• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna - Světa 9

  • Zakladatel vlákna DeletedUser21179
  • Vytvořeno

DeletedUser25426

Guest
Co je to za bordel, INNO nám na S9 nedalo Vikingy :( Žádnou radost člověku neudělají :(
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jsou jen od světa 25, ani na 17 je nemáme.
 

DeletedUser25426

Guest
Já vím, Biblosi :). Ale uznej, bylo by to pěkný, kdyby se stereotyp starejch světů trochu oživil :D
Protivník by si ve snaze nahrabat si ještě víc mincí a a tím i víc vesnic z mrtvých účtů vymlátil útoky a na nás by nešla kmenovka každý tři týdny :D
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ve světě jedna hraji zatím ve vítězícím kmenu a věřím, že i ve vítězném, takže tam by mne Vikingové zbytečně zdržovali, na 11 trochu reorganizuji, takže tam mi také nechybí, ale na 16 a 17 máme neutralitu, tam ano, tam by to zpestření bylo. :hi
 

DeletedUser

Guest
Já vím, Biblosi :). Ale uznej, bylo by to pěkný, kdyby se stereotyp starejch světů trochu oživil :D
Protivník by si ve snaze nahrabat si ještě víc mincí a a tím i víc vesnic z mrtvých účtů vymlátil útoky a na nás by nešla kmenovka každý tři týdny :D
- tomu nevěř;)
- tři týdny? Na 21 to pouštěli na nás každý dva.. co se týče nás, tak nevím jestli druhá strana pozná, kdy kmenovku nemáme;)
 

DeletedUser25426

Guest
No mluvím z vlastní zkušenosti - zatím mě Tví bývalí soukmenovci navštěvují cca po třech týdnech - nějak jim vadí moje vesnice na hranici :D
A musím přiznat, že někteří jsou docela učenliví a dost se zlepšili, za poslední rok :D Taky vymysleli novou taktiku - říkají jí přesila :D
 

DeletedUser

Guest
:), tak ta už funguje nějakou dobu.. na druhou stranu - Ty nemáš co ztratit - když o něco příjdeš- přišels o to díky přesile, když to ubráníš - jsi hvězda;).
.. 9 - starej krásnej svět, relativně rychlej a bez placených pitomostí.. člověk by řek, že by se tam dali sehnat další hráči na mrtvý účty..
 

DeletedUser25426

Guest
S7 je rychlejší, ale byla tam nuda, v Orderu... Tak jsem radši zvolil 9 :D
Myslíš sehnat na S9 lidi jinam? Mám dojem, že S9 by spíš potřebovala pár lidí odjinud - lidí hrozně ubývá...
 

DeletedUser

Guest
- myslím na 9.. ty novější budou asi končit rychleji a sama nevím jestli s DK seknu, až dokončíme 21.. už takhle stačí, že ti soupeř během chvíli nahodí vysoko opevko.. s vlajkama a podobnýma volovinama to už bude úplně o ničem.. ( a když si vemu co stalo u Vás, tak mi fakt není jasný, jak do toho někdo může cpát haldy peněz, když nemá žádnou záruku, že zítra bude moct hrát dál.. a někdo mu to nepomrví..).
 
Nahoru