• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

KM II - Kmenovy magazin II

DeletedUser15723

Guest
mňa by celkom zaujímalo, ako sa BOUŘE a BOUŘE2 dokopy 111 hráčov vyrovnáva so stavom vojny, s nami (dokopy 66 hráčov)
v ktorej vedieme 54:8

kujeeeem :)

Kdyby jsme měli na starosti jen vás, tak je to brnkačka, ale u nás se válčí na více frontách, zatím si užívejte ono na vás dojde.
 

DeletedUser

Guest
neviem kde si dospel k tomu, že my máme vojnu len s vami.... ;)


Aktuálny stav je 128:25 v náš prospech (získaných dediniek)
keď vezmeš do úvahy, že je vás dva krát toľko čo nás....
a že vás papáme rýchlejšie ako vy nás...
:D máš pravdu, užívame si to :p
 

DeletedUser

Guest
Bilderberg s 13 hráčmi ničilo viac ako 100 a dva krát viac bodový kmeň? Fúúúha...
 

DeletedUser30960

Guest
alone, tehdy s 25 hráči, vyhlásilo válku 9 kmenům se skoro 700 hráči... a vyhráli jsme, ikdyž formálně ta válka stále trvá:hi
 

DeletedUser

Guest
A my (Crusaders) sme vyhlásili vojnu TPB, TSB, SP a prehrali sme. Škoda.
 

DeletedUser

Guest
nám byly války povědšinou vyhlašovány .. bouře se nám rozpadá a SP zatím vyhodili každého na koho jsem zaútočil takže ty války taky začínají být nudné.
Hlavně jsem byl už 3x nebo 4x pozván do .:SP:. (momentální titans) a už mi to nebaví odmítat :D
 

DeletedUser34733

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30960

Guest
tohle číslo mi připadá úplně zbytečné, když nastalo ještě víc zásadních změn, navíc vlastně kromě rozhovorů co se mi nechcou číst jsou to úplně zbytečné stránky, protože tam nejsou vůbec žádné informace, kdo s kým válčí, jak si vedou atd. takže za mě, ztráta času psát další příspěvek do dalšího čísla ;)
 

DeletedUser36116

Guest
Je to moje první číslo :) Příští číslo bude více obsáhlejší(vojny atd ;) ) :)
 

DeletedUser34733

Guest
tohle číslo mi připadá úplně zbytečné, když nastalo ještě víc zásadních změn, navíc vlastně kromě rozhovorů co se mi nechcou číst jsou to úplně zbytečné stránky, protože tam nejsou vůbec žádné informace, kdo s kým válčí, jak si vedou atd. takže za mě, ztráta času psát další příspěvek do dalšího čísla ;)


mam rad ludi, ktori nic nerobia, neprilozia ruku k dielu, ale len kritizuju, statistiky vojen a dalsie mas v TW Stats, na rozdiel od rozhovor s vodcami kmenov a pod. to v statistikach nenajdes ...:king
(preto navrhujem nic nerobit ? ...:wacko)
 
Nahoru