• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 31

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno

DeletedUser35385

Guest
Diskutujte spamujte ale hlavne podľa pravidiel.:hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34334

Guest
Dobrý, jsem nějak usnul u PC při čekání na otočení šlechty, vzbudím se a koukám, on bude svět 31. Tak, až mi zmizí z čela ENTER, tak se tam rozhodně půjdem mrknout, což? :D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
konečně svět v rychlosti 2 a s lučištníky hurááá:yeah
 

DeletedUser37495

Guest
Zajímavé..

Také by mě zajímalo kdy ten svět dají v češtině. V úvodu světa mají že začíná 8.7. a v nastavení 7.8. :D Ten kdo to dělal u toho spal asi.. Jazyk ENG :D To tu dlouho nebylo..

No mimochodem. Zakládáme s kamarády kmen "Vesničani" - VeS .. Kdo by měl zájem se k nám připojit, ať napíše zprávu mě Orelius ... Kmen bude složený jen ze zkušených, aktivních a milých lidí. Možná nebudeme přetejkat členy, ale budeme umět. Tak ještě jednou, kdo by měl zájem, napište :) :king
 

DeletedUser36491

Guest
Dobré ráno, předregistrace se dělala o půlnoci a vyskytla se chyba.
Bude opravena, ale musíte trochu vydržet.
Omlouváme se za způsobené problémy.
 

DeletedUser37495

Guest
To se dalo čekat :) .. Né v však v pohodě.. musí s tím být asi dost práce co.. jen nechápu jak se vám mohlo povést nastavit na svět anglický jazyk :D:D
 

DeletedUser

Guest
Hurááááá

Ahoj lidi,
Divoké kmeny jsem už dlouho zase nehrál :) Ale jak koukám na to nastavení, tak nevycházím z údivu :) Rychlost 2, lučišníci, prostě bomba ! :) Akorát jsem tak trochu stará škola, nemohl by mi někdo vysvětlit co vlastně ten kostel děla ? Všude vidím něco o nějaké víře nebo co ...


PS: Něco málo jsem ještě načetl, chápu to dobře, že nezáleží, zda útočím na vesnici, která je mimo dosah víry. Je zde důležité pouze, aby má vesnice byla v dané rozsahu a moji válečníci z této vesnice tak bojovali 100% ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru