou to nepozná,my dva jsme si nesedlí,protoze vidíme příčinu konce MoW Z JINÉHO POHLEDU ,ty mas svou pravdu ja mam jinou moji. A jeste poznámka- na prvni pohled jsem nepoznal,ze vsichni na posledním srazu jsou aktivní.nebyl jsem s nima 5 minut ale nekolik hodin,a prestoze jsme se hlavne bavili,diskuze na téma hry také proběhla, osobne jsem poznal nejlepšího hrace na DK - Supermufa i druhého Mírtala a dokonce tam byli i hráč co je dnes u NZ - Marty ! NIKDO z ničh o žádném odchodu z MoW NEUVAŽOVAL ! O tom mozna mluvili s tebou jen ti hráči LOMu co na srazu MoW tom posledním ale nebyli ! Každej kdo tam se mnou mluvil na tom srazu-uz tušil o odchodu VORRYHO a par jeho kamarádů, ale jedním dechem byli rozhodnutí proti nim bojovat, za MoW ne za KvS !
 

DeletedUser28674

Guest
Závěr

Je ubohost a pokrytecví svalovat vinu na někoho,kdo byl v kmenu týden s cestou.Nejen to,je to i demence ;)
V =MOW= byla vždy demokracie,pokud se vám nezamlouvalo,co po vás nový radní chce,měli jste ho sesadit,vyhodit z kmenu,nebo rozebrat. Jenže to vy ne.Vy jste radši zdrhli z vlastního kmene,tak už přestaň blábolit nesmysly :p Tahle demagogie pochází od tebe a ještě jednoho "chytráka"...

To není můj pohled na věc,to je fakt.

A Marty? :) Ten byl dávno před srazem rozhodnutý přestoupit do nz.Měl bych to vědět,když jsem měl odejít s ním a zajistit si zak vítězství.Co se týká Lom,tak máš krátkou paměť,z původního lom,nikdo v nz není.
Plánování,ano na mluvení a plánování byl mow vždy dobrý,ale poslední 2.roky skutek utek .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28566

Guest
.....

Zastanu se Lenky-jak je něco nové tak je to absolutně nepřijatelné-ona je dobrá hráčka,že se dostala k nám dost pozdě nemění na tom nic,že hru zná a dobře-jenže se dostala do hry kde to usnulo a zustalo to tam tak 2-3roky z5...hra se posunula dál,ale na s16 se spalo dobře(u 70% hráču)a ona jako někteří z nás chtěla v dobrém aby se hra posunula k lepšímu--a za to je odsouzena
nehrající hráč-přes kterého se utočí-přes kterého se posílá obrana--a ten hráč spící je nejkvalitnější:D a jen protože před 2-3 rokama něco zabíral:D a tohle je vynikající kmen (nemyslím ted co je MOW,co byl)

lítalo se po zástupech,kdo jen přišel na chvíli a nestaral se o hru tak viděl,že se na účtech něco děje,sem tam se poslal útok,sem tam obrana-a tak se bral účet jako aktivní,ale kdo vydrží hrát s 5ti účtama po zástupech-když pak jen sklízí
posměch,nadávky...taky sem byla mezi mnoha co byli na zástupech 4-5 měsícu pod útokama-účty se vrátili v pořádku,málokdo poděkoval-po nocích tu strávených,aby byla obrana na druhý den-přestala sem zástupy brát a najednou sem byla ta nejhorší,málokdo uznal,že jsem vůbec něco dělala(a to sem tak nedopadla jen já)co nás po těch zástupech lítávalo a nic z toho:(
Tohle je hra divoké kmeny-a ne kecací farma-každý nadává jak se to zde dlouho táhne a Vy se divíte? On to za Vás nikdo neuděla,pokud přestane hrát 5-25 hráču tak je to sakra poznat-že s tím nebo s tím kmenem to není v pořádku...
hra pokračovala tak jak hráči upadali,tak se neustále psali sms,na FB, na maily aby se milostivě přihlásili,stát se to muže každému-ale 2 ROKY!!!!hraješ a přeskakuješ jen neaktivní vesnice,naprosto k ničemu-píšeš na účty o podporu-oni ti hráči svítí ,ale neudělají naprosto nic,NEPOŠLOU-a mají vesnice narvané jak obranou tak útokama-když dají zástup tak jim zas musíš psát jestli vojsko můžeš vůbec použit-a tak se stalo-po xxx dopisech,že pokud bude někdo neaktivní tak bude rozebrán vyhozen-a pokud to psal kmen mow vedení jen z legrace-tak proč ta hra vlasně je?...aby ten kdo má chvíli čas hrál a ten další se vezl? NE
Vyházela sem pár jedincu-a najednou byla hrozně velká aktivita,já to vemu pohodě na sebe,nemám problém se zbavit nehrajícího-jak sem psala hráč NEAKTIVNÍ-2ROKY-je hráč co zaslouží metál--a ten co hraje a hraje denně tak je k ničemu..(dle hráču ted v KVS):D

