• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 30

  • Zakladatel vlákna DeletedUser30193
  • Vytvořeno

DeletedUser34317

Guest
Páni, Žába je je Kuře? :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hlavně nechoďte do Wrath, nikdy jsem nezažil od 1. světa, že by mě vyhodil vůdce za názor, když jsem napsal do fora něco na zlepšení, že vůdce nezná ani své spoluhráče a rozvedl jsem trochu jeho gramatiku a spisovnost.. Jsem v půlce kmenu Wrath a bez kmene:D. Nikdo mě nechce. :cry

Tak si založ svůj a získej hráče z okolí. Svět je ještě v plenkách ... :D
 

DeletedUser

Guest
Tak si založ svůj a získej hráče z okolí. Svět je ještě v plenkách ... :D

Byl jsem ve středu kmene, všichni byli ve Wrathu a těch pár v SD. Myslím, že by asi nevzali nabídku z malého kmene, na který by útočili.. :D I když útočili, ale bránil jsem se zuby, nehty.. :D Zničil jsem jim cca 6 šlechticů, pak už mě nebavila jenom obrana a x útoků za den, tak jsem tam už nešel. Ale ty šlechtici se mi povedli :yes

Tvoj nic v hre calinho?;)

CALINHO, těší mě. :hi Už nejsem ve hře, už jsem jen zde http://cz.twstats.com/cs30/index.php?page=player&id=43518 :cool
 

DeletedUser35385

Guest
Byl jsem ve středu kmene, všichni byli ve Wrathu a těch pár v SD. Myslím, že by asi nevzali nabídku z malého kmene, na který by útočili.. :D I když útočili, ale bránil jsem se zuby, nehty.. :D Zničil jsem jim cca 6 šlechticů, pak už mě nebavila jenom obrana a x útoků za den, tak jsem tam už nešel. Ale ty šlechtici se mi povedli :yes



CALINHO, těší mě. :hi Už nejsem ve hře, už jsem jen zde http://cz.twstats.com/cs30/index.php?page=player&id=43518 :cool

Kebyže si chcel hrať somnou cez mail ta môžem pozvať a vybaviť vstup do našeho kmenu.
 

DeletedUser15465

Guest
Páni, jednou za čas sem přijdu a co nevidím - řešíte, jestli je žába kuřetem nebo kuře žábou!
Jako by to nebylo jedno, sežrat se dá oboje.:yes
 

DeletedUser35385

Guest
Kuře je moje!!!!:shock
Keď chcete choďte na svet 31 tam máte kokosoví ostrov.:mocking

- - - Aktualizováno - - -

Kuře je moje!!!!:shock
Keď chcete choďte na svet 31 tam máte kokosoví ostrov.:mocking
 

DeletedUser34317

Guest
Tak i tady to už umřelo :D Tak nějaká aktivita lidi ne? :)

Tak třeba pro ty co už nehrají nebo jsou v malých kmenem: Jakému kmenu držíte palce z TOP 10? :)

Nebo sem aspoň hoďte nějaké drby, ženské to prý umějí nejlépe :D
 
Nahoru