• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 8

DeletedUser23979

Guest
Vlastně už máte slevu mincí :)....já si myslím, že si prvenství udrží. Musí být zvyklá ne něho a nepřenechá ho :)
 

DeletedUser18381

Guest
Koukam, ze to tady nejak utichlo :) Preji vsem, kteri sem zavitaji, Stastny a vesely Novy rok 2013 :hi:wacko
 

DeletedUser33561

Guest
Děkuji za přání, také já se přidávám a přeji vám a vašim bližním lásku od milovaných, přátelství od přátel, úctu od těch, kterých si vážíte ... ať vám nový rok 2013 přinese jen to nejlepší - hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a pohody v reálu a hodně štěstí a vyhraných bitev při hře DK
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Taky přeji šťastný nový rok a napínavý závěr světa 8 :)
 

DeletedUser33561

Guest
Podle mě závěr světa napínavý ani zajímavý nebude, ten je jasný, když mají dva největší kmeny spojko, ale bude ještě dost dlouhý i přesto, že už na světě bude maximální sleva mincí. Je to násobené i tím, že oba kmeny stále zabírají barbarky a tím si aktivují vesnice... Předpokládám, že opatrnické spojko nepomůže k rychlému ukončení světa, sice rychle zaberou všechny červené vesnice, ale budou muset sáhnout ještě mezi své hráče a zabrat je, aby dosáhli 80 % aktivních vesnic mapy v 50 hráčích v kmeni.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33561

Guest
Mám tento svět dost přečtený, před rokem jsem předpokládala konec hry za tři roky, to jsem ještě nevěděla, že bude možná sleva mincí na 20 %.
[SPOIL]
... a pokud chcete vyhrát svět sloučením dvou aliancí do kmene o 50 hráčích, tak musíte získat ještě více než jednou tolik vesniček, které budete muset zajistit a pokud je budete chtít získávat pouze jako mrchožrouti (zabírání vesnic nehrajících hráčů), tak vám opravdu nezávidím. To bude ještě tři roky nuda ... posílat útoky na 200 hodin nebo i delší dobu na hráče na kraj mapy a zabírat mršiny. A to vše jenom proto, že jste přesvědčeni, že tak velký svět, jako sv.8 je, lze vyhrát sloučením zhruba 200 hráčů v aliancích do jednoho kmene o 50 hráčích ... A představte si, že až budete mít kýžených 80 % aktivních vesnic mapy, tak hráči v time endu trochu usnou na vavřínech, nebudou do účtů dávat premiáky, stává se, že zhruba dva až tři pro neaktivitu zbarbaří a také se může stát, že kmen klesne pod 80% aktivních vesnic mapy. ...
[/SPOIL]
Proto nyní přehodnocuji svůj odhad. Na ukončení světa o 50 hráčích je potřeba, aby kmen měl zhruba 229500 vesnic, nyní má 50 nejlepších hráčů světa v průměru 137500 vesnic. Kmeny mimo alianci mají zhruba 6000 vesnic, takže když hráči aliance zaberou všech 6000 hráčů jiných kmenů, budou muset zabrat ještě 92000 vesnic svých spoluhráčů. Po uplatněné slevě 20 %, bude možno narazit denně mincí na 9,6 šlechticů, ale nebude se moci útočit ani dostavovat, tak předpokládám, že se využije surovin na mince na 8 šlechticů denně.
Takže počítejme 98000 vesnic : 50 hráči = průměrně 1960 vesnic je potřebný nárůst na hráče.
Denně se narazí mince na 8 šlechticů x 50 hráčů v kmeni = 400 dobytých vesnic denně.
je potřeba získat 98000 vesnic : 400 vesnic denně = 245 dní
kontrola: průměrný nárůst vesnic na hráče 1960 : 8 ks šlechty denně = 245 dní + tříměsíční time end
Toto je odhad pro případ, že budou všichni hráči v kmeni aktivní na 100%, což nepředpokládám, takže time end bude nejdříve za rok v případě, že hráči budou svoje vesnice vyklízet a předávat, pokud dojde k občanské válce mezi slabšími a silnějšími hráči ve spojeneckých kmenech, bude konec světa nejdříve za 1,5 roku.
Přeji všem houževnatým hráčům sv.8, abych se ve svém odhadu mýlila, ale i náš pan ředitel říkal: Paní .... mívá zpravidla pravdu ... za rok uvidíme ...
 

DeletedUser

Guest
Proto jsem se na to radši vykašlal...než tu sedět tak dlouho :) Někteří lidé mají i jiné zájmy a starosti :)
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Kde jsou ty časy,kdy to tu člověk ani nestíhal číst,natož ještě odepisovat.:blush
 
Nahoru