• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

KM II - Kmenovy magazin II

DeletedUser34733

Guest
* návrhy na témy do clánkov o nasom svete 26 mozete pisat sem ... :king
* tiez akekolvek postrehy a nápady ...

vyslo 8 cislo KM II - casopisu kmenovy magazin II

najdete ho tu:


http://www.kmenovy-magazin.eu/vydania

je tam aj "clanok" o svete 26 a rozhovory s vodcami TOP10 kmenov v case vydania pisania clanku ...
...prijemne citanie ... :hi


p.s. coskoro vyjde c. 9 ... bude sa v nom informovat o obdobi jun/jul 2012
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser30960

Guest
my ALONE chcem článek o válce:
ALONE vs SENTINEL + WhySo? (dříve ROHAN) + Sentinel C + Hladoví vlci + Action veterans at rest + Action veterans at rest academy (rozpuštěno) + SENTINEL A + SENTINEL B + Action veterans at rest 2 (rozpuštěno)

:D :D ale co nejdřív, bo ta válka už nebude dlouhá
 

DeletedUser

Guest
mňa by celkom zaujímalo, ako sa BOUŘE a BOUŘE2 dokopy 111 hráčov vyrovnáva so stavom vojny, s nami (dokopy 66 hráčov)
v ktorej vedieme 54:8

kujeeeem :)
 

DeletedUser30960

Guest
mňa by celkom zaujímalo, ako sa BOUŘE a BOUŘE2 dokopy 111 hráčov vyrovnáva so stavom vojny, s nami (dokopy 66 hráčov)
v ktorej vedieme 54:8

kujeeeem :)

no co mám možnost nahlédnout, tak občas to je celkem problém :D ale ty vaše útoky, hlavně časování, to je dost často ostuda. poslat ostré a za pár hodin teprve šlechtu...
 

DeletedUser

Guest
no co mám možnost nahlédnout, tak občas to je celkem problém :D ale ty vaše útoky, hlavně časování, to je dost často ostuda. poslat ostré a za pár hodin teprve šlechtu...

a napriek tomu čo tvrdíš, je stav vojny takýto.... hmmm, ja ti neviem
čo to potom znamená o druhej strane? :p
 

DeletedUser30960

Guest
já bych ti řekl, co si myslím, ale byla by to → zrada vlastního kmene + zrada spojenců + absolutní hnus vůči všem + něco co nesnáším u všech zrádců. o tom co si myslím o tomhle se můžu pobavit tak s našima, ale s nikým ven...
 
Nahoru