• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 6

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tyto tickety se delegují Indigře, vyřizuje postupně, protože docházejí i žádosti ze světa 24 a k tomu musí zvládnout i další povinnosti. Pokud máš dojem, že nebyl ticket delegován, kam měl, pošli dotaz v ticktet systému. :hi
 

DeletedUser

Guest
diplom

Sem si predstavoval, ze kdyz diplom, tak taky budu stat na bedne. Sic mi furt vrtalo hlavou jak se na jendu bednu vsichni vejdem, ale pak si rikam.....to neres. Bud ses na bedne...nebo ses na bednu :wacko
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vědět, že celý vítězný tým přijede na DK sraz, až zas bude vyhlášen, tak snad i tu bednu stlučeme! :rofl
 

DeletedUser9973

Guest
odpověď

Sempresu
a nebo bys mohl být pod bednou

hele příteli zapni si zas někdy Skype-přál bych si vědět jak to dopadlo s tím Prac.Proc.
 

DeletedUser

Guest
Lidičkové kdy byly vlastně DK spuštěné??? Před kolika lety??? Víte to někdo???
:scratch
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, DK viděly poprvé světlo světa v červnu roku 2003, kdy byly spuštěné v Německu, u nás až v říjnu 2007.
 

DeletedUser

Guest
Koukám,že už se to tu moc nehýbe.Pomalinku,jde svět 6 do minulosti :sorry
 

DeletedUser13540

Guest
Tak po dlouhé době jsem nahlédnul na dk a opravdu je tu nějak mrtvo :( Hrajete ještě někdo někde? Teď jsem si chroupnul koleno tak mam čas sedět u PC. Dejte mi vědět.
 

DeletedUser25481

Guest
Taky jsem sem dnes zaskočil... jo, mrtvo :) ...ale za čas uspořádáme další sraz, ne? ;)
 
Nahoru