• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

KillkimCZ

  • Zakladatel vlákna DeletedUser33775
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33775

Guest
Zdravím,
kdysi jsem zde dával návrh na obrázek na tapetu. Tak jsem si řekl, že zkusím i nyní.
Předkládám Vám zde můj návrh na poštovní známku DK.
Snad najde kladné hlasy ;)
S pozdravem KillkimCZ.

fAS00VX.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Nemáš moc ve zvyku pročítat zadání, že?
 

DeletedUser33775

Guest
  • nejdelší strana může být maximálně 500 pixelů, přičemž druhá strana může být stejná nebo kratší Splnil jsem
    minimální rozměr kratší strany musí být 300 pixelů
    tzn., že obrázek může být v různých rozměrech, např. 500 x 500, 300 x 300, 500 x 300 nebo ve všech dalších rozměrech v povoleném rozmezí ve tvaru čtverce či obdélníku Splnil jsem
    z grafického ztvárnění musí být patrné, že se jedná o poštovní známku a proto musí mít obrázek zubatý okraj a obsahovat text Česká republika Splnil jsem
    musí také obsahovat minimálně jeden textový a jeden grafický prvek Divokých kmenů
    grafické ztvárnění muže být ruční (kresba, malba, koláž atp.) nebo realizované pomocí programu Splnil jsem
    povoleno je upravit, vložit, ořezat atp. volně dostupný obrázek stažený z internetu nebo z databáze InnoGames Splnil jsem
    zakázáno je použít obrázky s vodoznaky a konkurenčních her Neporušil jsem

Nevím co mám špatně, všechny podmínky jsem splnil, tudíž ti úplně nerozumím...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Ale měl jsi to jen přes odkaz, ne? Neměl jsi přímo vložen obrázek. Teď máš splněno i to.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru