• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser33829

Guest
Já nikde jsme nikdy nepsal že to byla nefér výhra. boris splnil jednu z podmínek co mu wiki napsalo že je podmínka k vítězství, Jak sem psal výše, chyba na straně wiki, že mu dalo mylnou informaci, chyba na straně Borise že si to neověřil jinde.
Ale jejich směr k vítězství bylo férové jednaní, druhá otázka že to byl omyl v intepretaci pravidel, ale to už dnes nikdo zpět nevrátí stalo se tak to uzavřem.
To je krátká paměť, 29. 11. mi to tu bylo smazáno a dostal jsem trestný bod, tak jelikož trpím sebedestruktivními sklony, tak ještě jednou.

Jiří Sklaka 2. 2. 2011 v 21:04
Nejedno se borisovi povedlo.
1.ukončil válku =MoW= x BoF A DALŠÍCH 6TI KMENŮ-VŠICHNI TEĎ MAJÍ JEDINÉHO NEPŘÍTELE:W16W
2.Boris ukázal jaký byl kmen TS a Just Bull "dobrý" spojenec,!
3.všem hráčům že všech světu je teď pro smích a já mu to přeju,považoval jsem ho za dobrého hráče ale zlámal mne a ukázal jaký je-zbabělec a podrazak
4.Neumí číst pravidla hry,kdyby uměl,dočetl by se tam důvody proč nemá šanci jeho žaloba!

Borisi přeju příjemnou hru ,tvůj učí se ti povedl-STAL SI SE SLAVNÝM A HODNĚ LIDÍ NA TEBE NIKDY NEZAPOMENE. Já také,pobavil jsi mne jako nikdy,vychutnam si tvou konečnou prohru!
http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?12165-Kavárna-světa-16&p=248315&viewfull=1#post248315

Takže nikdy, nikde? Před čtyřmi lety v této záložce jsi psal přesně opačně.:hi

Zajímavé věci se člověk dočte, dokonce zkopírovaný text z toolu tu visí více jak 4 roky a to je proti pravidlům.:D

Jirko, nemám proti Tobě nic a nejsem proti Tobě nijak zaujatý, to snad víš, ale mám sto chutí tu zase nahodit všechny Tvoje příspěvky z tohoto fóra, tak jak jsem to udělal před půl rokem, kde si navzájem protiřečíš, ale nestojí mi to za blokaci.:pardon Fakt si neprotiřeči, moc dobře víš, že právě za toto se do Tebe naváželo tady hodně lidí.:cry

jskalka napsal/a:
členů NZ ani v době kdy NSA dosahli 30 mega bodů nic o svět 16 nevědělo,
Nechtěl jsi napsat 300 mega?


jskalka napsal/a:
ALE KOLIK JE HRÁČŮ CO Z NULY DOKÁZALO VYHRÁT SVĚT PO ROCE MAX DO DVOU LET?
To ale na starých světech při nastavených podmínkách, které mimochodem kolikrát ani nastavené nebyly a lidé nevěděli na co že se vlastně hraje, byl v tom naprostý hokej, nejpodstatnější věc a nikdo nic nevěděl, naprosté neprofesionální chování od Inna, což vedlo k řadě hádkám a mazáním příspěvků i posměšných Biblosových reakcí, že je snad jasné na co se hraje, že to můžeme vědět jako hláška Nejvíce bodů na konci kola, když se ptal někdo co to je. Každopádně dosáhnout 80 % mapy v rámci jednoho kmene přitom počtu lidí co tu hrálo a to bylo přes 100 tisíc to nešlo ukončit do 2 let a kdyby IK-Boris si chtěl stěžovat, tak asi na ten druhý svět, což pro Tebe Jiří byl svět 24, tam by se mohl vztekat více, protože tam podmínky splnil během pár měsíců a i když skoro celý svět byl proti pokračování, tak svět běžel dále a změnila se podmínka z tajemství na 80 % dominance. To už nebyl ani omyl, za který můžeš vydávat s16, tam už to byla přímo sprosťárna a prý odsud, ne z Německa.

