• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

KM II - Kmenovy magazin II

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.323
Živí lidé jsou zajímavější, než statistiky - tahle hra jednou skončí, ale přátelé, Ti zůstanou napořád. Rocketmanne - nesmíš zapomínat, že to čtou i z jiných světů a ty spíš zaujme něco jiného, než jen suchá statistická čísla. Ve správném magazínu má být od všeho něco, práce, zábava, poučení ... :hi
 

DeletedUser

Guest
doufám že rozhovory pro S26 budou pokračovat. Pokud bude třeba rád taky jeden poskytnu .. přijde mi to tedy smysluplnější než tam naházet statistiky a napsat že tenhle válčí s tamtím a konec.
 

DeletedUser36116

Guest
Mám naplánované další rozhovory :) Tentokrát vybraných hráčů :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30359

Guest
statistika je dobrá věc pro hráče jiných světů. rozhovory jsou paráda ale zas taky o čem.
nevim jestli mě zrovna zajímá zda někdo má pět dětí, hraje šachy nebo se dostal na dk přes reklamu na Eurosportu.
bych tam rovnou plesk odkaz na Facebook a nezabralo by to tolik místa a datlování :)

jinak se taky těšim až se dovim zase něco novýho. hlavně mi tu chybí jedna věc... dával sem to asi před třemi lety jako podnět pro tehdejšího paladina.
proč neuděláte například něco jako diskuzi? to znamená, autor článku si vybere dva znepřátelené kmene, hodí si je na chvilku třeba na skype (přes zprávy je to delší) a pokládá otázky kde se můžou jednotlivý soupeři popasovat.
nebo si můžou dávat otázky sami hráči. jeden položí otázku. druhej odpoví a položí svojí. nebo položí otázku modrátor a oba odpoví na tu samou. To by bylo teprve zajímavé téma. Ne jen že by jsme se něco dověděli o postoji, situaci atd. ale zároven by to ukázalo úroven jednotlivých vůdců kmenů. Ono dítě se pozná na hony daleko at to maskuje jak chce :D

Kdy to vůbec zase vyjde? že bych si to pročet u vánočního cukroví.....
 

DeletedUser36116

Guest
Další by měl vyjít do vánoc. :)) Jinak díky za nápad, ale teď už mám nachystané něco jiného :)
 

DeletedUser

Guest
:)

Já jsem sám psal do magazínu, dříve se to jmenovalo Paladin.
Třeba teď se mi toho kvalita líbí o mnohem více jako dříve se psalo do paladina, sám jsem nevěděl co tam moc psát, tudiž chválím pisatele za svět 26, mě se to líbí tak jak to je, asi bych to lépe nenapsal, pěkná práce :hi

a držím se zase toho názoru, že otravovat lidi aby se rozpovídali o světě, nevím, ale já bych sám na to neměl kdybych to měl psát, každopádně by to bylo zajímavé, ale nevím kdo by se do toho hrnul. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36116

Guest
Děkuji moc :)) Taky jsem nevěděl o čem psát :D Ale taky to byla moje první práce+ s27 :))
 

DeletedUser

Guest
Jen v tom pokračuj, klidně do toho můžeš zakomponovat statistiky, rozhovory a to co zde navrhl myšpulín, bude to obsáhlejší a každý si v tom najde to co chce číst
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30359

Guest
sory byl sem o vánoce mimo, ale nějak mi nic nepřišlo ohledně časáku :cry
 
Nahoru