• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Keltill - Dopis Ježíškovit

  • Zakladatel vlákna DeletedUser36641
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Proč do toho taháš politiku? Děti určitě myslí na politiku a alkohol na Štědrý den?:blush Nebylo by to ani originální, už tu jeden podobný exot je.;)

Ještě jsem tu nikoho snad nepolitoval, za to spousta jiných mě. Upřímně je mi Tě fakt líto a nemyslím to recesisticky, či ironicky, nejde o to že Ježíška tu považuješ za Santu Clause, ale že jsi na to určitě věřil i jako malé dítě a myslím si a obávám zároveň, že je tu takových dětí více. Říkáte Ježíšek, rozbalujete dárky na Štědrý večer, ale představujete si Santu Clause. Tak tohle mě opravdu mrzí.:cry
 

DeletedUser36641

Guest
Ne takhle to není, prostě jsem přišel domu, sedl si k tomu a začal psát a psal co mě první napadlo, nijak jsem nad tím nepřemýšlel. Opravdu si nevybavuji Ježíška se sobama - vím, že je to hloupost, ale v tu chvíli mě prostě nic jiného nenapadlo.. ;) :hi

Já si k tomu tedy večer ještě jednou sednu ještě jednou a počeštím to.. :)
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Jo, moje dětská představa byl andělíček s křídly. Chodil k nám oknem, které jsme pootevřeli po nazdobení stromku - ten nám tedy nenosil, ten se u nás zdobil na Štědrý den dopoledne, abychom se my děti nepletly v kuchyni a vydržely nejíst. A po nadílce zazvonil na zvonek a my se pak celí nedočkaví "vřítily" do pokoje se stromečkem. Opravdu to nekaž soby - i když, nemusí to být představa Santy, ale může být i Dědy Mráze, ten také jezdí na saních se soby doprovázen Sněguročkou ... A oblečen je stejně jako Santa. Možná se liší jen palčákovými rukavicemi, ale tím si nejsem jistý, jestli je Santa nemá také ...

V dospělosti bylo pro mne rozčarováním, když moje lepší polovička vyžadovala na Štedrý den normálně oběd a zdobení stromku v předstihu ... :D
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Keltill nemusíš nič v texte prerábať. Presne je to o tom, že si písal a písal... držím ti palce v súťaži.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru