• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna Světa 32

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, my co povinně četli Osud člověka, tak víme, že zajídat je nutné ... :rofl
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
O Nemetonu jsem si říkal že to bude lehký soupeř, jsou s nimi docela problémy :D
 

DeletedUser

Guest
Proč ?

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat proč jste mě vyloučili ze hry ?
Nijak jsem se na tom světě neproviňil
Našel jsem si tam doubrou bandu lidi,kteří mě potřebují na hranicích a vy mě zničeho nic vyloučíte ze hry :(
Chtěl bych poprosit o navrácení do hry,nechci aby kmen Drago my sebral vesky na hranicích a nechci opustit skvělou bandu lidi co jsem tam potkal,takovou bandu potkáte jednou za život
Tak se chci zeptat zda-li mě vrátíte s32 ? Nic jsem neudělal
Omlouvám se za hrubé chyby
Přeju krásný zbytek dne
S pozdravem Lordova Pomsta :)
 

DeletedUser37060

Guest
mňa by zaujímalo, prečo sa niektoré veci nesmú riešiť na "verejnosti" neboli na DK fóre?

Súdy sú predsa tiež verejné, len na žiadosť obžaloby (po schválení súdom) sa verejnosť musí zpakovať mimo súdnu sieň. :) alebo v prípade, že verejnosť zasahuje do pojednávania v súdnej sieni...

Tým nechcem rýpať ani nič podobné, len čisto zo zvedavosti.
Odp. stačí aj v správe, ak sa ani to nesmie riešiť na fóre ;)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je to jednoduché, pokud by jsi měl trest, třeba na týden, Tobě by se líbilo, aby každý z daného světa věděl, že na svůj účet nemůžeš? A že jsi tedy snadný cíl? Líbilo, vážně? :shock
 

DeletedUser37060

Guest
ne... to máš pravdu že nie, dá sa to pekne zneužiť za predpokladu že pri BANáne nie je chránený pred útokmi... :)
ale ak je chránený pred útokmi, má ochranu tudíž jediné čo stratí je v tomto (opisovanom) príklade "len" čas a týždenný pokrok v hre.

ale občas by sa mi páčilo vidieť ako sa rieši nejaký problém. Ako obyčajný radový hráč abosolútne netuším ako to prebieha v zákulisí. Ja som mal BANána len raz, aj to len z podozrenia na multiúčet, kôli zdieľaniu účtov s priateľkou s ktorou bývam a jej mamou, mojou tchýní... :) A ten trval necelý deň a prebiehalo to hladko.

Ale nie som si istý čo môžem povedať ako, nakoľko sa ďalšieho BANánu obávam :cry
 

DeletedUser34753

Guest
ako to vyzera na tomto svete ? poda niekto niejakych par zaujimavych postrehov ? :yes
 

DeletedUser37060

Guest
zaujímavý postreh: Zelístán sa rozpadol. Ale nikoli z vonkajšieho tlaku :D ale z vnútorného rozpoloženia a tvrdohlavosti tých čo mali práva a tých čo sa cítili ako šéfovci... :D
 

DeletedUser36255

Guest
Postřehy? Stále nám někdo píše, co máme společného s kmenem OH. Je to z nějakého důvodu populární otázka a to i přes to, že jsem na profil důrazně napsal, aby se na tohle neptali.

Stejně tak pořád nějaká lůža žebrá o vstup k nám. I přes to, že je to na profilu kmene opět napsáno, aby to nedělali.

Takže postřeh je jasný. Na K32 málokdo umí číst...
 
Nahoru