• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser14793

Guest
vem si třeba kmen lotus:) už má i svou vlastní akademii a alianci. jejich zakladatele znám z jiného světa a je to skutečně zprominutím lama:) takže se to projeví i na kmenu


Lama to je určitě . Jsme snimi spojenci a oni nám přetahují hráče ..

Já mám jasnou jakou dohodu jim nabídnu .
 

DeletedUser26985

Guest
Mne už jste tu také zahlédli a né jednou, ale pro klid v duši jsem si nick změnil :blush:hi
 

DeletedUser

Guest
Ve hře sem taky zahlédl hráče se jménem Indigra. Nevíte o tom někdo něco? Je to vážně naše administrátorka a nebo jen nějáký fake?
 

DeletedUser26985

Guest
tipuji ze vesnici tam má od te doby co testovali nebo zkouseli svět, vubec bych to neresil :hi
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Indigra svět spouštěla, proto ona i jeden představitel InnoGames ve hře jsou (resp. mají účet). Samozřejmě určitě aktivně nehraje, jak ji tak znám, tak by na to neměla čas a stejnak by jí každej farmil :D
 

DeletedUser

Guest
ty hele odkedy si na s16?? jdu ti hned napsat milane :D

jsem na s16 ale povýšil jsem na sira :paladin...

...musel jsem si založit nový nick sir MilanaliM, protože účet na s6 pod nickem MilanaliM jsem nechal bráchovi - jede za mne dál-já už tam nehraju . . tak takhle se věci mají.. ..jinak na Anglickém UK s2 jsem klasicky pod MilanaliM << Angláni tam dostávají výprask chichi

take jsem měl dřív více nicku, ale teď už všude používám jen tento. možná to tak je, ale hráč který nekde něčeho dosáhne bude na svůj nick hrdý a s největší pravděpodobností ho tedy použije:)


Slavné jméno (nick) je rychlejší než činy. ale i činy časem doženou slavné jméno (nick) ...řekl o mne kdysi Stoupovic
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26985

Guest
kozmi tohle uz ale neni normalni, prosim o prověření statutu nastavení světa. Pokud je mi známi není normální aby se stávalo že když z počátku světu posles na Bonusovku, podotýkám bonusovku ne barbarku a zahynulo mi tam 10 kopí, 5 šermiřu a paladin. To neni mozne. I kdyby bonusovka mela opevneni na stupni 2 tak proste ne... rosteto moc rychle!!!
 

DeletedUser

Guest
To naštve co? :mocking

Mě umřeli z 15 kopí jen 3, ale myslím že to vážně roste dost rychle. Za vyfarmený surky musím znova postavit amrádu, protože když ji tam pošlu znova, ztráty už budou větší. To aby se hráči báli i farmit. Já už tu mám skoro 400 bodovou bonusovku.
 
Nahoru