Tento svět je celkem učebnicovou ukázkou toho jak DK fungují, kdy po pěti a půl letech tu skoro nikdo nezbyl z více jak sto tisíc lidí, jak tu píšeš Ty Jirko, který už taky nehraješ a vyhrávají to lidé, kteří přebrali účty. Tohle je učebnicový příklad této hry a jak vlastně taková hra vypadá a dopadá, je to k pláči a snad dá se napsat i utrpení.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Já hraji pořád svůj účet, od začátku až do konce. Sirkoun, Pišák, Vitra, Edelweiss také hrají své účty od doby, kdy začali, do doby, kdy skončili, nebo skončí. To na straně vítězů naskočili na spicí účty vítězové světa 7. Ale pokud je převzali podle pravidel, pak jsou majiteli oni a nelze plakat nad rozlitým mlékem. :hi
 

DeletedUser27494

Guest
No jo shedee tak sem to asi napsal anio nevím proč možná emoce, a asi sem to myslel vážně takže anioó omolivám se nepamatuji si to 5 let je dlopubho, ale veř mi že tenkrát o byli emoce, teprve po ča si každej s odstupem uvědomí jako by to asi mělo být ve skutečnosti,
a tím péodrazákem sem asi zřejmě chětl naspat ze to byl Just buLl to byl spojenc MoW . Boris s NSA nikdy spojenec neby prot nas ani nemohl podrazit on byl protuí nam odzacatku,

Jo určuiete by jsi nasel vice púrispevků co jsem napasl a dnes si mylím opak nebo neco jineho. Ty jsi nikdy v zivote nezmenil nazor , nebo neupravil zvlast po peti letech hraní? v roce 2011 jsemk byl na DK jeste zacatecník, dnes sice jeste nejsem veteran ale 5 let hrani na ruznyhc svtechc ti nejake zkusenosti da takze nejen na tohhle co by ch zúz tŕad utzavrel mam jiste jinej názor , kdybych si dnes mel precist vsechno co jsem psal pred 5 6 a vice leyt asi bych ase sam divil a neveril bych dne ze jsem to tentkrat naúsal, Ty snad mams jeden jediny názor cely zivot nemenis sva pocity sve názory nevyvijis se? Cyhba a uz to neudelam ze jsem napsal ze sem to nikdy netvrdil, to mas pravdu, takze nevím co jsem tvrdil pred peti lety, dnes mam nejakej pohled na svet pred mnoha lety mohl byt jinej a nemyslim jen DK mylsim i realne v 18 ma clovek jine nazory nez v 25 ti a jine mám dnes v 39 letech neni to snad lidcke normalni?
 

DeletedUser

Guest
Skalko po tobě něco přečíst je opravdu problém :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28674

Guest
Výhra

Nemá cenu teď řešit kdo měl vyhrát a kdo ne. :)
Oficiální vítěz světa s16 je NZ.:yes Opravdovými vítězi jsou všichni kdo tento svět hráli/dohráli se zdravým rozumem.Je bez keců že tento svět DK Support pokazil a to několikrát.Mylné ujištění IK Boris,opakovaná úprava pravidel během rozjeté hry... :n_o Jsme lidé jak napsal Jirka Skalka a ti se mýlí.Support jsou také jen lidé ;)

Ano odmítl jsem na NZ útočit,souhlasil jsem s nimi a tím jsem jim to usnadnil.Nelituji ovšem ničeho.Jednal jsem,podle toho,co se mě zdálo správné.
Knedlíkem zeď neprorazíš :wall

Je to jen hra.Po těch pár letech tady vím,že diplom není to proč to hraju :hi
 

DeletedUser27494

Guest
[video=youtube;ZongI7xmMN0]https://www.youtube.com/watch?v=ZongI7xmMN0[/video]
 

DeletedUser32352

Guest
Gratulace

Blahopřeji kmenu NZ k vítězství a všem přeji hezké léto
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Konečně dohráno ... :paladin

Datum zahájení2009-11-25

<tbody>
</tbody>

Počet kmenů:7
Počet hráčů v kmenech:57

<tbody>
</tbody>
 
Nahoru