• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser

Guest
hhhh123
To máš pravdu pomalí svět má své výhody.
A s těmi lamami ... asi se bojí,že je lepší přejedou.
Tak syfr je sychr,ale pokud se budou hádat o pravomoce a nebudou spolupracovat.
Jsou jim koalice nanic.
............................................................

Zítra vtrhneme za Vámi.
Težte se ... Bude to mela.
Až na to příjde....Pomaloučku a polehoučku.
Je lepší se drát k moci.
Než rychle s toho vrcholu spadnout.:wizard
 

DeletedUser26331

Guest
To já bych chtěl svůj kmen taky do lepších pozicí v žebříčku, ale asi nic nebude. Tam jsou samý alkoholici a sexuální něco. Prostě ty lepší kmeny :king
 

DeletedUser

Guest
Je hezký že ty kmeny nahoře už dokázali naplnit stav kmene, ale až se začne zabírat tak 50 z nich přijde o vesnici protože jsou to jen lamky co honí body.
 

DeletedUser

Guest
hhhh123
To máš pravdu pomalí svět má své výhody.

Tak syfr je sychr

....pomaloučku polehoučku.....
Je lepší se drát k moci.
Než rychle s toho vrcholu spadnout.

Tak se ti opravdu povedlo, hehe.
Je totiž daleko lepší, když ti moc a práva spadnou do klína, než aby jsi se "dral" sám k vrcholu, hehe. A z toho vrcholu se padá jen svojí blbostí, hehe. Ják rychle potom hráč ztrácí jméno a preference! : )))
 

DeletedUser

Guest
Já se tady furt musím smát kmenům jak můžou brat všechny kteří jim napíšou ?? :/ booože ... 100 členů nechápu ! všechno lamky ktery chcou mít kmen ... no prostě hrůza mi máme 30 členů a to je docela dost ... na to že je to začátek světa ...
 

DeletedUser

Guest
taky se tu docela divim někdo zakládá už společná fóra a ani neví že podpory mezi kmeny nejsou povolený měli by si přečíst aspoň nastavení světa
 
Nahoru