• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 6

DeletedUser

Guest
Jak mrtvo, decka....Ja su tu :shout. Tak tu mame prohibici :hi. To nam meli udelat kdyz jsme to tu hrali, aspon by jsme se netahali nekde po hospodach:beer. Vsechny Vas moc zdravim a na vsechny moc rad vzpominam:muck
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že svět 6 už je doopravdy jen minulostí... Hrozně mi všichni chybíte! :cry
Ještě stále trávím čas hledáním tak dobrého kmenu, jakým byla Jižní aliance (a především samozřejmě LAD :D)... A ještě stále jsem ho nenašla :scratch
 

DeletedUser9973

Guest
v novém roce přeje všem přátelům a spoluhráčům hlavně zdraví, štěstí a spokojenost arkobb- desT.


pf-2013-15-v.jpg



P.S
ta magická 13 ať vás jen se štěstí po celý rok provází
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18381

Guest
Take se pripojim s pranim Stastneho Noveho Roku 2013 a doufam, ze jste jeho prichod ve zdravi oslavili ::D :wacko
 

DeletedUser9973

Guest
uplynulo již 5let.je tu ještě někdo živ?

před 5 lety jsem tu byl poprvé

: Křičet
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9973

Guest
zdravím kokosíku,rád tě vidím.

dovolím si říct že na SV 6 ze čtyř SV kde jsem hrál byla atmosféra nejlepší.jak mezi přáteli/nepřáteli.
ve finále si dodnes docela často píši s největším nepřítelem Pistikem.
jo,rád bych docela věděl jak se má třeba pepinopepino,Pataland,Kumstat,Kysaso,Alanman,sempres,cimey a mnoho dalších.

třeba se tu někdy ukáží.

zdraví arkobb desT.
 

DeletedUser18381

Guest
Take se mi obcas styska a myslim copak asi delaji ostatni :) A jak tady bylo napsano, na sestce jsem si hru opravdu uzil, sice na s8 take, ale ty casy uz jsou pryc a uz to tam delsi dobu neni to prave orechove, stesti ze uz nam tam take bezi TE :)
 
Nahoru