Kavárna světa 5

Hollywoodecek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Ave! :)

Drazí přátelé,
po několika letech se na mě obrátil jeden z našich hráčů (člen vítězného kmene) s dotazem, zda-li nemám kontakty na hráče. Že by bylo fajn zavzpomínat na staré časy, pokecat a pokud někdo někde i hraje, tak si i zahrát.

Musím říct, že mě po tak dlouhé době od ukončení Světa 5 dotaz příjemně překvapil, neboť na ty časy rád z nostalgie vzpomínám a svým dílem mi i chybí. Uvědomuji si však, že každému se život posunul dál, a tak se na vás obracím touto cestou.

Táži se Vás:-*
(*uveďte, prosím, vaši původní přezdívku, máte-li i jinou)

Vzpomínáte někdy na ty staré časy?
Chybí vám?
Jste v kontakty s bývalými spoluhráči?
Chtěli byste si občas společně pokecat?
Hrajete ještě na nějakém Světě?
Pokud ano, tak kde, s jakou přezdívkou?

Děkuji předem za jakékoliv reakce.

Svůj dotaz jsem položil zde, dále ve skupinách na FB pro vítěznou koalici a legie VVV. Reagovat můžete dle libosti.

PS: Reagovat samozřejmě může kdokoliv, nejen člen vítězného kmene. :)

Těším se na Vaše reakce.

S pozdravem,
Hollywoodecek
 

Kozmicz

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
1.383
Nemyslím si, že by bývalí hráči ze světa 5, kteří již nehrají, ještě sledovali naše fórum. Spíše doporučím obrátit se přes naší facebookovou stránku, protože tu sleduje spoustu hráčů, kteří již několik let nehrají. Věřím, že tam budeš mít větší štěstí s nalezením hráčů. Držím palce!
 

DragonLady

Častý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
283
Já ho sleduji :)
a s mnoha známými z S5 jsem stále v kontaktu, s některými až moc :D
tomu světu jsem tenkrát věnovala hodně času..
ale tebe hollywoodečku si nepamatuji..
 

Hollywoodecek

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Díky za vaše reakce. Ukázalo se, že toto fórum skutečně už téměř nikdo z bývalých hráčů světa 5 nesleduje. Avšak se mi dostalo reakcí z jiných míst. Tímto děkuji všem kteří si to zde přečetli. A zároveň děkuji administrátorovi za radu. :)

To DragonLady: Děkuji za reakci. Po pravdě řečeno Tebe si také nepamatuji, ale to bude tím, že členy nepřátelských kmenů jsem skutečně neznal z hlavy všechny. Členům vítězného kmene jsem však jistě znám. Byl jsem totiž pověřen právě jeho založením. :)
 

DragonLady

Častý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
283
to hollywoodecek: vítězný kmen se složil přece z hráčů kteří zbyli poté co se to celé rozhádalo :D ať to byli přátelé či nepřátelé.. i moji spoluhráči to v něm dohráli ..
(stejně tak jako v letech před tím, se hlavně díky osobním setkání, skládali nepřátelské kmeny a měnila se diplomacie..)
už asi vím proč jsme se tam nepotkali, ty jsi, podle stats, přešel do véček až 2010 (?) , až po mých kamarádech, a to už byla fáze kdy se tomu musí dávat moc času... já tam byla hlavně v 2008.. :) pak 2009 už jen jako vedení RTW z které se stala andělská legie a z nostalgie v kmeni KSČ (konec starých časů).. :D