• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 16

DeletedUser26629

Guest
tam na s 16 to je psina jak sme všichni slabý... a tem kdo má 20 kopiníků je borec :D:D A kolikátý ste lidi v žebříčku? já sem teď zrovna 35. ale ještě ráno sem byl 425. takže se to docela pohybuje....Každý bod je významný...Ale pod 1000 sem zatím nekles jenom úplně zezačátku.
 

DeletedUser

Guest
tam na s 16 to je psina jak sme všichni slabý... a tem kdo má 20 kopiníků je borec :D:D A kolikátý ste lidi v žebříčku? já sem teď zrovna 35. ale ještě ráno sem byl 425. takže se to docela pohybuje....Každý bod je významný...Ale pod 1000 sem zatím nekles jenom úplně zezačátku.

Tomuto říkám LAMY !!! Proč proboha sleduješ žebříček ??? já to sleduju až se možná tak přebírá ale ted jak je ochrany vyfarmit barbarky a pak jen stavět umí každý !! :pardon
 

DeletedUser26629

Guest
Tomuto říkám LAMY !!! Proč proboha sleduješ žebříček ??? já to sleduju až se možná tak přebírá ale ted jak je ochrany vyfarmit barbarky a pak jen stavět umí každý !! :pardon
No a co že sleduju žebříček?To se ne něj nesmím koukat????Prostě mě zajímalo kolikátý sem tak se podívám.Nejde mi o to být 1. v žebříčku prostě čistě ze zvědavosti koukám kolikátý sem tak co jsem proboha provedl???
 

DeletedUser

Guest
Nic jsi neprovedl, on to nemyslel tak aby jsi si rukou zakrýval žebříček a nesměl na něj koukat :D
Ale tak že žebříček ti o hráči teď nic neřekne, takže je hloupost se tím zabývat.
 

DeletedUser

Guest
Počet: 1000000000010 Ztráty: 1000000000010
no tak to je o ničem !
 

DeletedUser

Guest
Počet: 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Ztráty: 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

CO mám mluvit já... :-( :cry
 
Nahoru