• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 31

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35385
  • Vytvořeno

DeletedUser28674

Guest
Nechme to už být :)

Díky za příjemnou hru.

:hi

Co máme nechat být? :) To že na dk se chytí každá lama a že síně slávy,jsou s nimi dlážděny.Doplněny o ornamenty křivých podrazáků? :rofl No já bych si o tom s tebou kamaráde rád popovídal :shout 2.roky poctivé a rovné hry pro kmen jsou v prd... a ty budeš říkat,že to máme nechat být? :pardon
Naopak bychom měli hlasitě volat,že s31 dostaly do rukou lamy,rudoši a hlavně krysy.:shock:cry

Mě ta hra moc příjemná nepřipadá...:angry
Je mě z nich na :bad
 

DeletedUser15762

Guest
charly nečil se už to nemá cenu
svět 31 byla ukázka jak zlikvidovat poctivě vyhraný svět pár egoisty
 

DeletedUser37110

Guest
Co na tom změníš Charly? Celý den máš kvůli tomu blbou náladu, v noci budeš špatně usínat a ráno budeš protivný na ty, na kterých ti záleží.

A ti co můžou za tvou náladu? Myslíš, že je nějak zajímáš, nebo že přemýšlí nad tím jak se tě to dotklo?
Věř mi, jsi jim ukradený.

Chceš pozvánku na 39.?

Smajl
 

DeletedUser28674

Guest
Máte pravdu :)
Njn znáte mě,vždycky vyletím jak čertík z krabičky :(
Bylo mě ctí pánové a jsem rád,že hrdost a čest má pro vás stejný význam,jako pro mne.:great
Vyhrávat za každou cenu nemusím.Pro mne jste výherci vy.:king :yes
 

DeletedUser25426

Guest
Vivat vítězům S31 :D:D:D
[SPOIL]... co bys tu chtěl číst - nějaký reakce na to fiasko, co je na S31? Škoda slov :)[/SPOIL]

Dal bych sem nějaký oznamka těch supermanů, co na mě útočí - ale nemám svolení "autorů" těch útoků - a mohl bych být popotahován :D
Prostě vivat všem těm, co nějakým omylem zůstali na světě až dodnes a dostanou diplom ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Poslyš, nechceš nám ty rozbíječe dominancí půjčit na 11 nebo 16? I když, tam už se hraje tak dlouho, že by asi neuspěli. :mocking
 
Nahoru