• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kiiling

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37060

Guest
:) moc dobré video.

Ale mám niekoľko ale:

1. je škoda, že si zatiaľ nevytvoril niečo nové, nakoľko súťaž je od 26.9.2014 - do 26.10.2014, tak ja osobne by som si radšej pozrel aj súťažiace video vyrobené v tom dátume, nie dva roky staré... :D

2. Ak si toto dokázal vyrobiť pre 2 rokmi, neviem k akému účelu, ale určite teraz vytvoríš skvelý akčný trhák, z ktorého budeme žasnúť všetci ;)

3. Určite by som ale uprel pozornosť na "efekty" vo videu. Je to síce len môj názor, ale niekto sa možno stotožní s tím, že by ten text mohol vyskakovať aj z iných strán ;) Áno, všimol som si tam pár krát zmenu, je tam, ale predsa, to video má 166 sekúnd, takmer stejného zobrazovania textu (popisu, pocitov, otázok...)

4. Viem, že keď si to video vyrábal, bol si o 2 roky mladší, ale stejne: buď píšem s diaktritikou alebo nepíšem s diakritikou, a toto sa mi na tom videu fakt nepáči :(

5. Teraz už viem, prečo sa na mňa v obchode a na úradoch divne pozerajú, keď niečo platím alebo vybavujem.
Poviem ti to tiež. Je to preto, lebo polku vety hovorím a druhú polku vety říkám. Viem veľmi dobre, aký je problém odvyknúť si od počešteslovenčiny, ale rozhodne tá drina za odvykanie stojí za to.

Je to len pár bodov, ktoré ma kopli hneď z voleja, a bolo by ich viac, keby som sa na to pozeral "vedeckým" okom. Ale nemyslím to zle, všetko je to len môj názor, ktorý ťa môže a nemusí zaujímať.
Video je naozaj dobré a pekné :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru