• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kavárna světa 98

a jaký je % spawnu barek? to by bylo taky fajn dávat info o tom %, aby člověk měl představu, jak ten svět bude vypadat. Vyšší rychlost = lepší vyšší počet % při příchodu hráče na svět, ať je ten svět roztáhlejší. A další věc, věřím, že na s100 se udělá výjimka, ikdyž nějaké nastavení bude na s98 či dalším s99. Třeba by stálo za to udělat anketu ve hře a udělat jí rozsáhlější i včetně % na barku atd. Chápu, že to bude víc práce, ale myslím si, že spousta lidí se těší na s100 :)
 
a jaký je % spawnu barek? to by bylo taky fajn dávat info o tom %, aby člověk měl představu, jak ten svět bude vypadat. Vyšší rychlost = lepší vyšší počet % při příchodu hráče na svět, ať je ten svět roztáhlejší. A další věc, věřím, že na s100 se udělá výjimka, ikdyž nějaké nastavení bude na s98 či dalším s99. Třeba by stálo za to udělat anketu ve hře a udělat jí rozsáhlější i včetně % na barku atd. Chápu, že to bude víc práce, ale myslím si, že spousta lidí se těší na s100 :)
Vznik barbarských vesnic
20% šance, když se hráč připojí ke světu
Vznik bonusových vesnic
5% šance, když se hráč připojí ke světu
 
Je škoda; že těch barbarek nebude více.
Obzvláště bez sběru surovin budou někteří nesví, kde ty surky vezmou
 
kdyz uz neni sber surovin na tomto svete tak aspon mohla byt produkce surovin vetsi :) ale jedno me tesi a to je ten obchodni bonus s obchodniky jako novinka tak sem zvedav na to ale jinak jsem trosku jsem zklamany z nastaveni...
 
Zdravím, nejsem si jist zda to sem úplně patří, ale po x letech této hry bych rád zažil aktivní kmen, který má ambice a zkušenosti. Je zde někdo kdo se chystá hrát a je otevřen nové spolupráci?
 
Zpět
Nahoru