Kavárna světa 16

Téma v sekci 'Svět 16' založené uživatelem BarbarMATUS, 25. lis 2009.

Sdílet tuto stránku

1. SDS-Runden

SDS-Runden Častý uživatel VIP

Registrace:
    27. srp 2009
    Obdržená poděkování:
    44
    Tak jak si užíváte posledních 58 dní do konce světa? :great

2. kukin15

kukin15 Uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    1. lis 2010
    Obdržená poděkování:
    6
    Kdo řekl že to je posledních 58 dní:scratch

3. SDS-Runden

SDS-Runden Častý uživatel VIP

Registrace:
    27. srp 2009
    Obdržená poděkování:
    44
    Jistého ještě není nic, ale dny utíkají dost rychle.

4. Charl-y

Charl-y Uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    6. bře 2010
    Obdržená poděkování:
    3
    gratulace

Gratuluji NZ k jejich vítězství.

5. jskalka

jskalka Častý uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    19. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    17
    Není k čemu gratulovat oni už vyhrali před více než rokem a půl jakmile se trhli od MoW a navíc první vítězové jsou na sv.16 a vždycky budou NSA s Ik-Borisem. není jejich vinou ,že jim jejich vítězství nebylo přiznáno!

6. Biblos

Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

Registrace:
    6. bře 2008
    Obdržená poděkování:
    917
    Pleteš se, to vítězství, na které hráli, nebylo na tom světě nikdy tak nastaveno. Šlo o chybu v popisu ve wiki. Ale kdo se podíval na oficiální nastavení světa, věděl, že ta podmínka tak neplatí. Ostatně, sám jsem na to Edaie upozorňoval, když mi v té době napsal, že svět 16 bude během pár týdnů dohrán. A nedívej se na to, jaký mám nyní titul u herního nicku. Tenkrát jsem byl obyčejný pěšák.

Ale vedení obou kmenů, které se pro vítězství spojily, dostalo bohužel odpověď na vítězství právě podle wiki, i DK tým jsou jen omylní lidé. Jako satisfakce byl proto Borisův kmen zapsán do síně slávy - http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?12227-Síň-slávy-Svět-16.

7. jskalka

Registrace:
    19. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    17
    Máš pravdu - UZNÁVÁM'

Jo ja to vím že to tak bylo máš pravdu , oficiálně podle pravidel nezvítězili a nemohli zvítězit,
    TO MÁŠ PRAVDU Jen jak píšeš,Wiki ho (Ik-Borise) mylně informovalo, ano chyba wiki a uznávám chyba Ik-Borise že se spokojil s jednou odpovědí a neověřil si informaci z jiného zdroje. takže ano je to tak jak píšeš. ale právě pro tu mylnou informaci, Ik-Boris vstupoval do hry na sv.16. kdyby měl dopředu ověřeno, že tomu tak není (uznám , i on u dělal v tom chybu, NIKDY BY SE NESNAŽIL DOSÁHNOUT , TOHO O ČEMŽ BYL PŘESVĚDČEN, ŽE POVEDE K VÍTĚZSTVÍ.
    Není to chyba jen wiki ale i Borisova, PŘESTO MORÁLNĚ jsou vítězové oni,
    kdyby od začátku měl spravné informace a přesto by do hry na sv16 šel.
    věřím tomu ,že kdyb pak nevznikla ta aféra , i tak by svůj kmen dotáhl k vítězství, jen by to trvalo déle.

Uznej ty sám:
    Znáš hodně hráčů co jdou do hry s jasnou strategií, s jasným cílem, co nejdříve efektivně ukončit svět,
    a neuhnout ze svého cíle až do konce?
    Na sv 16 se mu to teda nepovedlo, ale nebudu psát nic nového, že IK-Boris dokázal ,
    že svět se dá za určitých okolností po roce dohrát, (podle toho jak je nastaven)
    Dokázal to na jiných světech (ať už ten s tajemstvím(nepamatuji si číslo) nebo jinej)
    ANO HODNĚ HRÁČŮ HO KRITIZUJIÉ že jde za vítěstvím "přes mrtvoly" = neporuší třeba pravidla ha ale přitom dokáže hodně hráčů morálně naštvat.
    ALE KDYŽ IK-Boris šel do hry s jasným cílem , drží se ho a krom světa 16 se mu to většinou povedlo.

Nejsem obdivovatelem Ik-Borise neznám ho osobně a nejsme jeho kamarád
    (bohužel=mohl bych se od něj jistě pár dobrých věcí naučit,nemám jen ty špatné) .
    Ale respektuji ho stejně jako jiné dobré=hráče
    I TY CO BYLI NA STRANĚ PROTI MNE (to snad jistě někteří potvrdí)

Není umění klikat na hře 5,6,7 lete jako já nebo třeba deset.
    ALE KOLIK JE HRÁČŮ CO Z NULY DOKÁZALO VYHRÁT SVĚT PO ROCE MAX DO DVOU LET?
    Netvrdím že Boris je jediný, ALE JÁ JICH ZAS TOLIK NEZNÁM, a KAŽDÉHO respektuji ,
    a uznávám jeho kvality, Mé schopnosti jsou oproti všem takovým lepším hrácům daleko pod jejich úrověň!

8. Da Octopuss

Da Octopuss Zkušený uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    4. říj 2011
    Obdržená poděkování:
    38
    Oni jsou morálně vítězi? Ale podle čí morálky? Ne každý má na to stejný názor, ale neznamená to, že mají automaticky špatnou morálku :D

Je to už hodně dlouho, ale pokud mě pamět neklame, i ty jsi bojoval proti vítězství NSA a Tsunami, nebral jsi to jako fér výhru. Teď jsi nějak změnil strany.

9. jskalka

Registrace:
    19. pro 2009
    Obdržená poděkování:
    17
    OK máš jiný názor neberu ti ho , neber mi tne můj, nezměnil sem strany bojoval sem proti NSA ale přesto respektuji jejich kmen jako morlaní vítěze , respektuji soupeře, nejsem na jejich straně, bojoval sem i proti vám )NZ) a respektuji vaše oficiální vítězství, neznamená to že jsem na vaši straně , byl jsem váš soupeř ale respektuji vás, ostatně více než polovina členů NZ ani v době kdy NSA dosahli 30 mega bodů nic o svět 16 nevědělo, = nebyli tam, je jen málo původních majitelů svých účtů, pro příklad MoWáků - jediný kdo začinal (byť asi ne úplně od prvního dne) jako MoWák a hru dohrává jako "pravý" Mowák je Charly, kolik z vás z NZ může napsat že tam bylo od začátku hry?

Já nikde jsme nikdy nepsal že to byla nefér výhra. boris splnil jednu z podmínek co mu wiki napsalo že je podmínka k vítězství, Jak sem psal výše, chyba na straně wiki, že mu dalo mylnou informaci, chyba na straně Borise že si to neověřil jinde.
    Ale jejich směr k vítězství bylo férové jednaní, druhá otázka že to byl omyl v intepretaci pravidel, ale to už dnes nikdo zpět nevrátí stalo se tak to uzavřem.

.:NZ:. vyhráli svět podle spřesněných pravídel tak ať si to užíjí!
    Chleba levnější nebude, jen se zapíší do síně slávy, přeju jim to, já tam jsem také, a život jde dál,
    vždyť je to jen hra nic víc!

Naposledy upraveno: 30. dub 2015
  10. Da Octopuss

Da Octopuss Zkušený uživatel Registrovaný uživatel

Registrace:
    4. říj 2011
    Obdržená poděkování:
    38
    No od NSA možná, ale od Tsunami to byl podraz.