• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser34573

Guest
Teď si vybírat kmen je kravina. Počkám si kde se objevím a co tam vznikne za kmeny. Vstoupit někam se rozhodnu třeba až po 15 dnech hraní. Nejdřív se podívat jak se ty kmeny vyvíjí. Ale jinak naprosto souhlasím s Da Octopussem. Pozdější registrace, severovýchod nebo možná severozápad. Vždy jsem byl na severovýchodě a vždy se dařilo, ale možná je čas udělat změnu. Ale večer bych asi nezačínal, přece jen to stavění je ze začátku důležité a noc u divokých kmenů trávit nechci.
 

DeletedUser19739

Guest
Další svět... A já sem se ještě ani nevzpamatoval z toho náklepu, co dostáváme na tom předchozím:)
Ty světy se pouští nějak rychle...
 

DeletedUser34317

Guest
Není kravina vybírat kmen, když víš, s kým jdeš :)
Jináč mě hraní přes noc vůbec nevadí, aspoň málo lidí farmí barbarky :)
 

DeletedUser34573

Guest
Když víš s kým jdeš. Já jsem nikoho z toho co tu zatím dali nabídky ve hře hrát neviděl.
 

DeletedUser35035

Guest
Da octopuss. Ty si ještě neháž oni vĚtšinou vydrží první měsíc, rozběhnou kmen a fórum je zasypáno :D :D Alespoň dobrý kolektív :D

A zatím mám sebe a 3 dalších. + Ritier ;) Dej mi potom vědet
 

DeletedUser

Guest
Rio :D chci vidět jestli to naplníš :D :) já už mám 30 přátel :)
 

DeletedUser34317

Guest
To abych udělal nějaké externí fórko :D Ale máme ve vedení jednoho týpka, kterej si Rytířem určo bude rozumět, i když mě někdy leze na nervy :D
 

DeletedUser35035

Guest
Není důležité ale kmen naplnit hráčma, ale LIDMA :D co se v něm budou bavit jak já, a budou se bavit s každým :D Nezaleží na věku :D

A pro informaci já kmen nezakládám adámku ;) Ale tady Da octopuss :) Já mu tam jen vlezu :) A možná mu jednou jako radní pomůžu i tam.
 

DeletedUser

Guest
[SUP]Jo ták, tak to se tedy velice omlouvám, ale pochopil jsem to tak. :)[/SUP]
 

DeletedUser37009

Guest
No u nás v Octopussvě kmeni určitě pár spamerů najdeš, rio :D
 
Nahoru