A Jirko,nech těch blbých kecu už-jsi hráč co sice pomalu denně posílal,ale ze středu kmene kde si byl celá léta schovaný-účel to mělo,ale docela malý,jen to že jsi v síni slávy-ale jen jako útočník, obrana naprosto nikde-tak prosím se zamysli taky co plácneš jak muže být nějaký supermuf nejlepší obranář-podívej se na twstat a pak něco piš
Tvuj nesmyslný styl hry-kdy jsi byl požádán o útoky si místo na pravo poslal na levo-otravoval si hráče at Ti vymlátí vesky nesmyslně daleko,nebo sis zabral barbarku daleko od všech,pak Ti hráči posílali obranu-a Ty jsi celé roky psal jak si nejlepší ve všem-tohle je kolektivní hra-a kdyby poslední dobou hráči nenadávali jak hraješ,tak bys do ted-ono to stejně děláš-jásáš jak si nejlepší-odešel jsi tak nás tam nech v klidu,nerýpej do ničeho ,nepomuže to k ničemu,akorát se stejně dozvíš jaký jsi byl sobec(co jsem napsala stejně nepochopíš)ano hrál si pro kmen,jen Tvým stylem to nestačilo...pod útokama v modrém poli si nebyl schopný přebrat svoje vesnice-tak už nepiš jak kdo co...

Omlouvat se nebudu nikomu,za to,že divoké kmeny jsou hra,která se hraje kolektivně,někdo je útočník-někdo ten obranář(který zabírá třeba i jen barbarky,kde tvoří obranu pro kmen(kolektivní hru)-ale hráč co HRÁVAL před 2ma 3ma rokama i třeba aktivně a ted celou dobu nezabere nic-zde nemá co dělat,kecy jak zbarvuje mapu jsou naprosto k ničemu-on stojí v cestě-přeskakuje se neustále-a tím že hraje na jiných světech,mu s účtem na s16 nic neudělá..můžem tohle psát neustále dokola,ten kdo tohle pochopit nechce to nepochopí,nové světy se budou dál uzavírat a na s16 to bude u některých jedincu stále spát-a bude se stále probírat jedno a to samé dokola-kmen MOW vítězil!!!-Já ho nezničila,ale Vy sami co jste ho opustili s posměchem jací jste hrdinové,v čele s Jiříkem dostal práva a v minutě vyházel zbytek lidí-tak už nelži-zustan si na s34 hraj jak chceš a už nepomlouvej nikoho,kdo tu zustal.

Neříkám,a netvrdím,že všichni jsou neaktivní-nechytejte mě za každé slovíčko,vážím si hlavně obranářu, kteří udělali dost a hráčů z NZ,kteří sem přišli za náma pomoct--a hráč co je aktivní a odsouzen za to,že hraje,bere zástupy, patřím mezi ně:D-za tohle opravdu nemůžu:pto si trhněte čím chcete ;)

ren193
 

DeletedUser33829

Guest
roman193 napsal/a:
protože před 2-3 rokama něco zabíral:D a tohle je vynikající kmen (nemyslím ted co je MOW,co byl)

lítalo se po zástupech,kdo jen přišel na chvíli a nestaral se o hru tak viděl,že se na účtech něco děje,sem tam se poslal útok,sem tam obrana-a tak se bral účet jako aktivní,ale kdo vydrží hrát s 5ti účtama po zástupech-když pak jen sklízí
posměch,nadávky...taky sem byla mezi mnoha co byli na zástupech 4-5 měsícu pod útokama-účty se vrátili v pořádku,málokdo poděkoval-po nocích tu strávených,aby byla obrana na druhý den-přestala sem zástupy brát a najednou sem byla ta nejhorší,málokdo uznal,že jsem vůbec něco dělala(a to sem tak nedopadla jen já)co nás po těch zástupech lítávalo a nic z toho:(
Tohle je hra divoké kmeny-a ne kecací farma-každý nadává jak se to zde dlouho táhne a Vy se divíte? On to za Vás nikdo neuděla,pokud přestane hrát 5-25

Naprostá klasika na starých světech od určité fáze hry, kdy aktivita jde dolů a hráči už si svoje účty jen tak udržují a nejlépe kdyby svět za ně dokopali jiní a oni se ohřáli mezi vítězi s nimi, taky je třeba připočítat, že velké účty se déle zabírají a pokud člověk hraje aktivně a pořád zabírá, tak nemá ani moc šlechty, takže ono se pak s velkým účtem i lépe vyskakuje a hráčovi se uvadající aktivita odpouští, nehledě na to, že právě někoho naštvat, tak může být daleko více motivující a začít hrát, než to s ním dělat po dobrém, jenže teď půjde proti kmenu.
Typický obraz starých světů, snad jen dodat, že udržování zástupů či dosazování nových lidí je taky často proti pravidlům.
S tím, že to nikdo neocení? Klasika, ještě je spousta lidí schopna na tuto obětavost a snahu napsat, že jsi závislák, a že na to nemají čas, nebo by se na to mohli vykašlat, prostě jsi hloupá Ty. Nejenže neocení, ještě Tě zesměšní.;)
 

DeletedUser

Guest
tý brďo

Četl jsem to třikrát za sebou a asi půl hodiny se musel přemlouvat abych tu napsal aspoň větičku.
O Skalovi ne o tom se za těch milion let na d.k. psalo mockrát.
Ale o tobě Charlí
za dobu co tě znám jsi toho napsal taky moře někdy ve vzteku bláboli ,
ale dnes sundavám klobouk a klaním se ti 98,9% co jsi zde napsal bych se za tebe postavil pravda,pravda za tvá slova ti děkuji a pokud můžeš odpust mi každé nehezké slovíčko co jsem ti kdy napsal.
Děkuji ti moc za to že jsem mohl hrát na jednom prohnilém světě s člověkem který když zbytečně nevloží své emoce do svého psaní dokáže napsat to co jsi v těch několika příspěvcích napsal ty
děkuji
a PŘEJI TI krásnou hru a hodně zdravíčka a štěstíčka v novém roce.:hi
 

DeletedUser29034

Guest
Pozdrav

Zdravím všechny.


Musím uznat, že se zde toho hodně změnilo, a mě osobně velmi překvapila některá jména, která lze stále nalézt na tomto světě, i když si jsem jist, že ne všichni jsou ti staří známí, které jsem znával.

Musím se přiznat, že s postupem času, a především s další velkou přestávkou od toho všeho dění jsem si naštěstí uvědomil, že jsem zde strávil až mnoho času a bohužel, mé poslední týdny zde byly bez rozvahy promrhány zbytečnými slovními boji, které jsem si v minulosti mohl odpustit, avšak to dnes již neovlivním. Tímto bych se rád omluvil mnoha hráčům, kterým jsem způsobil nepříjemnosti, které už neměli s hrou mnoho společného a jednalo se spíše jen o řešení záležitostí, které měly zůstat ve vodách minulosti.

Tak jako tak jsem rád, že jsem zde mohl potkat mnoho skvělých hráčů, se kterými byla sranda bojovat bok po boku či se naopak předhánět v útočných strategiích a žebříčcích, ať už to byli hráči kmene SMS/SMS2, TS, FF, |S| či i pár skvělých lidí z =MoW=. Jsem rád, že to mnoho lidí dotáhlo tak daleko. :)


Na závěr bych rád popřál všem, i když nyní již velmi opožděně, hodně štěstí do nového roku 2015 a ať se daří! :)
Ami
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Vážení hráči, milé hráčky,

rovněž musím zatleskat všem, co se ještě drží, vedete si dobře, jen tak dál. :great

Byl to můj druhý svět, pro mně první, kde jsem hrál naplno a užil jsem si zde své, hlavně kopec zábavy. :cool

Rád na tento svět vzpomínám... Především pak na kmen SMS a jeho akademie i se všemi spojenci. :)

Bylo to fajn. :wacko

Přeji všem i nadále klidnou hru, třeba až svět skončí, všichni společně zavzpomínáme co se na něm odehrálo (např. neuznání výhry kmeni WoW). ;)

Mějte se pěkně borci!

M.
 

DeletedUser

Guest
Kmen Nový Začátek nyní ovládá 80% všech aktivních vesnic tohoto světa. Proto bude nyní zahájena 90-denní konečná fáze.
Pokud nebudou po uplynutí konečné fáze již probíhat žádné významné války, bude svět ukončen.
Zahájení konečné fáze znamená pro daný svět tyto změny:
Po úplném převzetí šlechticem už není možné znovu začít na tomto světě.
Po 90 dnech bude tento svět ukončen

Děkuji všem přátelům, nepřátelům i Vám pane Skalko za hru :king
 

DeletedUser27494

Guest
Blahopřeju!

I já vám všem děkuji za hru na sv16!
Nezanevřel sem na gten svět, jen pro mne už přestal smysl bytí zde,proto sem ten svět opustil předčasně,proč se trápit když mohu svou energiii a chuť hrát investovat jinde aktuálně pouze na sv.34 takže blahopřeju vítězům,není vůbec to moje zásluha to vaše vítězství ale není to ani tak 100% vaše zásluha , vděčíte za to i těm co to vzdali předčasně , přeběhlíkům a ti co odmítli s vámi bojovat protože jste kamarádi byť z proti kmenu,což je v této hře nelogické, a zcela popírá smysl hry existence diplomacie takzvané OSOBNÍ DON ale budíš,svět 16 byl první na kteréím sem začalů a nikdy na nej nezapomenu mam na nej i dobře vzpomínky a přítele z kmenu v němž sem působil 5 let takže ten svět mi v srdci zůstane navždy! Sláva vítězům čest poraženým!
 
Nahoru