• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Klobúky apríl

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Retro klobouk dává grafiku vesnice do vzhledu předchozí verze.
 

DeletedUser39624

Guest
Hackeruv klobouk - hacknutá stránka

Mám ho 2x, ale stále nevím co dělá :D:D.


 

DeletedUser35350

Guest
Začarované Divoké kmeny: Kloboukový odborník Získat 10 tajemných klobouků od kouzelníka nebo od jiného hráče.

Mám jich 10 a nic... Nebo to musí být 10 rozdílných? :p
 

DeletedUser38157

Guest
Klobouk domobrany - 2 vesničané vlevo v rohu dole.
 

DeletedUser25426

Guest
A ocenění je doma :)

Získaný úspěch: Začarované Divoké kmeny: Kloboukový odborník
Odesláno 01.04.14 19:54:37
Začarované Divoké kmeny: Kloboukový odborník
Získat 10 tajemných klobouků od kouzelníka nebo od jiného hráče.
 

DeletedUser33829

Guest
Mám jich 10 a nic... Nebo to musí být 10 rozdílných? :p
Musíš mít 10 různých, já jich mám 16, ale druhů jen devět. Nějak moc sbírám těch vítězných.:D

Mám 12 různých , to je jen do půlnoci asi že?
U těch klobouků v invetnáři je napsané, že se zničí 3. 4. ve 23:59, takže bych řekl, že je to na další dva dny.



Jen tak mezi námi, tak jsem dostal před chvílí ten černobílý klobouk, i když to tedy není klobouk, ale cylindr.:blush Každopádně mi to vesnice na šedo neobarvilo, mám je naprosto stejné a žádné jiné změny jsem si taktéž nevšiml.;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ano, akce pokračuje i po dnešní půlnoci. Seznam klobouků jsme záměrně neuváděli, pro hráče to mělo být trochu překvapení. Jak se vám událost vlastně líbí?
 

DeletedUser32529

Guest
Mě ne, celej den o tom vykecávám a měním a nerabuju :)
 

DeletedUser37060

Guest
ja som ten zoznam neprečítal :D čakám, či si všimnem ktorý čo robí :D a neviem na niektoré prísť... :sorry
 
Nahoru