• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

DeletedUser34317

Guest
[SPOIL]
chcel by som dnes vecer. ak je trosku casu, co asi je, lebo za posledne tri tyzdne na tomto fore s odvahou prehovorilo asi 5 riskujucich hracov DK, a teda z toho som usudil, ze casu je mraky...
teda mohol by som dostat vysvetlenie, co sa poklada za vulgarne slovo ?

chcel by som sa vyhnut konfliktu a do buducna predist katastrofe typu / kupil som si premiovy ucet za 50 eur a moderator ma zabananoval na vzdy, hned a okamzite, lebo som zneuzil forum k propagacii vulgarizmov a tym som porusil mravne zasady tohoto fora? Rad by som to prosim, ako hrac, po lopate a nie z vykladu pravidiel, pretoze kazdy region ma svoje specifika a svoje prostredie. Moderator by mal byt teda znaly pomerov v danom regione a reagovat teda hodne citlivo, pre zachovanie sponzorov a taktiez zachovaniu hladkeho priebehu hry...

uvediem teda priklad

slovo kunde je v nemcine zakaznik, v cestine naznak vulgarizmu a v slovencine nic, pretoze u nas sa zakaznikom hovori inak.

rad by som na tomto priklade vyzval siroku verejnost k diskusii, co to vlastne vulgarizmus je, co si kto mysli a preco vlastne moderator fora riesi take banalne veci vyhrazanim sa banerom, ak ma vzdy moznost prispevok proste opravit ???


PS.... pater Mikulas mi dnes pri cervenom vine povedal / chcem podotknut, ze nenabadam mladez k uzivaniu alkoholickych napojov a omamnych latok/ ...

Makaro, inak pre vsetkych vas Robert, neboj sa opytat sa. Nieje hriech byt nevedomim a pokorne sa spytat. U ludi, ktori veria, odpoved najdes a ak aj nie, ona pride v podobe skutkov. Kto sa nepyta, nemoze vediet a ak sa opytas boha, on ti urcite aspon naznaci ... jeho veta pokracovala a hovoril, ze moderator, v skratke MOD, nieje boh a tak je povinny ti odpovedat bezodkladne a poctivo, seriozne a vazne a pritom vyberat take slova, aby si citil, ze je tvoj nadriadeny a zaroven priatel a to preto, lebo mu niekto umoznil byt prave moderatorom fora.

tot citat patera Mikulasa


... som zo starej skoly a preto len upozornujem, vsetky svoje prispevky si zalohujem a tak ich mazanie nema prakticky vyznam. Pre vsetkych, ktori dodnes dostavali tresty za banalne prehresky a nevedeli prist tomu na chlp /pre moda nejde o slovo, ale o citoslovce presnosti/ som tutok, v stredu nie a na fore skoro kazdy den.
[/SPOIL]

Pokud si ještě dobře pamatuji, německý výraz pro zatáčku je Kurve :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Moc mudrejsi niesom, pretoze konkretna odpoved by ma potesila viac, ale zplat panboh za reakciu. Moj styl je uz davno na tomto fore zabudnuty a tak neocakavam pochopenie. A v poslednej vete len poukazujem na fakt, ze v pripade nezrovnalosti a roznych odchylok vykladu, su vsetky texty k dispozicii na posudenie:D Vyhrazat sa nieje komu, pretoze vy ste tu koli mne, teda koli hracom a nie naopak:D Vasou ulohou nieje tvorit forum, ale spravovat. A este pred odletom.....pise sa rok 2013 a tak vulgarizmi zo slovnikov uz davno nie su vulgarizmami. U nas na Slovaci je dnes najvacsim vulgarizmom slovo smer, alebo Ficko:D


Konkrétní odpověď je těžká - musel by tu být zkopírovaný celý slovník vulgarismů nejen v českém jazyce. A nebo odkazy, ale to si každý snadno najde sám. Pár odkazů je ve Wiki.

No vidíš, že Tvoje myšlenky byly úplně jiné, než jak bych to třeba pochopil. To je ten úhel pohledu a ta vzácná schopnost, umět se domluvit.

S tím, že jsou tu moderátoři kvůli hráčům, no to není úplně přesné. Někde jsem tu dával definici, co je to moderované fórum - takže my jsme tu hlavně proto, aby byla dodržována pravidla fóra, v tom je trochu rozdíl. Support, který má svůj vlastní ticket systém, ten je kvůli hráčům. To ano.

Vulgární slovo je pořád vulgární, i když to tak možná už mnozí nevnímají. I přesto, že mnoho vulgárních slov se nyní užívá i v politice, v médiích. Ale slušnými se proto nestanou.
 

DeletedUser

Guest
...

Len zareagujem na tvoju veticku

Někde jsem tu dával definici, co je to moderované fórum - takže my jsme tu hlavně proto, aby byla dodržována pravidla fóra

To znamena, ze vlastne bez prace
:D Ak ale obcas trosku porusim pravidla, hned mas lepsiu naladu, lebo je co pisat :D
budem sa teda snazit, aby nebola nuda, porusovat obcas pravidla...napriklad tym, ze budem pouzivat cudzie slova typu ....
o fuk :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, však jsem psal, že je spíš přepisuji a upozorňuji, podle kontextu ... :D

A jinak, jak to jde na 32? Kmen dobrý, parta dobrá? Nebo jen honba, kdo získá jaké ocenění?
 

DeletedUser

Guest
....

Priznam sa, ze na 32 je to stale o tom, ako rychlo postavis, kolko vojacikov naskladas a kedy konecne nafarmis dostatok :D
Strasne pomala zalezitost....tie zaciatky si pamatam, prve dva roky hruza a potom to uz ide:D Kmen zatial neriesim, ani celkom netusim, ci vobec....cestujem a cestujem a casu malo :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Pořád někde tam, kde se moc nesmí alkohol a ženy chodí zahalené? Pokud mne tedy paměť nešálí? Byl jsi někde v teplejším podnebí, než je to naše místní, že?
 

DeletedUser

Guest
Dobre si pamatas.... Kuwait...tam az po vianociach
Ale teraz som pre zmenu v Kieve :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, tak tam naopak, tam tékával alkohol proudem a stoly se prohýbaly pod krmí. Pořád je to tak? I když o těch stolech, o těch tedy pochybuji ... :scratch
 

DeletedUser

Guest
No vodecka je tu naozaj excelentna, nepil som nikde na svete lepsiu a to som uz teda kus sveta pochodil....
Tie prehnute stoly to je tak....Slovacisko, alebo Cesisko pride do gospody, sadne ke stolu a k svojim trom alko priatelom a zacina pit...a pije a pije a pije a ked je polomrtvy, zasunie do seba par urychlovacov typu borovicka a sup, pekne usmrteny domov do postele.
Ukrainec alebo Rus, alebo Gruzin ma tiez rad alkohol....ale ked pride do gospody, cakaju ho tam traja alkokamosi a plny stol jedla...ryba, maso, cerstva zelenina, narezka atd atd...zacina pit a pije, papa, pije, papa, pije a papa........a ked uz su vsetci Cesy a Slovaciska mrtvoly a doma, oni stale piju a zajedaju a tak dva, tri dni :D

iny kraj, iny mrav, ale jedna zasada, oru by ste mali dodrziavat,a mali naucit....vzdy, ked chlastate zajedajte a nepite bublinkave vody, ale napr. paradajkovy juice....neutraizuje alkohol ....:D
 
Nahoru