• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser23979

Guest
a taky epidemie byla, když šlo na osobu více než 200 útoků :)...taky museli akutně odjet atd. :)
 

DeletedUser33561

Guest
Mě přišla žádost vzít tuto hráčku do kmene, nebo neutočit že je nemocná.. :D

Zvláštní jak vždycky někdo onemocní když se na něj začne utočit.. ale toto se stalo snad už po třetí co já tuto hru na S8 hraji :yes
Zařekla jsem se, že už do fóra na sv.8 přispívat nebudu, ale monnkey, já jsem žádnou oficiální žádost o přijetí do vašeho kmene *TFoH* nebo o neútočení v době, kdy jsem byla v nemocnici nezasílala. Pouze jsem zde na fóru v jednom příspěvku psala toto a ihned jsem naznačila vaši předpokládanou odpověď, citováno z příspěvku:
[SPOIL]
Ivanita, jsme na jedné lodi, RRJK také nemám ráda, když jsem s Effendim jednala kdysi o diplomacii RRJK s kmenem erland, tak jednal sice z pozice síly, ale velice neprofesionálně.
Monnkey a McHaluzák, vám chci připomenout, že jsou dostupné skripty, které vesničky obslouží během 5 minut a pokud chcete vyhrát svět sloučením dvou aliancí do kmene o 50 hráčích, tak musíte získat ještě více než jednou tolik vesniček, které budete muset zajistit a pokud je budete chtít získávat pouze jako mrchožrouti (zabírání vesnic nehrajících hráčů), tak vám opravdu nezávidím. To bude ještě tři roky nuda ... posílat útoky na 200 hodin nebo i delší dobu na hráče na kraj mapy a zabírat mršiny. A to vše jenom proto, že jste přesvědčeni, že tak velký svět, jako sv.8 je, lze vyhrát sloučením zhruba 200 hráčů v aliancích do jednoho kmene o 50 hráčích ... A představte si, že až budete mít kýžených 80 % aktivních vesnic mapy, tak hráči v time endu trochu usnou na vavřínech, nebudou do účtů dávat premiáky, stává se, že zhruba dva až tři pro neaktivitu zbarbaří a také se může stát, že kmen klesne pod 80% aktivních vesnic mapy.
Je to tři dny, co jsem změnila kmen, protože jsem byla ve stávajícím sama. Změna pro mě nic neznamená, opět jsem v lokalitě sama. Monnkey jak píšeš, že jsi odrazila zvýšený zájem o vstup do vašeho kmene, myslíš, že je to profesionální rozhodnutí v době, kdy se bude lámat chleba? Vždyť máte jako kmeny docela malé procento z aktivních vesnic mapy, na to abyste takto jednali. Chápala bych to v případě, že je hodně neaktivních účtů, o kterých víte, že brzy zbarbaří.
Chcete mě některý z vás do kmene?? Do KOF-BK ale nepůjdu. Předpokládám, co mi odpovíte, ale zase zásluhou KOFu jsem už na 26. místě v obraně a dříve, než ve stoje padnu, pokusím se vašim hráčům ještě trochu zpestřit tu nudnou hru, která vás ještě čeká.
[/SPOIL]
Monnkey, mohu Tě ujistit, že jsem bránila a ubránila před oběma kmeny KOF účet sama, bez jakékoli vojenské pomoci, po poměrně dlouhou dobu 1600 až 2000 útoků, které neustále svítily a neustávaly. Je fakt, že jsem žádala Borgosse z kmene KOF o omezení útoků v době, co nebudu moci účet bránit po dobu nemoci, ale byla to žádost o dokonale organizovaný hromadný útok hráčů z obou kmenů KOF. Proto jsem po cca 10 dnech nepřítomnosti, kdy účet nebyl hlídán před útoky, hru na sv.8 zabalila, pouze jsem některé hráče škádlila zabráním vesnice zpět, případně vytlučením jeho útoků v případě, že jsem je zjistila vedle mé vesnice.
Na sv.15 jsem bez problémů dokázala ubránit jak svůj účet před útoky v počtu i nad 2000, tak i účty spoluhráčů, kteří účty potřebovali pohlídat před hromadkou v době, co byli v práci nebo v noční době, bránila jsem i účty spoluhráčů, kteří nejsou obranáři. To je prostě úděl hráčů, kteří nejsou vázáni na čase a mohou zaskočit v kmenu, kdykoli je potřeba. Patřím mezi tyto hráče a už opět v případě potřeby zastupuji při hromadkách spoluhráče na sv.23, kde jsem v žebříčku prvních 8 hráčů světa, hraju opět se stejnou partou vynikajících spoluhráčů jako na sv.15 a těším se na společná setkání s nimi na srazech kmene. Ze zkušenosti mohu napsat, že se mnohem hůře bránilo na sv.8, kde nebyl noční režim, než na sv.15 a 23, kde je od 24,00 do 8,00 hodin noční režim.
Takže přátelé, docela mě uráží a mrzí, že jste můj cca desetidenní výpadek ze hry z důvodu léčení a vyléčení nemoci očí, která mě půl roku trápila, nazvali "epidemií". Ta v mém případě v žádném případě nehrozila a ani nebyla.
Jinak vás všechny zdravím a slibuji, že už tak dlouhé příspěvky psát nebudu.
 

DeletedUser

Guest
x.dadicek - nic si z toho nedělej. Ono Mončin kmen, pár dní po tom co to tu psala, přepadla ta epidemie taky. A dokonce mě Monča osobně psala, jestli bych danému hráči přestal brát vesnice po dobu hospitalizace. Takže už snad ví, že nemoci nechodí po horách, ale po lidech a snad jen nedopatřením zapomněla zde vzít svá slova zpět.;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser35736

Guest
Zdravím tak jak to tu vypadá? Kdy bude konec a kdo s kým válčí?

Byvalí hráč tohoto světa Muchlinka
 

DeletedUser23979

Guest
Také by mě to zajímalo....ale asi KOF a TfoH dobírají zbytky.

Bývalá hráčka tohota světa :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím tu všechny....chtěl bych poprosit o doplnění ve statistikách, že KOF dosáhl 500.000.000 bodů.


Kmenová síň

Kmen, který jako první dosáhl : (Body celkově, tag, jméno)


  • 100.000.000 bodů: " KOF (KINGDOM OF FREEDOM)"
  • 300.000.000 bodů: " KOF1 (KINGDOM OF FREEDOM)"
  • 500.000.000 bodů: "KOF (KINGDOM OF FREEDOM)"
  • 750.000.000 bodů: " ... (...)"
  • 1.000.000.000 bodů: " ... (...)"
Po opravě/doplňení ;)

Díky
 

DeletedUser23979

Guest
Už tolik máte jo. Jinak ahoj Karle a doplnila jsem jsem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj Majko....jo letí to :)

No a za chvíli se bude doplňovat i toto :)

Hráčská síň

Hráč, který jako první dosáhl : (Body, jméno, kmen)

  • 1.000.000 bodů: " Droyd (...)"
  • 10.000.000 bodů: " Drooh (*TFoH*)"
  • 20.000.000 bodů: " Bila Masajka (KOF3)"
  • 30.000.000 bodů: " ... (...)"
 

DeletedUser23979

Guest
Masajka, že by ? nebo někdo jiný.

A máte ještě proti někomu bojovat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
pokud někdo jiný nezabere šponu, tak to asi bude zase Masajka :).....jede jako pila

jasně pořád je do koho bušit
 
Nahoru